Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Bíborhold - 13. szám

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

Hoild

Hoild

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 228 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.18, 17:01

Kabal: Köszönöm az méltatást! A cikkeimet és fordításaimat mindig ezzel a nickkel vagy a "törzskönyvezett" nevemem publikáltam. A Pergamen magazinban is megjelent néhány cikkem, mind az elektronikus, mind a papíros változatban. Talán volt egy további fanzinban is cuccom, melyet szintén a Pergamenes gárda jelentetett meg, de már nem emlékszem a részletekre.

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1262 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.18, 06:47

Hoild: Miket tud meg az ember! Szóval te vagy B.I.? Van még más álneved is? :)
Nagyon jók a cikkeid, a GURU-ban is mindig a te rovatod olvastam el először.

Hoild

Hoild

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 228 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.17, 22:41

E magazin minden OCR-ezett számát örömmel töltöm le, de külön örömöt szerzett a mostani szám, ugyanis ebben jelent meg a legelső Bíborholdas/Holdtöltés cikkem. Érdekes volt ezt mai fejjel újraolvasnom, és lesz még pár további szám is, melyeket nagyon várok...

Szabtom

Szabtom

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 794 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.17, 18:13

Kösz!

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1262 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.17, 12:16

Elnézést kell kérnem a jelen szám miatt, mert a 35. oldal kissé olvashatatlan lett. Annak idején az újságot kölcsönadtam egy állítólagos barátomnak, aki szépen kinyisszantotta belőle a nyereményszelvényt, így a hiányzó szövegrészt most kénytelen voltam begépelni. Sajnálatos módon ez a kis manőver annyira megzavarta a PDF-szoftvert, hogy elkente a betűket. Próbálkoztam mindenféle felbontással, képformátummal, szoftverrel, de hiába. Ezért a hibás oldalt mellékeltem normális minőségben is a PDF mellé.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6482 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.17, 12:16

Tartalomjegyzék: Pendragon, Tanácsok Mesélőknek, A Bölcs tanácsai, Az AD&D létsíkjai, A lelet, Varázslatok, Levelezés, Égi mezők vándorai, Galéria, Tűzgőte, Humanoid fegyverek, Mitológiai ABC, Setét Patkány naplója, Előtte-A Világégés, MERP, Varázstárgyak, Halálóriás, Rejtvény Bíborhold - 13. szám

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]