Ugrás tartalomhoz

Fotó

Grimm

• Válasz írásához lépj be
17 hozzászólás érkezett eddig

falja

falja

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 13 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.08.13, 10:37

"Én a 6. részig bírtam. Szerintem nagyon gyenge.
Talán majd rászedem magam, aztán folytatom egyszer, nem szeretek félbehagyni dolgokat. "

Sajnos tipikusan az a sorozat, ahol elég lassan lendülnek bele a dolgokba az írók. A Comic Con-os hosszú asztalos beszélgetésnél meg is jegyezték, hogy nincs előre kitalálva a történet. Évadról-évadra dolgoznak vele. Az első évad után szerintem kétséges volt a folytatás, a rossz nézettségi adatok miatt, de a második évad baromi jó lett. Az évadzáró felveszi a versenyt, legalábbis izgalomban a Trónok Harcával, vagy a Walking Dead-el is.(mindkettőt nézem)

Mindenkinek javaslom a Grimm-et, természetesen eredeti nyelven. Részről-részre egyre jobb. A karakterek is nagyon nagyot fejlődtek. Különösen jópofa Wu őrmester karaktere, aki eredetileg abszolút mellékszereplő lett volna az első évadban, de olyan jól sikerült eltalálni, hogy szerintem a 3. évadban már főszereplő lesz ő is.

Módosította falja: 2014.08.13, 10:41

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1116 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.09.08, 11:41

A második évad király volt. Látszik a fejlődés az előzőhöz képest. Kíváncsian várom a folytatást, elég izgalmas volt a befejezés.

wiger123

wiger123

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.10.13, 08:08

I watch it, but it is the kind of thing Hallmark. I think the destroy was therefore open new topic, because in no way outstanding. Otherwise, yes, Friday is your TV2, but at that time I was one time never to see. Specifically right now they look at the five episodes.

fionnolaloladaly

fionnolaloladaly

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.04.14, 09:48

17-es rész eszméletlen jó volt. Egyre több akció, intenzívebb cselekmény, még egy rejtély. Vajon elmondja-e Nick Juliette-nek a teljes igazságot vagy továbbra is sikerül eltitkolnia előle? Végül Adalind segít-e a Grimmnek? Mit ábrázol a kulcs lenyomata?

Krezga

Krezga

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1201 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.14, 07:30

Én a 6. részig bírtam. Szerintem nagyon gyenge.
Talán majd rászedem magam, aztán folytatom egyszer, nem szeretek félbehagyni dolgokat.

fionnolaloladaly

fionnolaloladaly

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.04.13, 19:01

Ma este új rész: Love Sick oi oi oi!!! :D

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.13, 16:06

Én nézem, de elég Hallmark jellegű a dolog. Szerintem kár volt emiatt új topicot nyitni, mert semmilyen téren nem kiemelkedő.

Egyébként igen, péntekenként van a TV2-ön, de ebben az időpontban én sosem tudom megnézni. Konkrétan pont most nézzük az 5-ös epizódot.

Haha na akkor most nézed vagy sem? Nem tudom eldönteni :) De ha nézed, akkor csak van benne valami, ami leköt, vagy csak háttérzajnak használod?

Sebaj, akkor értelmezzük együtt mit is írtam. :)
1. "péntekenként van a TV2-ön"
2. "de ebben az időpontban én sosem tudom megnézni"
Konklúzió: nem tudom a TV2-n nézni az adásának a pillanatában.

3. "Konkrétan pont most nézzük az 5-ös epizódot."
4. "Aleister írta 2012.03.10, 23:48 -n:"
Konklúzió: úgy néz ki az 5. részt múlt hét szombaton néztem.

Összefoglalva: nézem, de nem a tévéadást.
Állok további szíves segedelmedre. :)

Egyébként én is a farkasemberre szavazok. Jókat derülök a kelletlenkedésein. Kérdés, hogy ez meddig tudja fenntartani majd az érdeklődésem.

