Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kártyagyár

• Válasz írásához lépj be
1086 hozzászólás érkezett eddig

vice

vice

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 459 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.10, 12:38

OMEN - A REIGN OF WAR (honosított, 254 lap)

Ahogy korábban szó volt róla, aki támogatta az Omen elkészülését a kickstarter.com-on, az kérheti a játékot a Kártyagyárban.

A játék 254 lappal bír, és teljesen honosítottuk, szabálykönv is lesz hozzá. Minden kártyán rajta lesz a következő szöveg (nagyon kis betűkkel, abszolút nem lesz zavaró): "Unofficial Hungarian Translation".

Azt szeretném kérdezni az érintettektől, hogy szeretnétek-e a játékhoz minőségileg kivitelezett dobozt és érméket? Ha lesz rá igény, a dobozhoz megpróbálok szerezni nagyfelbontású képeket a játék készítőitől.

Módosította vice: 2012.03.10, 12:38

Acetate

Acetate

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 70 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.01, 07:37

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy a kártyagyáros Pandemic pakliban csak az alapjáték karatkerkártyai vannak benne vagy az On The Brink kiegészítőé is?

Üdv: Attila

Valahol a kettő között. :nod:
Öt alternatív (rajongói kiegészítő) szerep is került bele.

Az alapjátékkal játszható, de minden színhez 2 szerep közül lehet választani. Szóval 5 helyett 10-ből.

MDAOW

MDAOW

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.29, 18:22

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy a kártyagyáros Pandemic pakliban csak az alapjáték karatkerkártyai vannak benne vagy az On The Brink kiegészítőé is?

Üdv: Attila

nocadlee

nocadlee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 293 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.28, 19:49

Mit kell tenni ahhoz, hogy kapjon egy kis prioritást? Most hogy végeztem a Rogue Agent szabályának lektorálásával lett egy kis szabadidőm, ha kell egy kis segítség hozzá... :)

a Dune csak ezután van beütemezve, boccsesz! :)
szerintem a CON-ig nem nagyon tudok hozzányúlni.

A Dűne engem is érdekel, de szívesen várok. :ok:

KeMSyT

KeMSyT

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 859 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.27, 20:25

Ezt írd meg neki levélben, vagy e-mailben. Nem ajánlatos fórumra kiírni a telszámodat / házszámodat. Amúgy rendelhető Vice-tól külön csak magyar pakli is! A 4-en játékot mondjuk nem értem. Egymás mellett 2x2?

Alkonyi

Alkonyi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.27, 20:15

Szia! szeretnék tőled rendelni magyarított Twilight Struggle játékot.

e-mail címem ********@********.com
telefonszámom: ********
Címem pécs ********
nevem ********

Az angol kiadás deluxe változata megvan ,de a szabály hosszú változata nincs meg és a kártyák is nehézséget okoznak. Több barátomat rávettem pécsett a játékra és a te segítségeddel népszerűbb lehet nálunk is a TS.
Mindenképpen érdekelne a komplett játék is, így akár 4-en is tudnánk együtt játszani.

Előre is köszönöm a segítségedet és várom mielőbbi jelentkezésedet.

Módosította BePe: 2012.02.27, 23:26
Kicsillagozas altalam. A jovoben szemelyes adataid lehetoleg ne tedd kozze nyilvanos helyen. ..

flyinghair

flyinghair

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.27, 11:52

Ha kell esetleg segítség a kártyák fordításában, akkor a következő két hétben tudok szabadidőt ráfordítani. De ehhez szükségem van a kártyák szövegére...

vice

vice

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 459 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.27, 11:35

Mit kell tenni ahhoz, hogy kapjon egy kis prioritást? Most hogy végeztem a Rogue Agent szabályának lektorálásával lett egy kis szabadidőm, ha kell egy kis segítség hozzá... :)

be kellene fejezzek 3-4 példány TS-t, véglegesíteni a The Thing szabálykönyvét, megcsinálni az Aliens játék angol változatát (BGG-n nyúznak érte rendesen), valamint a BSG Express és még egy-két apró-cseprő dolog előkészítését.

továbbá vannak cuccok, amikkel még az előző kártyagyárból el vagyok maradva, kártyajavítások és -pótlások, egyedi kérések. Sad but true.

a Dune csak ezután van beütemezve, boccsesz! :)
szerintem a CON-ig nem nagyon tudok hozzányúlni.

