Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Dead Island - Kóborlás a pokoli Paradicsomban

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1010 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.12, 15:13

@Colton:

Ebben teljes mértékben igazad van, tényleg sok játék elhasal ezen a fény-sötétség dolgon. Ugyanakkor a Dead Space meg tudta oldani, hogy elég sötét, de ne túl sötét legyen, és a legtöbb szörny olyan skint-t kapott, hogy bizonyos távolságból már nem láttad, ha egy árnyékosabb sarokban volt. Számomra  a Dead Space az etalon a túlélő horror kategóriában, számomra az a követendő példa. Ugyanakkor, ismerek olyat, aki szerint unalmas, és egyáltalán nem félelmetes. :)

@Attila: A Left4Dead-dal legutóbb akkor játszottam, mikor még elég suta gépem volt, és nem vitte el a hátán a játékot, így nem sokat tudtam vele játszani, főleg játékkritikákból ismerem a programot meg néhány walkthrough videóból. :(

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.12, 08:47

Hát, a játszható karakterek látványa már erős érv volt a játék ellen, de ami videót eddig láttam róla, az alapján marad a left4dead...

Rothskin

Rothskin

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 66 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.12, 06:58

Jó kis játék volt, de pár hiba azért nálam is felmerült. Az egyik a zombik mászási képessége, mivel sajnos elég felállni egy autó platójára, és senki sem ér el -ezt például a left4dead-ban sikerült megoldani (ez jócskán hozzáadna a parafaktorhoz. A másik, szerintem legnagyobb hiba hogy halál esetén nincs semmi, 5 mp múlva ugyanott vagy, csak némi pénzt vesztesz. Erre elég lett volna egy kis tp esetleg szintvesztés, és máris jobban oda kell figyelni, ergo a parafaktor nő. Amúgy jó játék, co-opban is kipróbálom majd, bár félek túl könnyű lesz.

Colton

Colton

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 317 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.12, 05:19

(OFF: bocs a helyesírási hibákért, utólag nem tudom már szerkeszteni.)

Colton

Colton

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 317 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.12, 05:18

Mondjuk érdekes hogy azegyik kritikai momentumként azt hozod fel hogy a látási viszonyok túl világosak. Én ezt nem tartom annyira nagy negatívumként. Ugyanis az ilyen játékok tipikus hibája, hogy a hangulat teremtést abban merül ki, hogy  ku*vára nem látsz semmit, ami rövid távon lehet hogy félelmetes, hosszú távon viszont átkozottul idegesítő. (pl: Domm 3 volt ilyen. Amikor vagy használtad a zseblámpa piciny fénykörét vagy szart se láttál a játékból.)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6394 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.12, 05:18

A játék maga egy kitalált szigeten játszódik, Benoin, ami egy turista paradicsom, kifejezetten újgazdag, de legalábbis pénzes emberek számára. Van itt minden amit el lehet képzelni, az ötcsillagos szállodától, az exkluzív kikötőkig. És néhány extra, amit eddig egyik ide látogató sem tudott elképzelni...se nem élő, se nem holt fertőzöttek, akik elevenen marcangolják szét azt aki a kezeik közé kerül... Dead Island - Kóborlás a pokoli Paradicsomban

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]