Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kazamaták és Kompániák

old school

• Válasz írásához lépj be
469 hozzászólás érkezett eddig

Premier

Premier

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 617 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.29, 00:22

Mert szerintem nagyon zavaró, ha angolul akarsz mesélni, és magyarul jegyzetelsz. :nos:

Nem is véletlen, hogy az angol nyelvű csapatom kalandjaira élből angolul jegyzetelek - azt ajánlom, rögtön ezzel kezdjed te is.

Adamssohn

Adamssohn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.26, 18:34

Bár ahogy utánanéztem, van kimondott szerepjátékos klub, és heti kétszer játszanak egy Pub-ban. :lol: Annak is utána kell majd járnom! :D

Semmiképp se hagyj minket élménybeszámoló nélkül! Engem nagyon érdekelne, hogy tolják odakint a pubok mélyén az ipart. :)

Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen ott a szerepjátékos élet! :)
Egyre többször gondolok bele, hogy milyen fura lesz angolul játszani, meg főleg meséléshez jegyzeteket készíteni! :lol:
Mert szerintem nagyon zavaró, ha angolul akarsz mesélni, és magyarul jegyzetelsz. :nos:

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2018 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.26, 17:37

Bár ahogy utánanéztem, van kimondott szerepjátékos klub, és heti kétszer játszanak egy Pub-ban. :lol: Annak is utána kell majd járnom! :D

Semmiképp se hagyj minket élménybeszámoló nélkül! Engem nagyon érdekelne, hogy tolják odakint a pubok mélyén az ipart. :)

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.26, 16:47

Köszi, a google+ játékkal szerintem tuti élek, mivel szeptemberben utazok ki Angliába néhány évre, a szerepjáték meg kell. :D

Addig is nekem játék szempontjából inkább a hétvége jó, mivel elég sok a meló hétköznap, nem nagyon fér még bele a játék is. Ha valami hétvégi játék szerveződik akkor igyekszem ráérni! :)

Ha szó lesz hétvégi google+-ról, szólni fogok, örömmel látunk. :) S talán az majd össze is jön... :P

Adamssohn

Adamssohn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.25, 09:21

Köszi, a google+ játékkal szerintem tuti élek, mivel szeptemberben utazok ki Angliába néhány évre, a szerepjáték meg kell. :D

Addig is nekem játék szempontjából inkább a hétvége jó, mivel elég sok a meló hétköznap, nem nagyon fér még bele a játék is. Ha valami hétvégi játék szerveződik akkor igyekszem ráérni! :)

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.25, 05:29

Nocturna: Ez igaz, már jó ideje fenem a fogam. :D Viccet félretéve, pártatlan, de jóindulatú mesélőnek tartom magam, persze az önmagunkról alkotott kép sokszor téves. :freud:

Nagyon jó kis beszámoló lett, nagyon hangulatos játékok lehetnek!
Egyszer szívesen kipróbálnám én is Baan Gidar-t! :)

Örvendek, hogy tetszett. Nagyon örülnék, ha részt vennél te is a Baan Gidar felfedezésében. Mivel a hétköznapokra tervezett játékok nem igazán jöttek össze (az otthoni csapattal meg legközelebb Dragon Age lesz), valószínűleg megpróbálkozom a hétvégi Cantina klubos sessionnel. Bár mivel a hétvégéim általában zsúfoltak, egyelőre még nem tudom, mikor lesz ez, de ki fogom majd írni VT fórumban. Persze, ha te is ráérsz valamelyik hétköznap, könnyebben szervezhetünk játékot.
Meg google+ játékhoz is csatlakozhatsz (bár most felvetődött a roll20), ilyet csütörtök délután tartunk.

Adamssohn

Adamssohn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.24, 12:43

Nagyon jó kis beszámoló lett, nagyon hangulatos játékok lehetnek!
Egyszer szívesen kipróbálnám én is Baan Gidar-t! :)

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3368 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.24, 12:03

A session során végre megtört a jég, s az első karakter életét vesztette a Baan Gidarban.

