Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Szipolyok Yukumban (KéM modul)

• Válasz írásához lépj be
10 hozzászólás érkezett eddig

grungi

grungi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.23, 12:32

Nem olyan rossz szerintem. Elég komoly a végkifejlet.

A statikusságot én is éreztem a kalandban. Nem igazán van kapcsolat az egyes helyszínek között. Nincs leírva, hogy mennyire hallják egymást a különböző helyszíneken lévők, vagy hogy merre menekülnek vagy honnan hívnak erősítést. Persze ezt egy jó mesélő zsigerből megold.
Az sem világos, hogy a karakterek hogyan kerültek a szigetre.

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 540 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.23, 06:26

Érdekes helyszín, de kicsit statikusnak tűnik nekem.
A bevezető részeknél nem érzem eléggé motiváltnak a csapatot - kicsit sínretett jellege van az eseménysoroknak.
Ha lemesélem, valószínűleg csak a helyszínt tartom meg, az eseményvázlatokat újragondolom.

Ynas_Midgard

Ynas_Midgard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1056 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.22, 19:32

Mivel én csupa irodalomhoz értőkkel játszom, a versikét akkor is megfejtik ránézésre, ha a sorok kezdőbetűi kapitálisok - az egyetlen, amit tehetek, hogy egyetlen tömbbe írom, csupa kisbetűvel. De ez nem biztos, hogy mindenkinél előjön - csak gondoltam, megjegyzem.

A lányra vonatkozóan pedig Chomy-val értek egyet :P

Módosította Ynas_Midgard: 2012.03.22, 19:33

Catles

Catles

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 120 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.22, 18:23

Hát én kissé kilógok a sorból, mert nekem igazán nem tetszett. Hozzáteszem; tüzetesebben az elejét és a végét olvastam el, a helyszínleírásokat leginkább csak átfutottam, de nálam nem igazán jött át semmiféle hangulat, illetve sokszor a kezdeti lapozgatóskönyvek hangulata ragadott magával (nem mintha azok rosszak lettek volna :)); nagyjából erre vagy arra mehetsz, ez vagy az történik veled, Fakatake ott vár rád amíg nem érsz oda, stb., de igazán interaktívnak nem találtam. Ami még elsőre szemet szúrt; a fejtörők eléggé egyszerűek voltak (különösképpen a szipolygyártó igazi nevére vonatkozó versike, kivastagított kezdőbetükkel).
Ami pozitív; látszik hogy sok munka van benne, különösen a már kiemelt vizuális eszközöknél, ami dícsérendő.

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1930 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.22, 09:22

Aura of charm person! Alap.

Mondjuk én nem korlátoznám kizárólag férfiakra. ;)

Armand

Armand

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 434 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.21, 23:55

Nem olvatsam el reszletesen, de:
"A vízben egy lány, Helia fürdik (őt ábrázolja a kép a nappaliban, de élőben sokkal szebb, mint a festményen). Aki elvéti Közepes Akaraterejét (csak
férfiakra vonatkozik), beleszeret s mindent megtesz,amit kér."

Hamisitatlan fantasy a szerelem mibenleterol.:D

(Ez nem succubus vagy boszorkany, csak egy feltunoen nonemu harcos, csak pucer es furdik, ertem?)

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2869 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.21, 17:28

Nincs semmi baj a kincsekkel. Ha a kalandozók nem szórják el, akkor ezer és egy eszköz áll a mesélő rendelkezésére, hogyan fordítsa ellenük a vagyont. :)

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1930 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.21, 17:14

Nagyon tetszik az anyag vizuális részének mennyisége és milyensége is.

Urban

Urban

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1556 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.21, 16:51

Kábé egy éve találtam meg a legelső kalandjaim egyikét, hát had ne mondjam, hogy milyen volt! :rohog:

Egyelőre még én is csak átfutni tudtam az anyagot, de alapvetően jónak tűnik:
A rejtvények és segédanyagok hangulatkeltés szempontjából példaértékűek, és a modul is kellően sokoldalúnak és érdekesnek tűnik.

A kincsek értéke nekem is soknak tűnik, de szerintem ez tipikusan az a kategória, amit mindenki maga egyetlen tollvonással a saját ízlésére tud formálni (mert ugye egyszerűbb kitörölni valamit, mint kitalálni).

Ynas_Midgard

Ynas_Midgard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1056 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.20, 20:57

Egyelőre csak gyorsan átfutottam - ránézésre kicsit soknak találtam az összegyűjthető javakat, ugyanakkor a kincsek roppant érdekesek.
Többet majd csak részletesebb böngészés után.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6218 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.20, 20:57

Yukum romvárosának látogatói többnyire kíváncsi kalandorok, akiket misztikus kincsek hírei vonzanak ide, és kalózok, akik számára a soraikat megritkító eltűnések ellenére nincs is jobb hely törvénytelen alkuik megkötésére... Szipolyok Yukumban (KéM modul)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]