Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Dark Heresy - Daemon Hunter ismertető

• Válasz írásához lépj be
10 hozzászólás érkezett eddig

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4546 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.03, 06:20

Morak
ha megoldhato, legalabb a sajat hozzaszolasodon belul legyen koherens a stilusod, a tahoid tavkiertekelo sertegetest a `tisztelettel` zaras kicsit sem enyhiti.
/egyszer mar voltal kenyszereltavon ilyesmi miatt, ha ujra erre hajtasz, szolj es zarjuk rovidre a folyamatot, ne pazaroljuk egymas idejet feleslegesen./
koszonom.

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1001 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.02, 20:41

Üdv!

Diocletianus:

Neked mi bajod van az energiapáncéllal? Mit nem értesz rajta? Mi az, hogy a Grey Knight speckók bemutatása nem nyújt semmi eredetit?

Kezdem úgy érezni, hogy W40k helyett a Barbie Fashion Designerrel kellene foglalkoznod...abban remélem nincs vállvért, még a végén rossz néven vennéd.

Bődületesen órdenáré cikk volt...figyelmen kívül hagyod, hogy a W40k egy sajátos érzést is követel, ami ha nincs, nem tudod elfogadni...ez pedig: "big...bigger...biggest...W40k big". Nem kompenzálnak semmit, de esetleg kikukucskálhatnál a szabálykönyvek mögül, és tájékozódhatnál magáról a világról, mert arról milkalila bélgázod sincs. Már elnézést.

Tisztelettel:
Morak

Zaethus

Zaethus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.02, 00:27

Csak én vagyok vele így ,hogy a Dark Heresy nekem az etalon a többi W40k Rpg-hez képest ? :D :D :D

Nem akarom lehúzni a többit,de eddig kiemelkedően a legjobb amivel találkoztam.

aluminiumtrioxid

aluminiumtrioxid

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.01, 22:45

Végre feltalálták a spanyolviaszt, hogy a különböző erőszintű partikat Ars Magica-stílusban kell összehozni. Fantasztikus.

Ósátáp, nálunk így se működik :P

Fywillan

Fywillan

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 308 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.01, 21:41

Végre feltalálták a spanyolviaszt, hogy a különböző erőszintű partikat Ars Magica-stílusban kell összehozni. Fantasztikus.

A vállvértek mérete pedig egyenesen arányos az őket viselő személy rangjával. Akiknek nem telik vállvértre, azok a kalapjuk méretét használják erre.

MurciMarci

MurciMarci

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 130 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.29, 12:51

DND követhetőbb volt, hogy melyik kiegészítőben mit lehet találni nagyjából. Mondom ezt a 3.5-el bezárólag, mert a 4-esben minden keigészítőben ugyanaz van. Feat meg Skill, meg Power...

aluminiumtrioxid

aluminiumtrioxid

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.29, 11:15

"Pauldrons - because shoulders are vulnerable." :D

Aserminio_de_Mueria

Aserminio_de_Mueria

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 448 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.29, 08:55

Ha jól értem a Dark Heresy is elindult az ADnD nyomdokain, egymásról mit sem tudó fejlesztők párhuzamosan íródott kiegészítőivel, amik folyton egymásba akadnak. A vége már előre látszik: Több száz kaszt, több ezer teljesen egyedi működésű képzettség között szépen elveszik a játék.

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5024 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.29, 07:57

Kösz az ismertetőt.

Ami nekem fura hogy a könyv ennyire titokzatosnak mutatja be a szürke lovagokat míg a Dark Heresy regények szerint(az a kettő amit konkrétan a szektorra és a játékhoz írtak) a Tricon palotában az Ordo Malleus szárnyát két ilyen őrzi. (deathwatch a Xenos-t, és sororitas hereticus-t)

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1247 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.29, 07:30

A szokásos remek ismertető, köszönjük!

A vállvért-mizériával kapcsolatban Andy Chamberst tudom idézni: "Because it's cool."
Egy olyan világról beszélünk, ahol űrorkok csatáznak űrelfekkel-nincs sok értelme azon agyalni, hogy egy Terminátor páncélban képtelenség lenne mozogni (nemhogy harcolni). Ezért haragszom a Black Hole csapatára, amiért grafikus dizájnváltást erőszakoltak rá a Mark of Chaosra, "mert nem realisztikus, hogy valakinek hatalmas tüskék állnak ki a páncéljából, amik harc közben hátba szúrhatják". REALISZTIKUS? Jézusom...

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6092 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.29, 07:30

A Dark Heresy egyik legutóbbi kiegészítője címéből is kikövetkeztethetően a démonokkal és az ellenük vívott harcra felesküdött inkvizítorokkal és csatlósaikkal foglalkozik. A démonok elleni harc természetesen valamennyi inkvizítor feladata... Dark Heresy - Daemon Hunter ismertető

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]