Ugrás tartalomhoz

Fotó

Mea Culpa

• Zárt téma Téma lezárva
148 hozzászólás érkezett eddig

Aszki

Aszki

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 150 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.01, 21:45

Mea culpa!
Orastes:
Felfogtam, amit írtál, többé nem offolok bele a fórumba.
Azt hiszem.

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.03, 17:00

Nah, most hogy kicsit lenyugodtam úgy döntöttem, hogy gyorsan lezárom az egész flames vitát. Bocsánatot a nézőktől kérek meg a zenei fórumra irogatóktól, mindazonáltal nem vonom vissza amit mondtam és tartok minden állítást. Többet nem reagálok flame-re.
Ha úgy tetszik befogom a fülem és visítozva elrohanok, ha úgy tetszik rövidrezárok egy totálisan értelmetlen vitát, mielőtt még elfajulna. Válassza mindenki amelyik jobban tetszik.

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.25, 08:04

Mea culpa, mea maxima culpa.

Rosszul(nagyon rosszul) fogalmaztam, feleslegesen pörögtem, túlreagáltam, hepciáskodtam, gondot és felesleges munkát okozva barátoknak, ismerősöknek. Köszönöm a fejmosásokat és a figyelmeztetéseket.

Raffynak életműdíjként ment volna a jelölés, csak kicsapta nálam a biztosítékot.
A gonosz és a gusztustalan közül pedig az utóbbi volt az, ami az ACSD-s hsz-ben megmaradt. Sajnálom. Megígérem, hogy megpróbálok figyelni arra, nehogy hasonló történjen. Mást nem tehetek.

Módosította Verpistike: 2006.07.25, 08:07

_Amon (NPC/NJK)

_Amon (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.06, 19:13

A M* regények vita során néhol - azt hiszem - kicsit erősen fogalmaztam. Ezúton kérek elnézést a túlkapásokért.

Mea Culpa.

Narem

Narem

Árnymester

• Fórumita
  • 3923 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.17, 15:59

kalandvadász:

Semmi vész, ahogy ott is írtam ízlések és pofonok... :gonosz:

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.17, 12:54

Üdv!

Elnézést szeretnék kérni Naremtől és Amontól a Ha megszakad a Napvilág-kritika nyomán támadt félreértések miatt.

Bár Narem hozzászólásaiban továbbra is maradtak számomra zavaró elemek, de való igaz, hogy felesleges volt ezért betámadnom, és a postomban több volt a vádaskodás, mint az alap.

Ezért töredelmesen bocsánatot kérek az érintettektől, benéztem, hülye voltam. Bocs, Narem. :gonosz: Legközelebb nem fordul elő.

vadász

Sonko

Sonko

Távgyógyító

• Fórumita
  • 3270 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.14, 17:02

Bocsánatot szeretnék kérni a fórumos közösségtől. A u2u fórumra bemásolásával rohadék dolgot követtem el. Indulatból cselekedtem, nem mérlegelve a dolog mélységét. Sajnos nem gondoltam, hogy a dolognak ekkora súlya van, de ha másra nem is, arra legalább alkalmas lesz az eset, hogy még egyszer ne kövessek el hasonló hibát.

Még egyszer sajnálom.

Eye

Eye

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 966 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.28, 14:02

Halihó!

Írtam én már ide tavaly egy jókora magyarázkodást, amit akkor bocsántkérésnek szántam... meg magyarázkodásnak. :sor:
MOst innen visszatekintve, meg sokmindent átgondolva úgy érzem nem volt az igazi. Belátom, elég tahó módon viselkedtem tavaly, tavaly előtt, ahogyan megpróbáltam itt forradalmárkodni, meg miegyéb...Barom voltam.

