Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Humble Voxatron Debut

• Válasz írásához lépj be
10 hozzászólás érkezett eddig

Albert

Albert

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 52 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.23, 14:35

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7964 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.10, 11:09

További négy játék csatlakozott a csomaghoz:
"Alex Austin and Binding of Isaac co-creator Edmund McMillen have added Gish, an award-winning puzzle platformer! Gish can become sticky, slippery, or solid at will, giving clever players the ability to overcome the sewers' dangers using his unique physics.

Lexaloffle, the studio behind Voxatron, has added a trio of tasty minigames from the studio´s catalog: the retro platformer Jasper's Journeys, and the puzzlers Zen Puzzle Garden and Chocolate Castle!"

Cal

Cal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 321 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.11.07, 15:42

A Binding of Isaac egyedül megéri azt a pénzt amit jótékonykodsz az akcióval (a többi játékot nem ismerem, mert régebben vettem meg :) )

Albert

Albert

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 52 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.05, 17:28

Voxatron frissítés: http://www.lexaloffle.com/bbs/?tid=445
Végre van mouseaim!

Albert

Albert

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 52 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.05, 16:22

Azt olvastam a Blocks that matter Flashben készült, még pontosabban Flixel-el

Albert

Albert

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 52 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.05, 11:27

Hát igen, a shooter csak shooter marad, akárhogy telik az idő :) Megjegyzem a Voxatronban rendesen körül van járva ez a voxeles alapötlet: abból vannak a betűk is (még árnyékot is vetnek a pályára) és az egész menü, vannak olyan rombolható ládák amikben bónusz van vagy egy rakás ellenség, nem csak rombolni de építeni is lehet: powerup-pal vagy van egy nyálkás csiga, aki amerre megy arra nyálkát "épít" maga után. A powerup-ok is úgy vannak elhelyezve időnként, hogy csak trükkösen lehessen elérni. Alapjába véve nem sokkal több egy lövöldözésnél ezért én se vettem elő másodszorra. Talán kicsit később még kedvet kapok hozzá. Ahol most feladtam az egy hatalmas repülő sárkánygyík boss. Na az kemény.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7964 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.04, 20:23

Ezt a csomagot én is kihagytam. Talán a Blocks That Matter érdekelne ezek közül, de végülis az is csak egy logikai játék a sok közül. A Voxatronban is látok némi fantáziát, de annyit nem, hogy pénzt költsek rá.
Szerintem nyomába sem ér ez a csomag a Frozenbyte Bundle-nek, vagy akár a Frozen Synapse-osnak, de ha valaki ezekre a játékokra gerjed, azoknak még mindig egy kiemelkedően jó vétel.

Módosította strato: 2011.11.04, 20:24

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.04, 18:43

Hát srácok... azért én maradok a kevésbé indie játékoknál. Lehet sekélyes vagyok, de ezek olyanok mint a csúnya barátnő...  vannak belső értékei, de a kinézete?

A másik része, hogy nem látom az added-value-t egy játékban ahol egy bigyó bigyókat lövöldözve a többi bigyót rombolja, mindezt kb. 80-as évek grafikájával...

Akkor már a Betrayal at Krondor... az is ronda mai szemmel nézve, de legalább klasszikus. :)

Hoild

Hoild

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 218 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.04, 16:15

Évek óta egykutya-unalmasak a pukkogatós (lövöldözős) játékok. 29 éve, amikor elkezdtem számítógépezni, a játékok nagytöbbsége már ilyen volt, és ma is csak ennyit tud a 3D-s produktumok többsége. Bár a Voxatron legalább nem néz ki olyan dögunalmasan, mint egy MW3 vagy Rage – 3D-s játék létére a voxeles, főleg pasztelszínekből építkező látványvilágával kellemes a szememnek. Csak ugyanolyan gyakós ostobaság, mint a többi.

Albert

Albert

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 52 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.04, 10:54

Tegnap játszottam egy másfél órát a Voxatronnal, ahhoz képest hogy valami v0.1.7 vagy hasonló a verziószáma nekem nagyon fullos játéknak tűnik. Nagyon baró a rombolható terep, meg ahogy szállnak a voxelek mindenfelé. Van a kaland szál mellett végtelenített arcade meccs és több tucat community pálya.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6356 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.04, 10:54

A Humble Bundle legújabb "fizess, amennyit akarsz" akciójában három játék szerepel: Voxatron, The Binding of Isaac és Blocks That Matter. Az utóbbi kettőt csak az eddig ajánlatok átlagánál magasabb áron kapjuk meg, de a csomag még így ötödannyiba kerül, mintha külön-külön vásárolnánk meg a játékokat. Humble Voxatron Debut

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]