Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

ENnie & Diana Jones Awards díjazottak - 2011

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

Colton

Colton

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 317 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.17, 17:03

Akkor másképp fogalmazok: a hackmaster a pathfinderhez képest szerintem azért nem kapja meg azt a figyelmet amit szeretnél, mert a hackmaster egy nagyon szűk rétegjáték, az rpg piacon belül.
Baromi összetett szabályrendszerrel, millió kiskapuval, és rengeteg szabállyal.
Túl bonyolult és komplex ahhoz hogy széles tömegeket akarjanak vele szórakoztatni.

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1269 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.14, 07:02

Bravó, eltaláltad szarva közt a tőgyit! Ami népszerű, azt sztárolják, és vica versa. Én annak idején megrendeltem a Pathfinder Core Rulebook-ot, mert jókat hallottam róla. Kiolvastam az utolsó betűig, és meglepve konstatáltam: "Ennyi az egész?". Nekem egy némileg átfarigcsált D&D 3.5-nek tűnt- és ez a véleményem pár kiegészítővel később sem változott. Ellenben a Hackmaster Basic olvasása közben öt percenként kiáltottam fel, hogy "A jó életbe, ez eddig miért nem jutott eszébe senkinek?" Remélem, hogy az új kiadással megkapja azt a figyelmet, amit megérdemel.

Colton

Colton

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 317 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.13, 16:47

Gondolom azért, mert népszerűbb mint a Hackmaster.

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1269 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.09, 22:48

Nagyon remélem, hogy a jövő évi díjkiosztón már a Kenzer fog vigyorogni az új Hackmasterrel! Nem mintha bajom lenne a Pathfinderrel, csak nem értem, miért övezi ilyen mértékű sztárolás.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6583 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.09, 22:48

Véget ért az idei Gencon a legnagyobb amerikai játékos találkozó, és kihirdetésre kerültek az idei díjazottak. Az ENnie díjak közül idén is a Pathfinder tarolta le a kategóriák jó részét a kiegészítőivel. Ezek vitték el az aranyat többek közt az év terméke, a legjobb kiegészítő, a legjobb környezet, a legjobb kaland és a legjobb szörny kategóriákban. ENnie & Diana Jones Awards díjazottak - 2011

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]