Fonky_Family

Fonky_Family

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2030 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.13, 14:47

Amúgy Monroe ismerős lehet a Szökésből. :)

loladaly

loladaly

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.13, 13:39

Én tavaly ősszel hallottam először a sorozatról (amikor indult), egy ausztrál ismerősömtől. Mi mindketten nagyon szeretjük, a részek egyre jobbak lesznek. Kíváncsi vagyok milyen magyar szinkronnal, csak angolul láttam még. Hallmarkos kategória :) Olyan, mintha a Grimm testvérek találták volna ki? :) Monroe tényleg hatalmas, a filmgyártók kiváló karaktert választottak. Számomra még az is plusz pont, hogy a mesehősök valójában rossz fiúk, a sorozat kicsit vissza hozza a gyerekkori mesék hangulatát. Vannak gyengébb részek, de összességében nekem bejön, továbbra is nézni fogom.

Krezga

Krezga

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1201 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.13, 10:34

Olyan közepes minőség szerintem, a heti egy rész elmegy. Amúgy a farkasember, tényleg a legjobb karakter az egészben, ő dobja fel az egészet.

Fonky_Family

Fonky_Family

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2030 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.13, 00:15

Szerintem szórakoztató. Nem egy fantasztikus sorozat, de nem is rossz, el lehet nézegetni. Csodát nem kell tőle várni...

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3239 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.11, 18:39

Ehhez hozzatenni nem sokat tudok, igy csatlakozom pl. aleister, Blazious velemenyehez nagyjabol mindenben. Annyi elteressel, hogy talan 2-3 epizod utan ment a lecsoba. Valami mehecskes epizod meg remlik... Szerintem langyos labviz kategoria.

Blazious

Blazious

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 172 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.11, 18:33

Én az első négy részt láttam, aztán kaszáltam, de lehet hogy valamikor folytatom. Annyira nem kötött le, A farkasember karaktere jó, de a többiek gyengék. A főhős nem nyűgözött le, az afro-amerikai társa meg szerintem rém gyenge. Viszont a misztikus-mondás körítés nem rossz, csak néhol elég gagyi az egész, és tényleg van benn valami Hallmarkos:)

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1116 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.11, 16:19

Én nézem, s bár valóban nem egy világmegváltó sorozat, azért szeretem. Van benne potenciál. Plusz némelyik rész, pl. a hajléktalanos-emberrablós-szervkereskedős kifejezetten jó volt. Persze vannak benne fura dolgok, de tényleg le tud kötni egy órácskára.

Módosította Narmor: 2012.03.11, 16:20

loladaly

loladaly

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.11, 14:15

Én nézem, de elég Hallmark jellegű a dolog. Szerintem kár volt emiatt új topicot nyitni, mert semmilyen téren nem kiemelkedő.

Egyébként igen, péntekenként van a TV2-ön, de ebben az időpontban én sosem tudom megnézni. Konkrétan pont most nézzük az 5-ös epizódot.

Haha na akkor most nézed vagy sem? Nem tudom eldönteni :) De ha nézed, akkor csak van benne valami, ami leköt, vagy csak háttérzajnak használod?

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4997 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.11, 08:43

A pilotot megnéztem de annyira kiszámítható és unalmas volt hogy inkább hagytam a folytatást (kb ki ehet találnia a következő 10 rész történetét - h Aleister-t idézzem Hallmark szint)

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.10, 23:48

loladaly

loladaly

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.10, 23:31

Hello!

Érdeklődnék, hogy nézi-e valaki ezt a sorozatot, úgy hallottam Magyarországon is játszani fogják vagy már játsszák is a Tv2-n. Interneten kezdtem el nézni, a Pilot az nagyon ütős lett, de a további epizódok is lekötötték a figyelmemet. Izgalmas, nem várt fordulatokkal. Kicsit Stephen King - Tízórai Emberek-jére emlékeztet. Kinek mi a véleménye a sorozatról, szereplőkről stb?

Egy kis kedvcsináló:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]