Ugrás tartalomhoz

Fotó

Mea Culpa

• Zárt téma Téma lezárva
148 hozzászólás érkezett eddig

_Phobos_

_Phobos_

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 2451 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.01, 21:20

box4free:
A vitaindító kommentben akkor valszeg félreérthetően fogalmaztam, mert igazából nem kötekedés lett volna a lényege... szóval a szokásos túlreagálásért én kérek elnézést!
Písz!

box4free

box4free

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 203 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.01, 18:23

_Phobos_ elnézését kérem, ha túl durván reagáltam volna. Bocs. :)

_Ivory (NPC/NJK)

_Ivory (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.12.20, 01:40

Bocs, szeretek néha baromságokba belefolyni. Ne vegyétek zokon!

(Erre most lehetne kérdezni, hogy sámliról vagy lábujjhegyen? :gonosz: )

Thak

Thak

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 220 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.12.14, 20:45

(#690168)
Ez van.Ez vagyok én. Mea Culpa, ha túl sokat pörögtem, de k***ára idegesít pár dolog, s ilyenkor harapok. :D

Vérpistike:

Nem ismerem a Flame etikettet (ha van ilyen), nem tudom, hogy a fent idézett Mea Culpát nekem (is) címezted-e, és ha igen, akkor illene-e reagálnom rá, de mivel a vitában, melyet ezzel zártál le, én is részt vettem, úgy gondolom, hogy igen.

Elismerted, hogy hibáztál, és tetted ezt méltósággal, anélkül, hogy a meaculpa közben még megpróbáltál volna visszavágni - pedig, gondolom, maradt még benned valami (bennem legalábbis maradt volna). :kalapot emel:

Üdv: Thak

Módosította Thak: 2004.12.14, 20:45

fenyev

fenyev

Naga Serpent

• Archívum
  • 1231 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.11.06, 12:04

Ezúton szeretnék elnézést kérni mindenkitől, akit az utóbbi időben megbántottam (pl. Blade Lady - Szerepjátékos lányok topic, stb), illetve ha magamhoz képest is túl nevetséges és idióta magatartást mutattam/mutatok. Személyes- és családi okok miatti feszültségemet a fórumon vezetem le - helytelenül :D Nem mondom, hogy abbahagytam, de ha látjátok, hogy megint hülye vagyok szóljatok rám nyugodtan :)
Sorry.

Dinchamion

Dinchamion

TörpPapa

• Fórumita
  • 961 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.21, 13:03

A klasszik flém miatt. Valóban arcoskodtam, nem kellett volna... :)

Sorry. :sor:

Módosította Dínchamion: 2004.10.21, 13:03

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6637 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.05, 12:21

http://forum.rpg.hu/index.php?act=ST&f=53&t=3521&

Ezér' itt.

Szorri, ha egy kicsit khm.. *erős* volt a megnyilatkozásom :)

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.08.30, 03:39

Mea culpa, mea maxima culpa.

Köszönet Eye-nek a tanácsért, ezúton kérek elnézést mindenkitől, aki az Adeptus topicot olvasta, vagy olvasni fogja. :szent:  :D  :ize:  :-o  :)  :)  :D  :pirul:

kivéve....

Lombarditól nem kérek elnézést, személyeskedése miatt.

*sóhaj*

Szombati beszélgetésünk nyomán újra gondoltam az utolsó mondatot.... szerintem mindkettőnknek csak egy kis idő kellett ahhoz, hogy elássuk az akkori háborúskodást.

Remélem, nincs harag, Lombardi.Mea culpa.
:pirul: :pirul:

Eye

Eye

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 966 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.08.29, 22:44

Redguy-jal való beszélgetésünk nyomán átgondoltam a Flame fórumon tett megjegyzéseimet.
Noha a Flame szükségességével kapcsolatos álláspontunk eltérő, a korábban megfogalmazott kritikai észrevételeim nyilvánvalóan lenézőek és bántóak voltak, és ezért tarthatatlanok.

Különösen, ha azt vesszük, hogy én éppen arra próbáltam, rámutatni, hogy hibáitól és intellektusától függetlenül mindenkit megillet egy minimális tisztelet, akkor be kell látnom, hogy én éppen ezt a tiszteletet vontam meg azoktól, akikre lekicsinylő megjegyzésemet/imet tettem.

Vagyis, ahogyan Redguy fogalmazott: "szálka-gerenda" szindróma. Right.

Továbbá azt is belátom, hogy mint újhusi, elég pofátlan dolog volt tőlem egyből beleütni az orromat afféle fórumközösségi hagyományokba.

Mindenkitől elnézést kérek tehát, akit a hozzászólásaim ilyen, vagy olyan aspektusa bántott, dühített, stb.

Na. Gondoltam ezt még közzé teszem. :szent:

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.04, 08:15

Mea culpa, mea maxima culpa.