Elnézést érte (sok)mindenktől, akikkel szóváltásba is keveredtem emiatt, vagy akit csak szimplán idegesített az aktivitásom.

zsoc_wargear

zsoc_wargear

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 107 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.22, 19:42

Rosszul fogalmaztam az adott hozzászólásomban:

Azt hiszem ennél van 1000 + 1 fontosabb alapítvány ami megérdemli az 1%-ot... Főleg ha esetleg  életeket menthetek vele... arra számítani pedig, hogy majd a szerpejátékozó közönség ad, elég  szánalmas próbálkozás.

Akiben egy kevés jóérzés is lakozik, és nem egy kocka szerepjátékos, az  inkább a gyermekrák alapítványak, vagy egyéb fontos helyekre teszi a juttatást.

Sok sikert  kívánva maradok:
ZSOC

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4497

Több ponton is helytelenül fogalmaztam. Tudom, hogy sok ember szívére vette az ott leírtakat. Ezekért elnézést kérek.

Maradok ZSOC.

Módosította zsoc_wargear: 2006.04.22, 19:48

Ursa_Maior

Ursa_Maior

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1960 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.20, 14:33

Herbie
Elnézést kérek a minősíthetetlen hangnmért, amit akkor használtam amikor nem vettem észre, hogy a hozzászólásomat másik topikba. (Klasszik flame) tetted. Nem mellesleg a hozzászólásban foglaltakat fenntartom.

Mea maxima culpa!

Thalion

Thalion

a Véreskezű

• Fórumita
  • 914 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.04, 19:00

Nos, a problémák a következők:
- ez itt off
- ndee, ez elment volna a konspirációs elméletek topikba is, vagy inkább a flame klasszikba
- el vagytok tévedve, ugyanis én nem a flamen kezdtem a fikázást, hanem a Meg ne nézd-ben(vissza lehet keresni bátran)
- ndee, nagyon érdekes, hogy olyanokról írsz, amit gyakorlatilag te is művelsz, vagyis a flame elsüllyesztése ostoba nonszensz vitázással, illetve azzal, amit a négyes pontodban olyan nagyszerűen meg is jegyeztél...

További válasz Atuannak a flame klasszikon...

ndee

ndee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 273 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.04, 15:24

Jogos, utólagos elnézést a túltengú önérzetért az alábbi rizsa címe

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.04, 15:17

(OFF)ndee.

eltévesztetted a topikot. vagy csak én nem találtam a postodban "az elézését kérek a baromságaimért részt"?

szal a kesergést a világ fonákságán inkább a flémen, vagy még inkább egy kockásfüzetbe. otthon.(/OFF)

ndee

ndee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 273 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.04, 15:09

Cáfolat: én végig értettelek :ugri:

Én úgy láttam, hogy leírtad a véleményedet, ami értelemszerűen szubjektív volt, erre rádugrottak, te meg bementél velük f***án a málnásba.
Maga a vita tök értelmetlen volt, mert ha valakinek ez, vagy az a véleménye, akkor nehogymár öngyilkos legyen miatta (főleg, ha senki sem akarja még véletlenül sem megérteni, hogy mit akart mondani), az már más kérdés, hogy felvetted a kesztyűt, csak a végére baltára cserélted :).
Pölö én nem szeretem a GYU-t, csak filmen, szvsz a könyv halál unalmas, és nem érdekel, csak a film, és az sem lényeg számomra, hogy kinek nem tetszik, hogy nem vagyok elájulva tőle. Na, ha ezt anno leírom oda, akkor most én is buta paraszt volnék, hogy miazhogynemamikorezművészetbunkóvagyblabla (ilyet a moziban hallottam az 1. rész után, hogy mi ez? nem is ez van a könyvben? hát ez így nemjótragédiamostmilesz7évigkészültésnemazvanbennemintakönybenbrühühü)

Az erpégén nem értékelik a népek, ha viccelni akarsz, mert ők annyira komolyan veszik magukat, mint a nagyanyám.
1ccerűen el kell fogadni, hogy az idelátogató rendszeres fórumozók itt csak a komoly hozzáállást fogadják el. Jogukban áll, ez nem baj. Szerintem a komolyság a konkrét RPG-s topicokra való, nem kellene kiterjesztően értelmezni, de ahogy mindig mondják, nem kötelező az RPG.Hu.
Azt ne várd, hogy ezentúl nem fognak bármilyen indokkal beléd kötni, erre mérget vehetsz nyugodtan. Gondolkodhatsz az új nickeden :)

