Ugrás tartalomhoz

Fotó

Mea Culpa

• Zárt téma Téma lezárva
148 hozzászólás érkezett eddig

Varshi

Varshi

Árnyfalkatag

• Moderátor
  • 1592 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.23, 13:28

Megbeszéltük. :)

_Phobos_

_Phobos_

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 2451 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.23, 08:40

Hoi!
Úgy érzem minimum itt kell elnézést kérnem Varshitól, amiért "enyhén bárdolatlan, véres lett a homokozó" stílusomban találtam meg, majdnem flém szintű (de nem annak szánt) kommentjeimmel. Röviden: Bocsánat. :)

Redguy

Redguy

Stray Bullet

• Fórumita
  • 866 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.06, 03:27

En pedig elfogadom a bocsanatkerest, és ezt a kis felreertést lezartnek tekintem. A kerdest rendeztuk, ahogy uriemberekhez illik. :)

En is visszavonok minden dehonesztalo jelzot, mait Apoktiffal osszefuggesben alkalmaztam. Semmiben nem ertunk egyet ugyan, de EZ mar akar kulturalt vita targya is lehet innentol. :szent:

Apokrif

Apokrif

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 395 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.03, 16:16

Sziasztok!

Tavaly novemberben flémet kezdeményeztem Redguyjal, melyben igyekeztem õt presztízsében megsérteni. A hétvégén történt IRL beszélgetésünkbõl kiderült, hogy eredeti célomon túllõve becsületében sértettem meg, mely ugyan egyáltalán nem állt szándékomban, nem volt helyénvaló. Éppen ezért nyilvánosan bocsánatot kérek tõle.

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.26, 17:34

Heh, marmint a stilusert :)

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.26, 17:33

Szeretnek elnezest kerni az utobbi bejegyzeseimet uralo "kinyilatkoztasi" stilustol. Emellett viszont fenntartom az allitasaimat, de kerek mindenkit, hogy ennek a mea culpanak fenyeben (elvonatkoztatva a stilustol, ami egyebkent lehetetlen, de megis :) ) olvassa az irasaimat. Elore is kosz!

_Night_Phoenix (NPC/NJK)

_Night_Phoenix (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.24, 11:17

Ámokfutásom miatt, ezennel itt szórok a fejemre apró kis rizsszemeket, mivel a kínaitól hamu helyett jobb híján csak ezt tudtam beszerezni.
És ünnepélyesen, saját kezűleg illetem lábammal fenekem.

És amennyiben esetleg céges IP-met valaki letiltotta volna, az kéretik felülvizsgálni döntését, mivel képességeim közt szerepel a nagyfokú modemes csatlakozás is, de Pampalini körtársam, kivel egy IP címmel rendelkezünk, e képességének fejlesztését teljesen elhanyagolta, így most csak kívülről tudja szagolni az ibolyát.

Varshi

Varshi

Árnyfalkatag

• Moderátor
  • 1592 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.18, 20:54

Red, ezért felírhatsz 2 Karmát. :sor: És ezzel szintet is léptél gonoszságból. ;)

Redguy

Redguy

Stray Bullet

• Fórumita
  • 866 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.18, 19:31

Ignorál? :Ordog:

Ugyan, Douwe Egberts, ne légy naiv! Nemcsak, hogy olvassa, amit írunk neki (SZVSZ jóval később, mint kellene, elvégre a helyzetet végérvényesen elmérgesítette a mi kis writeonly Iceride-unk) de még idegeskedik is miatta, és ez jó. :lol:

Talán ez lesz a z első lépés ahhoz, hogy magára szedjen némi szociális intelligenciát, vagy mi a rákot... :sor:

P.S. Sorry a szóismétlésekért. ;)

Douwe_EgBerts

Douwe_EgBerts

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 907 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.18, 19:22

Redguy:

Hagyd, felesleges.

Iceride ignorál minket, mint ahogy azt több topicban is kijelentette már, valamint U2U-ban sem nagyon hajlandó beszélgetni azokkal, akik a flémnek értelmét látják, ne adj isten moderátorok és megkérik, hogy itt, vagy a cseten ne csak pampogjon, hanem alkosson valami konstruktívat is.

Pedig ha esetleg példát mutatott volna flém illetve káromkodásmentes, értelmes, és szórakoztató társalgásból akkor még meg is érteném a srácot.

Ezennel elnézést kérek mindenkitől, hogy terheltem ezt a topicot Iceride ügyben, de meg lettem idézve név szerint is.

Remélem azért többeknek épülésére szolgál ;)

Redguy

Redguy

Stray Bullet

• Fórumita
  • 866 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.18, 17:38

Iceride, te kevered a szezont a fazonnal bazzeg! A chatszobában TE soha nem voltál szívesen látott vendég!
A tenyérbemászó stílusod, az alkalmazkodóképességed teljes hiánya és a semmitmondó, ostoba frázisaid megtették a hatásukat. Sikerült kiutáltatnod magad egy olyan társaságból, ahol kb 20-30 ember szívesen látott vendég korra, nemre, politikai és egyéb nézetekre való tekintet nélkül!
Nem gondolod, bunkókám, hogy te basztál el valamit, de nagyon erősen?

