Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 2 Szavazat

DnD akció a GOG-on

• Válasz írásához lépj be
11 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8105 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.28, 10:48

D&D Anthology most 5 fontért a Gamersgate-en:
- Baldurs Gate 1,2
- Icewind Dale 1,2
- Planescape Torment
- The Temple of Elemental Evil

http://www.gamersgate.co.uk/DDB-DBAMC/dungeons-and-dragons-anthology-the-master-collection

Módosította strato: 2012.02.28, 10:49

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3346 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.23, 13:08

Ujfent kösz! Mar meg is vagyok vele. :)

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6529 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.23, 13:00

Strato:

A Demon Stone egy kellemes hack&slash játék, váltakozva irányítasz 3 karaktert: egy ember harcost, egy ember mágust és egy fél-drow kalandort. Karakterfejlesztés minimális, de szerintem nagyon adja a D&D3E kalandozós hangulatát. Egy baja van: konzol port és mint ilyen billentyűzetről játszhatatlan (lásd még: Dark Omen: Legacy of Kain). Javaslom egy gamepad beszerzését vagy a PS2-es verziót.

Bulldy

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8105 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.23, 12:24

Nocturna!
Így néz ki a polc:
http://noob.hu/2012/02/23/GOG_shelf.jpg

De egy két perces regisztráció után magad is kipróbálhatod akár a letöltéssel együtt a GOG-ot, mert vannak ingyenes játékok is:
http://www.gog.com/en/catalogue#all_genres/price/0/
Ezeket azonnal hozzáadhatod a gyűjteményedhez bármiféle pénzügyi tranzakció nélkül.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8105 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.23, 12:14

Én az Icewind Dale 2-n és vagy a Dragonshardon vagy a Demon Stone-on gondolkozom. Valaki ismeri az utóbbi kettőből valamelyiket?

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3346 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.23, 08:50

Kösz a tanacsokat mindenkinek!

fbdbh

fbdbh

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.02.23, 07:55

Ajánlom én is mindenkinek a GoG használatát. Egy csomó olyan játékuk van, ami trükközés nélkül indul többmagos procin és új op.rendszereken, és egy sima install-fájl az egész (még ha sok kiegészítő, patch, akármi is van hozzá - mind benne van). És Steammel ellentétben letöltöd, és az megvan, nem kell hozzá net, hogy újra felrakd, hordozhatod egyik gépről a másikra. Plusz szép a virtuális polcuk, meg jó extrákat adnak. Ez az akció meg 3$/játék, és nem is akármilyenek.

Ha esetleg valaki kételkedett volna :)

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.23, 07:10

Steamhez hasonlóan van egy accountod, amin a játékokat tárolja. Miután megvetted, kapsz egy telepítőt. Minden játék fel van patchelve, meg van buzerálva hogy fusson Win7 alatt (ha más nem, egy előre beállított DOSBoxot raknak alá), és gyakran vannak extrák is a játékokhoz (bescannelt kézikönyv, soundtrack, modok). Évek óta vásárolok náluk, megbízható brigád és jó áraik vannak - főleg leárazások esetén. Amúgy a CD Project üzemelteti őket, úgyhogy nem meglepő, hogy Witcher 2-t elő lehetett náluk rendelni, illetve Witcher 1-et is bagóért adják. :)

Rorimack

Rorimack

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1647 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.22, 23:56

Nocturna: bekerül a játék egy virtuális könyvespolcra, ahonnan akárhányszor letöltheted (ameddig működik a GOG). Mivel nincs rajta DRM, a letöltött játékot akárhányszor, akárhova archiválhatod.

A dobozt, a CD-t nem kapod meg.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3346 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.22, 20:56

Bena kerdest teszek fel, mivel meg nem csinaltam ilyesmit. Jol ertem, hogy ez tkp. olyasmit jelent, hogy ha beperkalod nekik az osszeget, akkor kapsz egy dl linket...? Ergo nem kapod meg fizikai formaban a jatekokat?

Ezekrol a Dragonshard es Demon Stone jatekokrol meg csak nem is hallottam. :titok:

Módosította Nocturna: 2012.02.22, 20:58

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.22, 20:09

Be is vásároltam.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6439 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.22, 20:09

Február végéig a Good Old Games webáruház a PC-s DnD RPG-k klasszikusait kínálja "egyet fizet, kettőt kap" akcióban. Minden vásárlás mellé a Temple of Elemental Evilt is megkapjuk ajándékba. Így például a teljes Baldur's Gate saga és az ajándék játék a miénk lehet potom 10 Dollárét. DnD akció a GOG-on

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]