Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Nuka Break - Fallout fanfilm sorozat

• Válasz írásához lépj be
14 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8048 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.23, 15:08

A második évadra Kickstarteren gyűjtenek 60 ezer Dollárt:
http://www.kickstarter.com/projects/waysidecreations/fallout-nuka-break-season-2-0

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8048 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.10, 22:21

A hatodik részre kellett várni egy kicsit. :)

Módosította strato: 2012.02.10, 22:21

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8048 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.04, 11:49

Itt az ötödik rész, ami nagyon rendben van:

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8048 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.11, 10:46

Negyedik:

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8048 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.27, 10:40

Megjött a harmadik rész is:

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8048 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.13, 19:25

Itt van a következő rész, ami közben elkészült:

Illomor-sama

Illomor-sama

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.09.06, 20:43

Nekem mindenképpen tetszett. Nem tudom mi ez az alaptalan fikázás, szerintem hatalmas teljesítmény, a propok is nagyon jók, a trükkök is sokkal jobbak mint az említett Half Life filmecskében. Inkább a New Vegas hangulatát hozza vissza, mint a 3-asét vagy a régebiekét, mind a világban, mind a humorban. Igazából az zavar, hogy mind a kettő ugyanarról szól, valaki beléjük öt, bénáznak egy kicsit aztán mindenkit agyonlőnek, felrobbantanak, megölnek. Hanibal, nekem is beugrott a firefly egy kicsit, nem lehet véletlen. Viszont ha valamit betegre és morbidra veszel, az kevesebb embert fog megragadni. Lesz egy hardcore keménymag, tele fanokkal, de így sokkal inkább eladhatóbb.  Nem véletlen az a másfél milliós nézettség.

Sidaries

Sidaries

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 25 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.06, 07:11

Egyetértek strato-val. Ha a helyén kezeli az ember a filmet, akkor nincs vele gond.

Persze a színészi játék lehetne jobb, a költségvetés több, stb. stb, de szerintem így jó. A hibái még bájosabbá is teszik, én nagyon élveztem mindkettőt.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8048 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.03, 00:33

Én nem gondolom, hogy ezekkel a filmekkel a Falloutot akarnák reklámozni, vagy rajongókat szeretnének toborozni neki. Szerintem csak simán tetszett nekik a világ, és leforgattak egy rövid, humoros történetet a saját szájuk íze szerint, nem túlságosan elrugaszkodva a Fallout világától. Nem hiszem, hogy a kelleténél több párhuzamot kellene keresni a kettő között. Csak a helyén kell kezelni/értelmezni a filmet, és máris nincs vele semmi gond.
Ahogy írtam már, általában a rajongói munkákhoz képest elég jó a színészi játék (például a legutóbbi Half-Life fanfilmben szerintem csapnivaló, és céltalan is), és a kellékekre, hátterekre is jól ügyeltek. A második filmben már Scarleten is több a kosz, mert az első után sokan panaszkodtak, hogy túl tiszta. :)
Én üdvözlöm, hogy inkább a humoros utat választották. Ha ennél komorabb/komolyabb akarna lenni, akkor nem lenne fele ilyen jó sem. A VATS megjelenése meg külön poén, és még akár védjegye is lehet a sorozatnak az, hogy minden részt így zárnak le.

Diarmand

Diarmand

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 205 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.09.02, 21:02

Azt azért megjegyzem, hogy a hölgyemény meglehetősen dekoratív, olyan Lara Croft alkatú :) A folyamatos hunyorgása zavar, egyébként nyaktól lefelé bejövős :D

Hanibal

Hanibal

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 58 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.02, 19:57

Ha kettőt hátralépek és nem próbálom belepasszírozni a Fallout-brandbe és világképbe, nekem sokkal inkább olyan Firefly-paródia hangulatot hoz. Az egész. Ebből a szempontból tetszik.
Szerintem vállaltan nem a fallout-játékok nagystílű, árnyalt és szatirikus morbidságát akarták hozni hanem valami lazát.
A színészek játéka pl engem határozottan a szit-komokra emlékeztet.
Érdekes. Nem fallout, de érdekes. Ingyér van, neten van, amatőr... milyen elvárásaim is lehetnének így?

nathan913

nathan913

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.09.02, 16:52

Az addig rendben van hogy az első poénnak indult, viszont ha sorozatot akarnak, akkor jó lenne ha nem a fekete humorra gyúrnának.Sokkal több embernek tetszene ha durvább,erőszakosabb,nyomasztóbb és betegebb lenne.Ezen kívül remélem, hogy több "hangulat elemet" raknak majd bele.pl:roncsok,romok,járművek,hullák,csontvázak,stb.Lehetnének szuper mutánsok és más dögök a későbbiekben.Ami még nem tetszett, hogy a ruhákra,fegyverekre,stb oda figyelnek de arra nem hogy mindenkinek csillog a fogsora és frissen mosott haja van meg ilyenek.Szerintem a kopott cucc meg a borosta nem elég.Egy két sebhely meg piszok az arcra plusz csapzott  haj és elszínezett fog mindjárt hangulatosabb lenne.Remélem összekapják magukat mert a lelkesedés meg van csak még jobbá kéne tenni.Rég vártam már hasonlóra és ha sokan rá kattannak még az is lehet hogy lenne egy film vagy tv sorozat.Persze ezek csak az én kis álmaim:)Azért én kíváncsian várom a folytatást.

Fishblood

Fishblood

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 388 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.02, 13:42

Megnéztem mindkettőt. Ha ezzel a két filmmel akarnának rávenni, hogy legyek Fallout rajongó, hát nem lennék. Sőt, messzire kerülném! Ha ez a világ hangulata, akkor az túl komikus az én posztakopaliptikus világképemhez. Plusz amit Diarmand is írt.

Diarmand

Diarmand

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 205 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.09.02, 09:42

Megnéztem mindkettőt. Kicsit túl gyerekesre vették szerintem a figurát (legalábbis az első produkcióban). A főszereplő srácot és a karakterét is úgy kukáznám, hogy csak úgy reccsen. Idegesítő beszólások, hisztizés ráadásul túl jól szituált egy Fallout világbéli hőshöz. Plusz szerintem attól, hogy mindig naplementében forgatnak még nem jön vissza a világ hangulata :)

Jöhetnek a mérgezett nyilak :D

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6394 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.02, 09:42

Év elején került fel a YouTube-ra egy a Fallout világában játszódó amatőr rajongói film, mely a Nuka Break címet viseli, és kiválóan visszaadja a játék hangulatát. A kisfilm annyira sikeres lett (több, mint 1 300 000-szor tekintették meg), hogy a készítők úgy döntöttek, hogy sorozatos formában folytatják a történetet. Nuka Break - Fallout fanfilm sorozat

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]