Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Heti játékmegjelenés: Rage

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 849 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.06, 12:04

Az előzetesek alapján pedig a hangulattal is minden rendben lévőnek tűnt. Sőt.
Majd meglátjuk, előtte még Space Marine...
Az új játékokkal meg mostanság úgy vagyok, hogy majd 2-3 év múlva megveszem; addigra...
...kiadják GOTY-ban.
...olcsóbb lesz.
...rendesen felpeccselik....lesz hozzá megfelelő vasam.
Most kezdtem a BFBC2-t is, és simán élvezem; soron van még a Batman Arkham Asylum, meg a Far Cry 2, és a Borderlands GOTY is, úgyhogy asszem ez a Rage tényleg majd csak 3 év múlva esedékes...

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8672 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.06, 08:57

Kösz, de engem nem érint a dolog. Csak összefoglaltam azt, amit felszedtem innen-onnan. Mire lesz vasam, amin elfut a játék, már szerintem Gold vagy GOTY változat is lesz belőle, ami valószínűleg az összes DLC-t is tartalmazni fogja. Addigra már a videó driverekkel sem lesz semmi gond. :)

Többen egyébként azt is nehezményezték, hogy kizárólag egyedül játszható a Rage sztori módban, pedig a mai világban már egy co-operative játékmód elvárt, különösen a Doom készítőitől, ahol ugye először bukkant fel ez a játékmód FPS játékban.

Módosította strato: 2011.10.06, 08:58

Zyro

Zyro

Komisszár

• Fórumita
  • 214 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.06, 07:38

@strato illetve ATi/AMD tulajok:

Az alábbi performance driver nagyrészt megoldja a grafikai gliccseket:
http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU121AMDCatRagePerfDriver.aspx

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4689 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.06, 05:53

iOS-en jatszottam a demojaval, de nekem piszkosul bejott az engine meg a stilus... :)

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.06, 05:26

A visszajelzések alapján nekem úgy tűnik, hogy nagyon állat az engine, csak többen kicsit drágállják a tech demó árát és reménykednek, valaki kijön majd egy játékkal is...

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8672 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.06, 01:58

A PC-sek körében elég nagy a "rage", mert az AMD/Ati videókártya tulajdonosok nagy részénél hibák jelentkeznek. Sokan a textúrák késői betöltődésére panaszkodnak, gyors fordulások esetén. Vannak a YT-on videók is erről. Tényleg elég gázul néz ki. Szerintem egy-két hotfix rendet fog tenni, de valahol megértem azoknak a siránkozását, akik előrendelték sok pénzért, és most nem kapnak teljes játékélményt.
Akiknél nincsenek grafikai gondok, azok két csoportra oszlanak:
1. akiknek tetszik a játék, és teljesen odavannak érte.
2. akiknek tetszik a játék kinézete, de a sztorit elég gyengének érzik.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6638 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.06, 01:58

Úgy tűnik, az id Software végre kezd ismét magára találni. A most megjelenő Rage a Doom és a Quake legendás fejlesztő cégének első olyan új címe 1996 óta, ami nem folytatás, és házon belül készült valamelyik mainstream platformra. Ennek megfelelően a Rage-et minden földi jóval fel is vértezték... Heti játékmegjelenés: Rage

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]