Ugrás tartalomhoz

Fotó

Darwin díjak

• Válasz írásához lépj be
143 hozzászólás érkezett eddig

Diok

Diok

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 191 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.06.25, 18:52

Magus

Életművész illuzionista valahogy egy orkokkal teli csapatba keveredett. Társával egy mezei harcossal el is viszik őket egy közeli ork táborba. Reggel (olyan ebéd környékén járt az idő) felkel hősünk a tegnapi dolgokat, hogy mit kéne és mit szabad itt csinálnia betintázva átaludta. Csak szórványos emlékei maradtak. Kilép a sátorból odamegy a tábortűz körül üllő orkokhoz mindenkit "letesóz" majd elveszi a legnagyobb és legfinomabb húst a tűzről. Lehuppan egy különféle szőrmékkel borított székre és elkezdi csócsálni a kaját.
- Úgy tudom nálatok minden közös. - avval kiveszi a szomszéd ork kezéből korsóját. - Asszem jól fogom itt érezni magam...

Ant67

Ant67

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.04.02, 15:14

Engem csak az érdekel, hogy felmásszak egy nagyon-nagy fa tetejére, és a négy égtáj felé kurjázhassam: Ember lesz az én kis unokám!! :rohog:
Meglásd ember: nem a gravitáció, hanem az evolúció fog lehozni Téged. (hátha)
Még mindíg egy egészségesen buggyant alvilági. :)

Diok

Diok

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 191 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.02.06, 18:45

(OFF)Daverns te vagy a vezérünk.(/OFF)

Skandi

Skandi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.02.03, 21:53

(OFF)Köszönjük építő jellegű hozzászólását :D (/OFF)

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.02.03, 20:43

micsoda kis nyomorékok vagytok!!!!!!!
pancser bagázs :D

Blob

Blob

Kockavadász Ogre

• Fórumita
  • 1590 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.01.27, 08:22

Kétszeresen is off, de szórakoztató:
http://bojtarok.blog.hu/2009/01/06/bh_5

MattMatthew

MattMatthew

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.26, 22:34

Jönnek a kalandozók beszólnak és már eggyel kevesebb is van.

(OFF)Nem halt meg? Bocsánat, én értettem férre. De végre megnyugodott piciny lelkem.(/OFF)

Diok

Diok

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 191 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.26, 16:39

Hali

Matzi. A szökőárról csak annyit, hogy én nem akartam kivégezni a karaktert. Tudtam, hogy nem élheti túl, nem vagyok én olyan gonosz, de a büntetés kijárt neki. Nem 80% esély volt arra, hogy eltalálja valami hanem 100%. A dobást azért eszközöltem, hogy mi! 01-99-ig nem nagy dolog (bár a polippal azért megszívta volna) egyedül a 00 volt végzetes. De a Darwin díjba gyakran párosul a hülyeség mellé a balszerencse is. Viszont a bárdos sztori úgy igaz ahogy mondtad.

(OFF)
MattMatthew: Teljességgel tisztában vagyok avval, hogy a bárdos sztori nem Darwin díjas. De tényleg jó poén volt. TÉNYLEG! Nem tudom nálatok, hogy van, de mi egy ilyen helyzetben nem hisztizünk, hanem egy jót röhögünk. Miután pont ezért járunk össze. (nem a 00-ért) Egyébként ha megnyugtatja piciny lelkedet a karakter túlélte. Nem írtam, hogy meghalt.
És itt elnézést is kérek a nem forumhoz illő téma miatt
De tényleg jó poén volt.(/OFF)

Lloth

Lloth

a Pókkirálynő

• Fórumita
  • 1109 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.24, 23:00

http://velvet.hu/blogok/helyszinelo/2009/0...gy_ittas_ferfit

Bár nem olyan kacifántos a történet, de talán megteszi.

MattMatthew

MattMatthew

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.24, 22:13

Támad: 00 (hatásos belépés) Nem kellet leírnom, hogy is néz ki a jelenet. Jönnek a kalandozók beszólnak és már eggyel kevesebb is van.

