Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Életed kezemtől halálos átok... (Dark Heresy modul)

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.24, 18:12

A Bevezető hangulatos és engem lelkesedéssel töltött el, de itt sajnos véget is ért az örömöm. A modulban nem érzek semmit innentől leszámítva amitől warhammer hangulata lenne. Az, hogy basic nem gond mert egy kezdő mesének, rövid játéknak alkalmas, de sajnos inkább érzem egy akármilyen fantasy-nak semmint warhammer40k-nak, s mire végigolvastam el is ment tőle a kedvem. Sajnálom!

MurciMarci

MurciMarci

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 130 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.23, 13:26

Ja, es nyugodtan gondoljatok tovabb, csak orulok neki, ha lesz folytatasa.

MurciMarci

MurciMarci

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 130 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.23, 13:25

Koszi a hozzaszolasokat :)
A modul ugy keszult, hogy nagyon rovid ido alatt lehessen lejatszani, mert annyi idonk van jatszani, hogy kb megrendeljuk a Pizzat, megjon, elfogy, es meg egy ora :)
Max 2. Es sikerult is igy eleg jol egy alkalommal lejatszani.

aluminiumtrioxid

aluminiumtrioxid

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1753 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.23, 10:54

Nem valami fantáziadús, viszont maga a környezet kifejezetten kellemes, jópár jellegzetesen warhammeres témán rugózik; pár izgalmasabb mellék-NPCt kellene belepakolni a maguk céljaival, a fontosabb szereplőket karakteresebbé tenni, és pofás kis miniszettinget lehetne rittyenteni a dologból. Ha lesz egy szabad percem, lehet hogy meg is csinálom.

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5186 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.23, 08:38

Egy térkép sztem sokat segít a mesélőnek még ha csak vmi paint-es rajz. Tényleg basic modul, lehetett volna cifrázni még.

A tetkóról nekem az jutott eszembe h ki csinálta? Mármint önmagát főleg tarkón nem tudja tetoválni.

Csak így tovább.

Areios

Areios

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 296 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.01.23, 04:51

basic, de kezdőknek nem rossz, vagy olyan partinak akik szeretik túl bonyolítani a dolgokat. :)
Egy dolgot kivennék mondjuk, vagy inkább pontosítanám: a hentesnek ne a tarkóján legyen a tetkó. Valószínűleg kevesebbért is akasztottak már embert arra felé...

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6394 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.23, 04:51

Gurmagar városa egy magas hegycsúcsokkal övezett mély szakadékban fekszik. A szakadék alján folyik a Niz folyó, és rengeteg kis bányásztelepülés is található erre. A szakadék peremén húzódik a rossz hírű Garang-Garang erdő. Bűzös kipárolgása messziről látható és érezhető. Életed kezemtől halálos átok... (Dark Heresy modul)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]