Jah, és ha nem bocsánatot akarsz kérni, (amit IMO meg kellene tenned) akkor takarodj erről a topikról, tompika! :flame:

Drone

Drone

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 830 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.13, 17:27

OFF

Bár az IRL és a internetes kommunikáció sokban különbözik, az én esetemben nem áll messze egymástól a kettő. Amit egy idegennek nem mondanék a szemébe, azt le se írom (tehát nem hülyebarmozok le senkit kapásból, akármilyen egetverő ostobaságot mond, akármilyen alpári stílusban) és nagyjából így is fogadom a nekem szóló üzeneteket (ha valaki lehülyéz egy internetes fórumon - ok nélkül, azt nem tudom olyan szinten ignorálni, mint ahogy egészséges lenne). Többek között ezért sem tartom szerencsésnek ha tizen ugranak neki válogottan elmés hozzászólásokkal egy szerencsétlennek, mert az feltehetőleg már nem is az oly sokszor felemlegetett érvekre fog figyelni, hanem a haragtól elvakultan próbál visszavágni az "ellene összeesküdött falkának".
Lehetséges, hogy ez nagyban nem működik, vagy hogy a többség máshogy gondolja, de nekem eddig bejött és ezután sem óhajtok változtatni rajta.
Iceride-hoz hasonlóan én sem akarom megrefolmálni a fórumot, mivel a többség szerint jó úgy ahogy van, és bár néhány helyen nem értettem egyet a módszerekkel (mivel a felhozásuk csak még több felesleges vitát kreált volna, inkább csendben is maradtam) nekem is tetszik. Csak azért írtam mindezt, hogy egy lehetséges magyarázatot adjak arra, miért szivatják egyesek magukat látszatproblémákkal.

ON

Elnézést a még több OFF-ért.
Elnézést mindazoktól akiket egyáltalán nem érdekelt, hogy én mit gondolok az egészről.
Elnézést azoktól akikbe fentiek miatt eddig "belekötöttem" vagy ezután fogok.

Alyr_Arkhon

Alyr_Arkhon

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2004 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.13, 14:15

Én már meg sem merek szólalni a stílus kérdésében, miután Iceride kiderítette rólam a fórumok gondos olvasásával, hogy egy utolsó flémer vagyok, és nincs rendes vitastílusom sem. :,-(

Douwe_EgBerts

Douwe_EgBerts

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 907 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.13, 12:57

Legkedvesebb barátom Lac,

igazad vala, de lényegi mondandóm nem is az vala, hanem azon kényszer, ami erre az útra vitte vala ama nemes lovagot. Szerény személyem itt próbált párhuzamot húzni, he megengedtetik nekem, hogy ilyen matematikai kifejezést használjak vala mondandómban, hogy szemléltethessem az itt előforduló becses hozzászólások értelmének mi lényege vala.

Legmélyebb tiszteletem vala mindenkinek ki olvassa vala eme topic-ot.

:KV:

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.13, 12:50

Douwe:

Kerlekalassan, ha mar valaszra meltattal dragalatos baratom, engedd meg, hogy kifejtsem velemenyem, miszerint - es remelem megbocsatasz hogy ellentmondok neked, kedves baratom - Don Quijote altalad leirt tevkepzetei mar olyan mereteket oltottek, hogy akar orultsegnek is lehet nevezni, bar cseppet sem klasszikus formajunak.

Legmelyebb tiszteletem!

Douwe_EgBerts

Douwe_EgBerts

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 907 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.13, 12:27

Lac:

Ködös emlékeim és régi tanulmányaim szerint, a szélmalmokkal harcoló főhős nem is volt bolond, csak egy olyan világban akart élni, amit a jelen kora már túlhaladott, valamint túlidealizálta az életét, és nem akart tudomást venni a környezetéről....

Lehet, hogy ez esetben is valami hasonló forog fenn?
:P

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.12, 23:27

Iceride:

Nekem nem er annyit az egesz, hogy uj temaval vagy u2u-kkal szorakozzak. Te szivatod itt magad egy latszatproblemaval... mondhatni szelmalomharc. Csak az eredetiben a fohos ugyebar elegge kattant :P

Douwe_EgBerts

Douwe_EgBerts

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 907 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.12, 23:16

Szvsz volt már itt is vita, vagy agymenés :P

vagy nyitassuk ki Herbie-vel a "Mire jó a flém..." topicot:D

iceride

iceride

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3647 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.12, 23:05

Lac: Ugye ez nem egy vitatkozós téma. Ha nagyon akartok vitatkozni, nyissunk neki, illetve nyissatok neki új témát, vagy húzzunk(atok) a flémre. Én nem vitázom róla tovább, max üziben.

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.12, 22:58

Iceride:

Hogy analog peldat hozzak...
Kepzeld ugy, mint egy szerepjatekot, ahol a JK-k a userek, a KMek a moderatorok es az alapkonyv a netikett, stb...
Minden jobb rpg-ben le van irva, hogy a szabalyok csak mankoul szolgalnak a jatekmesternek, nem igaz? :P

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]