Nálatok ilyen morális szabály meg hasonlók nincsenek? Mi általában azért igyekszünk úgy játszani, hogy ne (csak) a kockákon múljon az, hogy vki él-e vagy hal. Ha hülyeséget csinál (az említett törpe) akkor persze jogos mert aki hülye haljon meg de balszerencse miatt nem jó dolog egy játékos által szeretett karaktert megölni.
Nálunk volt egy olyan helyzet, hogy az Arel papomat kilőtték azok az íjászok akiket a KM alapból a csapat bádogdobozainak szánt (ugye rajtam nem volt páncél), aztán szerencsére kaptam gyógylötyit de pár másodpercig láttam Arel-t. Szerintem így jobb játszani mert nem veszti el az ember az esetleg kedvenc karakterét egy kocka miatt és van olyan helyzet amikor nem irreális ha a KM kivételt tesz.
(Elnézést a kis elkanyarodásért.)

Matzi

Matzi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1668 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.01.23, 13:26

A bárd halála messze nem darwin díj, mert hogy nem a saját hülyesége miatt halt meg, hanem a mesélő gonoszsága miatt.

A szökőár dolog meg azért hülyeség, mert nem az öl meg, hogy mit hoz a víz, hanem az, hogy úgy nekivág valaminek (például a földnek), hogy ott maradsz. Szóval ez tényleg Darwin díjas, de felesleges volt dobatni. Amúgy is érdekes, hogy szerinted 80% eséllyel valami eltalálja, hacsak nem egy zsúfolt kikötőben voltak.

Diok

Diok

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 191 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.23, 13:13

Olyan jó poén volt.

Sanctus

Sanctus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 993 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.01.23, 02:14

Meg magosban ilyen asszem nincs is... Valami etikai szabály, vagy miszösz...

Skandi

Skandi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.01.22, 19:15

(OFF)High Fantasy - Reality 0:1
Képzelem mennyire örült a bárd :P (/OFF)

Diok

Diok

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 191 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.22, 15:27

Ennek a történetnek a folytatása: eljutva a szigetre valahogy az a mágus várja őket akinek az orra alá már rég óta borsot tőrnek. Szóval belép a banda (barlang, bokáig érő víz ősi misztikus gyökerek mindenhol) és szembenéz két mágussal meg egy ork énekmondóval. Megy a párbeszéd, majd a bárd odaveti, hogy ők többen vannak. Erre vártam, abban a pillanatban a vízből kiemelkedik egy emberi-démoni csontokból összerakott torz gólem ember méretű kalapáccsal a kezében. Támad: 00 (hatásos belépés) Nem kellet leírnom, hogy is néz ki a jelenet. Jönnek a kalandozók beszólnak és már eggyel kevesebb is van.

Diok

Diok

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 191 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.18, 03:36

Szóval Darwin díj:

Adott egy hattagú csapat: ember tolvaj, ember bárd, elf harcos, ember lovag, ember darton pap, törpe gladiátor. A csapat már rég óta egy küldin volt, össze kellett szedni egy öntőforma darabjait majd azzal eljutni egy szigetre. Amolyan partvonalra illeszthető térkép volt. Sok viszontagság után (hátra tetoválva, elátkozva, kenyérből kisütve meg volt az öntőforma) egy indulásra kész hajó előtt állnak és egyezkednek a kapitánnyal. A csóka végre rááll kérdi hova lenne az út, mire a bárd rámutat a térképen nem létező szigetre. A kapitány persze hitetlenkedik de, hamar kifut az arcából a vér a bekövetkező földrengés miatt. A bárd ezzel a művelettel megtörte a sziget varázsát, ami földrengés+szökőár formájában a felszínre is került. A tenger visszahúzódik majd egy irdatlan hullámfal, közeledik a part felé. A csapat meg mindenki más szalad. Kivéve a törpét. Szólók neki, hogy jobb lenne elfutni (én voltam a KM). Nem hajlandó, mert semmi elől el nem fut. Közlöm, hogy a hullám 8 méter magas. Akkor sem, a többiek egy közeli dombon kötik magukat a fához. Mondom meg fog halni, ha nem fut el, erre ő a 19 állóképességére mutat, majd kidomborítja a mellét. Kis időt kérek gondolkodásra, majd firkantok egy 100-as listát, hogy mi fog rá esni a fejére a habok közt 01-20: hal a szájban, 21-40: csónak... növekvő tendenciával. Persze elveszti Fp-k Ép-k felét. A csóka dob majd büszkén mosolyog a 00-ás dobására. Én meg közlöm, hogy a karaktere nem tud így vigyorogni egy tengerjáró kereskedő hajóval a fején. Sietve fordul a darton paphoz, hogy támassza fel, mire az röhögve mondja, hogy arra nem képes, de amint levakartuk a hajó aljáról úgy eltemeti, hogy többet senki nem támasztja fel.