Köszönet Eye-nek a tanácsért, ezúton kérek elnézést mindenkitől, aki az Adeptus topicot olvasta, vagy olvasni fogja. ;) :nemertem: :punny: :aboci: :lol: :D :D :D

kivéve....

Lombarditól nem kérek elnézést, személyeskedése miatt.

Darkmore

Darkmore

Marine

• Fórumita
  • 1838 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.05.14, 09:23

Elnézést kérnék, amiért az Erotika az RPG-ben topikot nem kezeltem megfelelő komolyasággal. Az #504538 hozzászólásomat fenntartom,csak a hangvételét nem érzem kellően megalázkodónak,ezért kérnék itt is bocsánatot azoktól akiknek az #503219 hozzászólásom kellemetlen perceket okozott.

Felelősnek érzem magam,azért mert egy kicsit behalt a téma. Megértem, hogy pár embernek elment tőle a kedve.

SORRY.

Módosította Darkmore: 2004.05.14, 09:24

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.05.06, 09:36

Üdvözletem!

Gorbadocknak üzenném a fórumon keresztül is tegnapi hozzászólásomért, amit ha jól látom, töröltek is.
Mea culpa.
Bocsánat, ha megbántottalak vele, gyenge viccnek szántam, és nem hittem volna, hogy ezzel valamilyen határt átlépek. Remélem ettől még nem fog senki sem haragudni rám. És akkor én is megkérem, hogy te is válogasd meg a szavaidat, vagy válasz előtt várj pár percet, mert amit kaptam, olyat rég láttam.
Rossz példát hozok talán, de nézz fel az nb1.hu oldalára. A hírekhez hozzászólók rosszabb dolgokra sem reagálnak mindig így ( pontosabban az értelmesebb fajtája ).
Ezzel sem visszatámadni, sem vitába keveredni nem akarok, csak megjegyezni, ez számomra túlzott válasz volt.
Mindenképp bocsánatot kérek még egyszer.
Mea Culpa.

Calien
Varga Gábor

Sogroon

Sogroon

Visszavonult

• Archívum
  • 2247 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.04.28, 15:10

Ungarn ist not my best.

Akosh

Akosh

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.28, 10:26

Sogroon: SzolidaLitásból meg énn iss hejesen ílok! :(
Hogy ne legyek annyira off:
Bocsi!

Sogroon

Sogroon

Visszavonult

• Archívum
  • 2247 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.04.27, 15:31

Sonko, én melletted állok... mégha közben a földbe döngölnek is. :(
Szolidalitásból én is csinálok egy uránkardot. :nuke:

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4550 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.27, 10:41

Sonko: így korrekt. Az uránkardért szerintem hülyeség volt rádugrani.

turin

turin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3237 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.26, 18:46

Sonko: uránkardos ügy: azzal nem igazán volt senkinek se gondja néhány kivétellel. :para:
Felesleges hozzászólások: gyakran elég csak figyelni, és olvasni. :P
Flémelés elmaradása: ezt mindenki értékeli.

Fel a fejjel! :D

Sonko

Sonko

Távgyógyító

• Fórumita
  • 3270 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.04.26, 18:06

Nos emberek, én bocsánatot szeretnék kérni egyesektől bizonyos dolgok miatt.
1. A fórumtól - Valóban voltak tartalmatlan hozzászólásaim, és véleményismétléseim, melyekkel feleslegesen szaporítottam a szót. (mint említettem, az agyam gyorsabb, mint a kezem)
A jövőben ígérem, jobban figyelek!
2. A vélemény-ellentmondásokért. Bár ezért csak részlegesen, mert ugye a véleményem az idővel változhat.

Viszont NEM érzem bűnömnek az uránkardos dolgot - mely egy nagyon emlékezetes játékalkalom volt, és a szerepjáték célja SZVSZ (!) a szórakozás, semmi más. Mi nagyon jól szórakoztunk, és gondoltam megosztom a többiekkel is, hátha ők is. Ezzel nem tudom, mi a baj.

Végszó: ezen a hozzászólásomon kívül valószínűleg nem fogok a Flamere írni (bár nem kizárt), mert nem szándékom senkit sem megsérteni. Van elég ellenségem, nem csinálok újabbakat.
Adjatok ACSD-t, ha úgy tetszik, én nem fogok tiltakozni ellene. Ha valakinek valami problémája van velem, vagy hozzászólásaimmal, hajlandó vagyok változtatni.

Viszont a lekezelő, fölényeskedő stílusból köszönöm szépen, már elegem van, és az ilyen hozzászólásokra egész egyszerűen nem válaszolok.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6637 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.17, 11:23

Douwe EgBerts (#491342) -->G.D.-->nos emiatt írogatok most ide. Szorri!
:felvon:

_Amon (NPC/NJK)

_Amon (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.04.09, 11:58

OFF

Morryster:
Részemről respect.

/OFF

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]