Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Elder Sign: Omens

• Válasz írásához lépj be
12 hozzászólás érkezett eddig

aequinox

aequinox

Sliverman

• Fórumita
  • 662 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.19, 19:30

sly007: Igen, van ilyen, hogy sanity-t vagy health-t is igényel egy feladat, ilyenkor nem kell odatenned, elég, ha a többi komponenst összegyűjtöd, és ha azokat rátetted, akkor megoldódik, és ezzel együtt automatikusan levonja a karaktertől a sanity/health pontot.
Szerencsefaktor: tegnap olyan állásból kaptam ki, hogy 13 elder sign, illetve 9 doom token volt meg, és a közvetlenül éjfél előtt megjelenő új feladat olyan típusú volt, ami hátrányt okoz éjfélkor, ami épp +1 doom token volt. És ugye amint megjelent, jött is az éjfél, amikor Azathoth simán beszerezte magának az ezen kívüli két hiányzó tokenjét. Szóval igen, nagyon erős a szerencsefaktor. :D De én továbbra is élvezem. :)

sly0007

sly0007

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 58 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.19, 08:18

Jah egy kérdés is: Egyik feladványban sanity jelet írt ki, amit kockákon még sose láttam. mintha a karakteremnek 1 sanityt fel kellett volna áldoznia a megoldáshoz (értsd pl 3 pergamen és egy sanity volt a feladat) Ezt hogy kell megtenni? a 3 pergamen megvolt, de nem jöttem rá a játék kezelésére hogy tudok odatenni egy sanityt...

sly0007

sly0007

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 58 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.19, 08:16

Számomra mint C'thulhu rajongó kötelező darab, de játszani nem nagyon játszok vele, a szerencsefaktoros dolog nekem nem jött be. A képek szépek (Bár lassan unalmas lesz, hogy minden társasban ugyanezek a figurák vannak) Szóval nekem a játék nem tetszett, de azért kötelező darab. ez van :)

aequinox

aequinox

Sliverman

• Fórumita
  • 662 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.17, 01:40

Bocsi, dupla lett volna. :S

Módosította aequinox: 2011.12.17, 01:40

aequinox

aequinox

Sliverman

• Fórumita
  • 662 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.17, 01:02

bad_angel:
Off: Ez nekem kicsit ilyen "gombhoz a kabátot" jellegű dolog. Illetve biztos, hogy van egy csomó csak Androidon elérhető dolog, aminél ugyanúgy meg van lőve az egyszeri ember az iPhone-nal, mintha inkompatibilis telefonja lenne.
On: Lehet, hogy perverz vagyok, de nekem ez a szerencse-faktor pont, hogy nagyon tetszett. Soha semmilyen feladathoz nem tudtam úgy odamenni, hogy "Na, ez most tutira meglesz." Mindig, minden para volt. És az a legjobb, amikor egy rossz dobásszéria végén az utolsó kockára pont kijön, ami kell. Pont tegnap jártam így, Gloria hajszállal úszta meg, hogy utolérje a vég a Great Hall of Celaenoban, pedig ugye a térkapus bűvészkedésben pont ő a bubus. :)

bad_angel

bad_angel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 891 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.16, 13:35

Akkor egy kis off flame: ezért kell ios-es mobil, ott nincs kompatibilitási gond, nem kell izgulni, hogy ami szimpatikus neked, megy-e vagy sem a telódon.
On: Megvettem, 1-2 hétig lekötött, de túl nagy benne a szerencse faktor, hogy számomra élvezhető legyen. Volt olyan, hogy (a kurátoros helyszínnél)egy sárga kockával, egy piros kockával, és 2 clue tokennel nem sikerült kidobnom a 3 pergament, ekkor egy csöppet dühös voltam, mert a kari is elpatkolt a bünti miatt.

Seraph

Seraph

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.16, 11:24

Jó lett volna megszerezni, de sajna Galaxy 3-on nem megy. Pedig 2.2-es android van rajta (hivatalos). A Marketen én is hiába kerestem, mert alapból nem ajánlja fel, ha nem kompatibilis a készülékeddel.
:( :( :(

Antiserver

Antiserver

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 35 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.15, 19:05

Az a baj, hogy a köztársasági váltó itt fabatkát sem ér.

aequinox

aequinox

Sliverman

• Fórumita
  • 662 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.15, 12:18

Mdaow: Én látom, 925 köztársasági váltóért már meg is szerezhető.
Itt van: https://market.android.com/details?id=com.fantasyflightgames.ESAndroid&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5mYW50YXN5ZmxpZ2h0Z2FtZXMuRVNBbmRyb2lkIl0.

MDAOW

MDAOW

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.15, 10:48

Jó a cikk! Létezik, hogy az Android Marketen nincs fent a játék vagy csak én nem találtam?

MDAOW

MDAOW

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.15, 10:46

Jó a cikk! Létezik, hogy az Android Marketen nincs fent a játék vagy csak én nem találtam?

wostry

wostry

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 37 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.15, 07:58

jó kritika!

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6383 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.15, 07:58

Valójában semmit sem tudtam az Elder Sign: Omens című játékról, csak azt, hogy Cthulhu-alapú, okostelefonos, és az FFG adja ki, szóval annyira körvonalas sem lehet. Sajnos válogatós vagyok a telefonos játékokat illetően, ezért is raboltam rá erre azonnal, remélve, hogy az előzetesekhez híven a játék is elnyeri majd a tetszésemet. Két szóban a végeredmény: hát igen. Elder Sign: Omens

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]