Módosította vice: 2012.02.27, 11:40

vice

vice

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 459 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.27, 11:30

Akkor már csak az a kérdésem, hogy Vice melyik nap lesz ott, illetve, hogy van-e valami hivatalos honlap, fórum stb. ahol további részletekhez juthatok? :)

Csütörtök délre elvileg ott vagyok és addig maradok, ameddig lehetséges (vasárnap este). Pihenni akarok!!! :)

Artax

Artax

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1406 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.27, 11:21

OFF
Nem-nem. David Ausloos megkért, hogy nézzem át a Rogue Agnet angol szabályát, hogy következetes-e, érthető-e, hibás-e, és olvasat alapján milyen kérdéseim merülnek fel, amit pontosítani kell a leírásban. Ráment pár napom, amíg ízekre szedtem. Cserébe David kapott egy meglehetősen hosszú válaszlevelet... :)
/OFF

Inkabb nem itt valaszolok. Mert szet offoljuk. Megy privatban.

flyinghair

flyinghair

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.27, 11:20

.... Most hogy végeztem a Rogue Agent szabályának lektorálásával ....

Magyar szabaly?

OFF
Nem-nem. David Ausloos megkért, hogy nézzem át a Rogue Agnet angol szabályát, hogy következetes-e, érthető-e, hibás-e, és olvasat alapján milyen kérdéseim merülnek fel, amit pontosítani kell a leírásban. Ráment pár napom, amíg ízekre szedtem. Cserébe David kapott egy meglehetősen hosszú válaszlevelet... :)
/OFF

Artax

Artax

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1406 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.27, 11:15

.... Most hogy végeztem a Rogue Agent szabályának lektorálásával ....

Magyar szabaly?

flyinghair

flyinghair

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.27, 11:10

... hogy van-e valami hivatalos honlap, fórum stb. ahol további részletekhez juthatok? :)

KecskemétCon V.

Grácie! :)

Kydaira

Kydaira

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 816 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.27, 11:07

... hogy van-e valami hivatalos honlap, fórum stb. ahol további részletekhez juthatok? :)

KecskemétCon V.

flyinghair

flyinghair

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.27, 10:53

Innen is:) Egyébként Dűne is lesz, jól láttam, hogy azon is dolgozol?:)

igen, de jelenleg nincs prioritásban

flyinghair

flyinghair

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.27, 10:43

Mikor lesz a KecskemétCon?

márc. 15-16-17-18

Akkor már csak az a kérdésem, hogy Vice melyik nap lesz ott, illetve, hogy van-e valami hivatalos honlap, fórum stb. ahol további részletekhez juthatok? :)

vice

vice

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 459 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.26, 22:21

Csatlakozom! Magam is egy TS-t rendeltem (sajnos nem magamnak, hanem ajándékba) és extraszuper korrekt volt minden (határidő, csomagolás, szállítás, hiánytalan és precízen szortírozott játék), szóval hajrá, csak így tovább! :)

az idővel mostanában hadilábon állok - nem mindig sikerül időre küldenem a cuccokat, de igyekszem!

MDAOW

MDAOW

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.26, 22:17

Mindenféle sztárolás nélkül, (és úgy, hogy még nem is találkoztam vice-vel személyesen) a legkorrektebb ember akivel valaha társassal kapcsolatos bizniszem volt. Ha az ő mintáját követnék a kiadók, akkor sosem lenne semmi gondunk egyikkel sem. Egészen fantasztikus érzés volt, amikor a rozsdás TS-hez egyszer csak kaptam egy csomag kártyát, és a táblához javítást, mondván, hogy változtak az angol kártyák!! Azóta sem térek magamhoz. Szóval ne légy szerény vice, mert egyszerűen fantasztikus, ahogy ezt az egészet csinálod, és ahogy hozzáállsz bármihez ami ehhez kapcsolatos.

Csatlakozom! Magam is egy TS-t rendeltem (sajnos nem magamnak, hanem ajándékba) és extraszuper korrekt volt minden (határidő, csomagolás, szállítás, hiánytalan és precízen szortírozott játék), szóval hajrá, csak így tovább! :)

Módosította MDAOW: 2012.02.26, 22:18

Frankus

Frankus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 404 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.26, 17:04

Mindenféle sztárolás nélkül, (és úgy, hogy még nem is találkoztam vice-vel személyesen) a legkorrektebb ember akivel valaha társassal kapcsolatos bizniszem volt. Ha az ő mintáját követnék a kiadók, akkor sosem lenne semmi gondunk egyikkel sem. Egészen fantasztikus érzés volt, amikor a rozsdás TS-hez egyszer csak kaptam egy csomag kártyát, és a táblához javítást, mondván, hogy változtak az angol kártyák!! Azóta sem térek magamhoz. Szóval ne légy szerény vice, mert egyszerűen fantasztikus, ahogy ezt az egészet csinálod, és ahogy hozzáállsz bármihez ami ehhez kapcsolatos.

flyinghair

flyinghair

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.26, 15:14

Én egy BSG Expressre, egy The Thingre, egy Omenre és egy Dűnére pályázok. :)

Módosította flyinghair: 2012.02.26, 15:15

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]