Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Játékmegjelenés: Gears of War 3

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5744 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.20, 09:11

Bakou-1: ismertetőt :ugri: :) !

Bakou-1

Bakou-1

Régi fórumozó

• Archívum
  • 2623 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.20, 07:20

Ha minden igaz, munka után megyek is a Limited Collector's Edition-ért. :)

Amúgy ezek az exlusive címek tényleg kitolások - én pl nagyon szívesen beruháznék a Drake-sorozatra, vagy anno a Demon's Soul-ra... hát ez van. Ilyenkor mennek a konzolcserék cimborával. :)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5744 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.20, 00:01

Army of Two kipörgetve (anno írtam is itt róla), de a setting és a "mérete" miatt jócskán elmarad az epic GoW mellett. A Demon's Forge pedig fantasy, ami nekem annyira nem jön be :( .
Valahogy a Boxra fan egy-két olyan franchise, ami jobban lázba hoz mint a hasonlóan exkluzív PS címek (pl. Halo vs. Killzone). Summa summarum: hasonló kaliberű modern tps nagyon jó lenne a Sony csodagépére is :( .

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.19, 23:54

Army of Two sorozat vagy Hunted: Demon's Forge van PS3ra is. Ha egyedül sem félsz akkor a Quantum Theory-t ajánlom.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5744 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.19, 23:30

Az egyik cím, amit nagyon irigyelek a Boxosoktól :( . Playstationre miért nincsen ilyen :( ?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6530 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.19, 23:30

A Gears of War széria harmadik része tizennyolc hónappal a második rész vége után folytatja Marcus Fenix és társai történetét. A játék a már jól ismert, „nézd-a-hátam/fedezékből-durrogtatok/láncfűrésszel-közelharcolok” formulát fejleszti tovább; és az egyjátékos kampány, a sorozat története folyamán először, négyfős többjátékos opcióval is kiegészül. Játékmegjelenés: Gears of War 3

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]