Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kártyagyár

• Válasz írásához lépj be
1086 hozzászólás érkezett eddig

csibu

csibu

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1750 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.22, 23:17

Hetek óta semmi válasz....... pénz már rég utalva.....

Türelmedet kéri a Kártyagyár, a rendelt és kifizetett játékok, jelölők mind gyártás alatt. Az elmaradó levél-válaszokért elnézést, vice intéz mindent! ;)

Galagonya

Galagonya

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 52 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.21, 22:30

Hetek óta semmi válasz....... pénz már rég utalva.....

Aquiss

Aquiss

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.08, 20:12

Sziasztok!

Bocsi csak most találtam rá a kártyagyárra így bocsi ha a kérdés valakinek evidens: Mikor lehet újra rendeléseket leadni? Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon kéne a Dead of Winter magyar lapjai.

Rendelés nem mostanában lesz, de esetleg megkérdezheted Vice-t, nincs-e belőle pluszban nyomott példánya (előfordul, h csinál néhány pluszt a keresett dolgokból).

A másik lehetőség, h elkéred a file-okat a készítőjétől (azt meg megkérded itt vagy Vice-től), és elintézed magadnak a kártyalaposítást vmi printerstudio vagy hasonló jellegű helyen.

zoknifalo

zoknifalo

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 25 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.08, 19:10

Nekem sem jött még visszajelzés a mostani rendelésről. Pedig azt hittem, a nyári szünetre meglesznek a kártyák. :-(

Többen várunk még az előző eredményire!

Kis_Szabo

Kis_Szabo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 722 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.08, 16:20

es szamits ra hogy jo darabig nem lesz most sajna

Sziasztok!
Bocsi csak most találtam rá a kártyagyárra így bocsi ha a kérdés valakinek evidens: Mikor lehet újra rendeléseket leadni? Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon kéne a Dead of Winter magyar lapjai.

kozi

kozi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 144 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.08, 13:54

Többen várunk még az előző eredményire!

dalatras

dalatras

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 9 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.08, 09:20

Sziasztok!

sylverrat

sylverrat

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 125 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.07, 12:50

Dead of Winter

pozitívum:

+ magyar feliratok :-D

+ van +1 krízis és +7 Crossroads kártya az alapokon kívül

negatívum:

- más a színe, mint az eredeti kártyáknak. nem kicsit, nagyon. konkrétan a sárga háttér itt kék...
Felicia Day és Lucky Luke Smith promókártyák hiánya

zoknifalo

zoknifalo

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 25 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.23, 18:58

Jó tudni; én sem értettem, mi újság, és a levelemre se jött válasz, amiben érdeklődtem. Örülnék, ha a nyári szünetre meglennének.

Elnézést a lassú reagálásokért!

Nem voltam teljesen pontos a levelemben, mert a plasztikkártyák még készülőben vannak.

Igyekszem mindenkinek válaszolni a hétvégén.

Köszi!

gilfanon

gilfanon

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 45 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.05.23, 15:24

de jó nektek. Most azért egy csöppet irigykedek, mert még mindig várok a kártyáim nagyon nagy részére :-/  remélem most már jövő hétre megoldódik, mert az utolsó visszajelzésem tegnapra szólt :sir:

erdeiallatok

erdeiallatok

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 57 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.05.23, 14:54

Nekem is már 6-án megjött mind a 616 kártyám, teljesen meg vagyok vele elégedve!

Köszi!

rferenc

rferenc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 56 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.23, 11:23

Sziasztok!

Kb egy hete megjött a Dead of Winter paklim, hiánytalan (sőt szerintem valami fanok által készített plusz lapok is vannek benne). Igy ezúton köszönném meg Vicenak a munkát, és nyugtatnék mindenkit biztos megkapja mindenki amit rendelt, türelem. Én is csak most jutottam gépközelbe hogy megköszönhessem!

Üdv és kitartást társak! :D

Galagonya

Galagonya

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 52 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.22, 21:26

Nekem jött válasz egy pár napja, hogy külföldön van és hogy aznap este válaszol, de azóta semmi...

fisha

fisha

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 899 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.22, 15:50

Szinte lehetetlennek tűnt, de sikerült minden eddigi szervezést alulmúlni az idei Kártyagyáras körnek.

Én fel voltam már készülve a legrosszabbra, de mégis sikerült kiverni a biztosítékot.

3-4 levelemre nulla válasz. Amúgy is nulla infó, pedig nem tart 3 percnél tovább egy egységes körlevelet küldeni az érintettek címére. Ami jött infó az meg nem lett igaz. Még ezek se zavarnának annyira, de pont Viktor propagálta ezt weboxos szállítást, amit viszont információ nélkül képtelenség átvenni.

Ennek mind örülök, de az enyém még nincs így sem meg :(

Kedden írtam az info-s címre, most átnéztem a spam és a törölt elemeket, de semmi!

kozi

kozi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 144 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.22, 13:18

Ennek mind örülök, de az enyém még nincs így sem meg :(

Kedden írtam az info-s címre, most átnéztem a spam és a törölt elemeket, de semmi!

Aratan

Aratan

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 69 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.22, 13:03

Közben kiderült hol volt a hiba. Webox-os üzeneteket levelező egyből dobta spam-be. Sms-t meg nem kaptam, lévén nem az én számom volt regisztrálva...

Más is nézzen rá mindenképp... Múlt héten jött volna meg, és tegnap ment vissza feladónak. :aaaaa:

Tokker

Tokker

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.05.22, 11:39

Nos, én több emailt is írtam a rendelés óta, és mindre jött válasz Viktortól. Hozzá kell tenni, hogy én csak 63x88-as kártyákat rendeltem, melyek a korábbi emailes értesítők (ezek körüzenetek voltak szerintem) szerint a legkorábban készültek el.
Legutóbb május 7-én kértem tőle, hogy ha lehet, adja postára mihamarabb, mert az elmúlt hétvégén nagy szükségem volt a rendelt kártyákra, és ennek megfelelően a múlt hét elején meg is érkezett a csomag. Írj rá, azt javaslom! Infót kérni sosem kár :)  

Kaptál róla valami értesítést, hogy elkészült? Én is ugyan erre várok...

Nekem múlt héten megjött Vaterafutárral a Dead of Winter magyar pakk, ráadásul egy pár custom Crossroad lap és az eredetileg promós Kodiak Colby is benne volt, szóval ilyen szempontból túlteljesített a KGY :D

Aratan

Aratan

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 69 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.22, 08:48

Kaptál róla valami értesítést, hogy elkészült? Én is ugyan erre várok...

Nekem múlt héten megjött Vaterafutárral a Dead of Winter magyar pakk, ráadásul egy pár custom Crossroad lap és az eredetileg promós Kodiak Colby is benne volt, szóval ilyen szempontból túlteljesített a KGY :D

Tokker

Tokker

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.05.21, 12:43

kozi

kozi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 144 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.19, 12:59

De jó nektek!

Én még várok :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]