Szvsz (vagyis ahogy én látom, nem kell beszólni azért mert így látom, mert ez nem ítélet, csak vélemény, köszi mindenkinek) ÁLTALÁBAN, VAGYIS SZERENCSÉRE NEM MINDIG úgy működik a flém, hogy csak akkor vagy f.sza gyermek, ha
1 majmolod a nagyhangúakat
2 nincs önálló véleményed, csak trágárkodni tudsz, vagy eljátszod, hogy mekkora fájdalom neked, hogy valaki "troll-t" játszik
3 ha hozzászólsz, az a legkevesebb, hogy félig sincs közöd ahhoz a két emberhez, akik átfáradtak a flémre vitatkozni, de azért csak beleszólsz
4 ha valaki netán tényleg bénázik a flémen, akkor is belekötsz abba, aki őt kritizálja, mert nehogy már ne legyen belőle műbalhé (lásd az én esetemet) hogy utána verhesd a melled, hogy mekkora májer vagy, hogy megaszontad.

Nézd meg a Vérpistike kontra mindenki más nevű tragikomédiát, szerintem nagyon tanulságos, ami ott folyik :). A szokásos nyomi érve ott mindenkinek, hogy VÉRISTVÁN, MINDEN HOZZÁSZÓLÁSOD ROSSZ, HÜJJE VAGY, BUTTA VAGY, HÚZZ EL INNEN. Mit mondjak, tipikus. Nem gyengén érezni, hogy a felét sem olvasták el, csak belekötöttek megint (ő meg bemegy a málnásba szépen a maci után :nuke: ), de leállhatna, mert a végkifejlett 1értelmű= ő a f.sz, mindenki más rendes, úgyhogy sapit neki, hátha megsimogat érte valaki :)

Az a baj az egésszel, hogy nincs annyi esze senkinek, hogy ne vegye fel a kesztyűt, de azt soha senki sem mondja ki, hogy annak sincs sok, aki csak azért kötözködik, mert látja, hogy az az ügyeletes csapásirány.
(Az idevonatkozó egyéb véleményem már végképp nem szalonképes, úgyhogy csöndben maradok).

Itt egy példa a divatos flémelésre:
1. beidézed a "csöndben maradok" részt az írásomból, és rázúzod, hogy jobban is teszed ndee, ha csöndben maradsz, ha csak ilyen hülyeségeket tudsz írni.
2 én válaszolok NEKI, nem másnak, hogy na ez frappáns volt, kiemelted okosan a lényeget, gratulálok. Vagyis eddig a pontig tartott a klasszikus flém, mert az attakkoló úr nem fogja benyögni, hogy mi a kínja, csak max a válaszomra befikáz valami sablont.
3. Na és itt kezd mindenki lecsapni, persze nem arra, aki érvek nélkül ugat, ÉS a lényeg elsiklik, vagyis sosem derül ki, hogy az első delikvensnek mi a baja a postommal. Mert ez senkit nem érdekel. Ha én rákérdezek, akkor vagy 5-en beírják, hogy na ez már csak rinyálás. Aha, hmmm :titok:

Szerintem ez volt a jó a gumininnya dojo bezárt topicon, hogy ott a sok pihent agyú nindzsa addig rugdosta a többi nindzsát, hogy végül szvsz teljesen jogosan és időszerűen, beszállt pár sima rpg-s és lealázta őket. El is húztak innen, kár értük, mert nekik platina csörgősipka járt volna :) . De a topic teljesen alkalmas volna arra a dedós flémelésre, ami sajnos csak rövid megszakításokkal, de már vagy másfél hónapja folyik.