Azert, ha egy Meselo ezen dolgozik, altalaban ossze szokott ez jonni. :P

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.23, 21:18

Ma megírtam a legutóbbi játékunk beszámolóját (ez két hete szombaton volt). A session során végre megtört a jég, s az első karakter életét vesztette a Baan Gidarban.

http://kockakeskoboldok.blogspot.hu/2012/07/ha-egy-eloholt-dalol.html

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.11, 20:45

Nekem úgy jött le az Igazság Ligájából (ahány részt eddig láttam), hogy Batman Wonder Woman iránt táplál érzelmeket. Plusz az új filmben is a nőket szereti, s nekem ennyi bőven elég. A meleg dologról én is hallottam már, vicces, de szerintem belemagyarázás... nem tudom komolyan venni, és nem is akarom. :P
[/OFF]

(OFF)Plusz felkoppintotta Thalia al Ghult (a jelenlegi Robin kettőjügy gyereke), a remek Batman R.I.P. sorozatban is nőügyek miatt került sz@rba, illetve Catwomannel is érdekes viszonya van (lásd például a tavalyi DC reboot utáni első számát Catwomannek). Sanctus, ne szólalj meg a nördségem mértékét illetően, köszönöm. :P (/OFF)

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.11, 18:42

(OFF)

(A kánon szerint Batman meleg, legalábbis ezt sejtetik erősen. Vajon Gottam Cityben is az? Dráma!) :D

És melyik kánonról beszélsz? :P Mert hogy nem az aktuális DC kontinuumról, az biztos.

Nekem úgy jött le az Igazság Ligájából (ahány részt eddig láttam), hogy Batman Wonder Woman iránt táplál érzelmeket. Plusz az új filmben is a nőket szereti, s nekem ennyi bőven elég. A meleg dologról én is hallottam már, vicces, de szerintem belemagyarázás... nem tudom komolyan venni, és nem is akarom. :P
(/OFF)

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2018 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.11, 16:09

(OFF)elGabor: úgy biza! Egyik legmeghatározóbb játékom volt a 486-os korszak(om)ban ;)(/OFF)

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4478 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.11, 14:38

A Superdickery egy és igaz kánonáról, természetesen. :pipe:

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.11, 14:14

(A kánon szerint Batman meleg, legalábbis ezt sejtetik erősen. Vajon Gottam Cityben is az? Dráma!) :D

És melyik kánonról beszélsz? :P Mert hogy nem az aktuális DC kontinuumról, az biztos.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2610 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.11, 10:11

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4478 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.11, 08:49

(OFF)Chomy: Let the WAR begin!!! :D(/OFF)

Ynas_Midgard

Ynas_Midgard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1095 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.10, 16:29

Gottam City önbíráskodójának múltjáról csak igen kevés derült ki - elképzelhető, hogy később is szerepet kap a kampányban, de amíg van felfedeznivaló a dungeon-ben és felhordható kincs (amiből a játékosok építhetik az uradalmukat), még szándékolatlanul sem terelem a játékosokat a városi intrikák felé. Ugyanakkor rendkívül mulatságos intermezzo volt :D

Egyébként, csak a teljesség kedvéért: holnap déltől ismét Barrowmaze a Sárkánytűzben.

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.06, 09:20

Nem hoztátok ki a maximumot ebből a szituációból.

Van egy Robin nevű karakter a csapatotokban, és nem szegődik Gottam city önbíráskodó fekete lovagjának szolgálatába?

Ekkora ziccert kihagyni... :D

Ez csak akkor jutott eszünkbe, mikor már Robin visszamenekült a fogadóba (mert Amhar a Személyi bűbájt követően azt a sztorit adta be Batmannek, hogy Robin Wood egy gonosz varázsló, aki elrabolta a gyerekét s most kényszeríti őt szörnyű tettek végrehajtására...)
A mély érzelmekkel teli kapcsolat létrejött Amhar és Batman közt, nem volt szükség Robinra. :P
(Amhar Batman nyakába ugrott, s kérlelte, védje meg, s maradjon vele, hogy ne legyen egyedül... ez idő alatt oldott kereket Robin. Aztán Batman hazavitte Amhart, s lelkiztek kicsit.)

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2018 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.06, 08:52

Nem hoztátok ki a maximumot ebből a szituációból.

Van egy Robin nevű karakter a csapatotokban, és nem szegődik Gottam city önbíráskodó fekete lovagjának szolgálatába?

Ekkora ziccert kihagyni... :D

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.06, 08:14

Haha, nagyon jó. Mi lett szegény önbíráskodónkkal?

Elvittük a lordhoz, aki tömlöcbe vetette. A lord egyébként ismeri, mert elmondása szerint "Jó ember volt...", szóval egészen rejtélyes dolgok lehetnek a háttérben. (Amhar annyit szedett ki belőle, mikor kettesben voltak, hogy elvesztette a családját.)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]