_muah (NPC/NJK)

_muah (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.09.21, 12:17

pedig milyen szep is lenne az eletem, ha nyernek egy darwindijat! :)

Lamech

Lamech

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 872 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.13, 18:14

Namost... Az a durva hogy a felsorolt Darvin-díjak közel felét te egyedül is tudtad produkálni :lol: :rohog: :rohog:

_muah (NPC/NJK)

_muah (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.09.05, 19:27

volt mar komolyabb gaz ( pb ) mergezesem ,es nem volt legszomjam. ..de viszonylag logikusan gondolkoztam, mert fölfogtam, hogy GAZ ( = baj ) van...ki akartam menni a hazbol, csak nem sikerült...elborultam, mint egy zsak krumpli...
tenyleg jo halal...abszolut nem faj...csak kellemetlen, hogy nem tudod mozgatni a vegtagjaidat, es olyan szaporan veszel "levegöt" mint meg soha ( kölök voltam, es a fater vitt ki az udvarra, mikor megerezte a "gazszagot"...vagy meghallotta a puffanast,es mikor kinyitotta a szobaajtot, utana erezte meg a gazzsagot...a fene tudja mar...en taknyos voltam, azert nem ereztem, hogy büdös van...ha a fater, akkor nem jön ki a folyosora valoszinüleg odadöglök...de lehet, hogy ö is, ha bealszik...ugyanis este volt )

a heliumos sztorit mar olvastam korabban..ott az volt, hogy BELEmasztak a fiatalok gömbbe

es ebben az esetben teljesen hihetö, hogy meghaltak

megjegyzes: a buvarok palackjaban, amiben helium van...na nem feltetlenül 21% a zoxiken benne
azoknal a buvaroknal, akik nagyon ( !!! ) melyre merülnek, csak 4-5 % zoxigen van benne...ha 21 % lenne, meghalnanak forras: 3.evezred megnemmondom melyik szama ..kb tavaly ilyenkori

rpg 6 kocsit robbant temakör: nem feltetlenül ( vagyis valoszinütlen )..de a robbanas okozhat pl tüzet a mühelyben...ami atterjed 6 autora, amik egy idö utan fölrobbannak, vagy durvan kiegnek

csavokam fölgyujtja magat a korhazban: kepzeljük el a következö szituaciot: a f***ikam beteg...alig el..be van kenve ezzel a szotyvadekkal...kicsoszog egy eldugott helyre, ragyujt, hamuzik, kiesik a parazs fele..bele a pizsigatyajanak fölhajtott szaraba, es ö meg cigizik tovabb...a gatyesz egy idö utan langrakap, es hellosziaszevasz....azert ilyen peldat hozam, mert en is jartam mar ugy, hogy kocsiban cigiztem, es kiesett a parazs fele, aztan neztem hülyen, hogy mitöl füstöl a seggem alatt a karpit

tsaby

tsaby

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 210 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.12, 13:40

(OFF)És ezesetben az oxigénhiány egyetlen jele a szédülés, de ezt már nem veszed észre, mert az agy már nem tud logikusan gondolkodni. Aztán ájulás, majd temetés... (/OFF)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]