100% egyetértek azokkal, akik néha beírják, hogy hova süllyed még.
Szerintem még nem ért le az aljára, még csordogál a trutyi.

Atuan

Atuan

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 337 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.04, 01:49

Véleményem szerint arra ugrottak, h meg mertem kritzálni a GyU-t.
Hogy Te végülis hogy kerültél képbe azt jóformán nem is tudom, mivel te csak a flémen jelentél meg, szóval nem volt sok közöd a dologhoz.
És nem hinném, h a bocsánatot kell kérnem azért, mert az a véleményem, h lehetnének kicsit hősiesebek a hősök.
Akkor is mondtam, de aki nem ismeri a sztory-t, annak: Alapvetően nem tartom rossznak, a GyU-t, mivel egy nagyon részletesen és jól kidolgozott világ, a Szilmarilok is (bár nincs leírva minden a GyU kezdetéig minden) nagyon jól alátámasztja az egész hangulatot.
Jók a tájleírások, nagyon jól elképzelhető, bár amikor azt meséli, h mi van pl. északra, azt nem mindig tudom elhelyezni.
A gondom a karakterekkel akadt. Többek közt azt sajnálom, h Frodó elbukik.
Mindegy ez már volt. Ha Te, Thalion, nem ezért kötöttél belém, akkor totál meg vagyok lőve. Emlékeim szerint viszont Te is sokszor mondtad, h nem érted miket írogatok.
Tehát véleményért bocsánatot kérni ... Szerintem nincs értelme.
De cáfoljatok meg.

Módosította Atuan: 2006.01.04, 01:50

Thalion

Thalion

a Véreskezű

• Fórumita
  • 914 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.03, 18:34

Atuan: dícséretes, hogy elfáradtál ide, de úgy látom valamit nem igazán kapisgálsz, mégpedig azt, hogy nem elsősorban a közérthetőségeddel volt a baj. Az már csak a jéghegy csúcsa volt. Javaslom keresd vissza a hozzászólásaidat, és nézd meg, hogy tulajdonképpen mire is ugrotak annyian...

Atuan

Atuan

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 337 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.03, 04:48

Már egy ideje felhívták a figyelmemet erre a topicra, csak úgy nézett ki, h kapok spit, és nem akartam,h úgy tűnjön, h szeretném elkerülni, h megkapjam.
Aki nem tudja, egy picit belekötöttem a Gyu-ba, mert én hiányoltam a csaták leírását. Ebből aztán kerekedett egy jó nagy marhaság. Bár egy része vicces volt.

Számomra hiteles személy viszont arra is felhívta a figyelmemet, h szerinte is nehezen értelmezhető a szövegem.
Ezt amúgy én is elképzelhetőnek tartom, mert tényleg előfodul,h túl sok utalást teszek bele a mondanivalómba, és nem mindig veszem figyelembe, h ki milyen témakörben mozog, ismerheti-e amire gondolok(egy pici reneszánsz utóíz).
Szóval tényleg picit közérthetőbben kellett volna kezdeni a dolgot, akkor talán kisebb galiba kerekedik belőle.

daekow

daekow

Ormányosbogár

• Fórumita
  • 2843 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.01, 00:28

:D

Hátizé...

A Flame light topikban láttam, hogy BePe valamikor bezárta a Klasszik#5-öt. Meg látom azt is, hogy azóta törölte az egészet.

Úgyhogy...

...szeretnék elnézést kérni mindenkitől, mert ez - attól tartok - eléggé az én hibám is.

A mentegetőzést mellőzném. A történtek felemlegetését szintén. Őszintén remélem, hogy sem az oldalnak, sem üzemeltetőjének, sem a többi kedves felhasználónak nem származik majd kellemetlensége a dologból.

Bocsánat.
:) :dilis:
daekow

Módosította daekow: 2005.11.01, 00:28

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.28, 07:16

Hello!

Bocsánatot szeretnék kérni a 6.bugyor tagjaitól, mert nem a megfelelő hangnemben és nem a megfelelő helyre postoltam kifakadásomat. Azonkívül több mint valószínű, hogy semmi értelme nem volt. Más utakat is kereshettem volna az agyvizem levezetésére.
Nah, ennyi. Bocs, hogy feleslgesen terheltem a fórumot.

P.s.: mindenesetre a hozzászólásom tartalmával továbbra is egyetértek.

Eye

Eye

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 966 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.05, 11:16

Khm…Egy kis figyelmet kérek! :megkocogtatja a poharát:

Nézegetve Mike Reed karikatúráit a flame harcosairól, marha nagy flash-em volt.
Megértettem végre ezt az egész flame jelenséget. Egyúttal megvilágosodott előttem, hogy rohadtul benéztem ezt az egész rebellis erőlködést, amibe beleszaladtam itt legutóbb is.

Igazából ennyi lehet, hogy elég is lenne, de szeretném azért az elmúlt 1-1.5 év alatt folytatott flame-mel kapcsolatos postjaim körüli félreértéseket tisztázni.

Tehát:
Most már értem, hogy a flame egyfajta végső eszköz a konfliktus kezelésre (vagy a helyett). Nekem az volt viszont a benyomásom, mikor először olvasgattam a klasszikot, hogy a konfliktus feloldásához a legritkább esetben járultak hozzá a flame-ek. E helyett a konfliktusért felelőssé tehető személy türelmét, önhittségét (ezt szvsz kevésbé) emészti fel és a célszemély ennek eredményeként kiszáll a kommunikációból. Ez a konfliktust bizonyos értelemben lezárja, bár nekem úgy tűnik, hogy meg nem szűnteti (v.ö. az úgynevezett leflémelt visszajáró emberkék létezésével).

Namost emiatt nekem az volt a meglátásom, hogy ez egyfajta tudatosan alkalmazott metódus a nem kívánatos fórumiták elhajtására. Mint ilyet, meglehetősen alattomos dolognak véltem, s igazából engem ez a vélt alattomosság zavart mindig is, és ennek az ellenérzésnek próbáltam hangot adni. Ezt az elképzelésemet csak megerősítette az, hogy az ezzel kapcsolatos postjaim zömére éppenséggel ilyen arrogáns, rendre utasító üzeneteket kaptam.

Persze most már az is világos, hogy az engem támadók az alattomosság elleni berzenkedésemet a flame és úgy általában a flame-elők elleni berzenkedésemnek vélték, hiszen nem lehettek az alattomosságról alkotott feltételezésem birtokában.

Attila:
A jelenlétem felőli döntés rád ruházásával éppen az volt a célom, hogy ezt az alattomosnak vélt eljárást elkerüljem, és egyenes úton kerüljek birtokába a nem-kívánatosságomnak. Mivel erre meglehetősen körülményesen reagáltál, én ezt úgy értelmeztem, hogy feltételezésem helyes, és valóban nem tudod vállalni a nyílt ítélkezést. A „visszajövetelem”-mel kapcsolatos válasz-U2U-d is ezt erősítette meg bennem. A klasszikon az imént folytatott „vitánk”-ban én erre az alattomosságra próbáltam rámutatni. A döntéssel magával egyáltalában nem volt gondom (miért lett volna? hiszen én ajánlottam fel).

Belátom, hogy csúnyán elhibáztam ezt a dolgot.

Megjegyzés: Az erotika az rpg-ben topikkal kapcsolatos indulataim nem voltak és nincsenek összefüggésben most sem ezzel az egésszel.

Viszont megbánást tanúsítok az e téma (a feminizmus) kapcsán (is) született indulatos és trágár postjaim miatt és elnézést kérek azoktól, akiknek személyeskedő és/vagy bántó postokat szántam. Amiket ámokfutásomban tettem megjegyzéseket, nem gondoltam komolyan, az egyetlen okuk a bosszúságom volt.
Röstellem a dolgot. :gyagya:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]