Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Elder Scrolls Online MMORPG 2013-ban!

• Válasz írásához lépj be
22 hozzászólás érkezett eddig

jokaero

jokaero

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.06, 18:54

pedig elméletben kb 50-es skill után már nem adna semmit:O legalábbis patch notes szerint

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.06, 18:35

jokaero:

Aligha, tudnék róla. :) A legfrissebb patchel játszom, és még mindig se perc alatt (értsd pár óra) húzom fel a Smithing skillemet.

Mondjuk a mai kedvencem, ahogy a városőr elrepült a fejem felett. A Radiant AI elfelejtette kitenni a posztjára, és úgy gondolta gyorsan javítja. Alig volt gáz a látvány. :D

jokaero

jokaero

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.06, 15:23

a smith dolog jelentett bug, az 1.2 -es patchel már javították

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.06, 15:09

Slyzero:

Ja tényleg... sorry, úgy látszik beragadt a write-only üzemmód nálam. :)

Ez a megoldás tényleg tök remek, kár, hogy valahol ez is félrement a Skyrimben. Értem ez alatt, hogy kb. semmi idő alatt összeszeded a 100-as Smithing képzettséget a játékban (két vasbánya - Halted Stream és a Riverwood melletti bánya - elég nyersvasat ad, hogy a Warrior csillagképpel, a Well Rested bónusszal karöltve, vastőröket gyártva kb. se perc alatt az egekbe húzd a képességedet... a bőrt hozzá kb. 120*10/4 = 300 aranyért megveszed) míg az Alchemy, vagy Enchanted jóval lassabban fejlődik. Értem én hogy vastőrt kovácsolni könnyebb mint varázsgyűrűt készíteni, de ettől még nem kéne lehetőségem legyen arra, hogy vastőrt kovácsolva értsem meg a daedric fegyverek titkát, nem? :)

SlyZero

SlyZero

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 332 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.06, 12:51

Hellguard666:
Nem alkotás, fejlesztés. :)
Amúgy arra gondoltam, hogy az fejlődik, ami használsz.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8141 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.06, 10:53

Hoztam megint jóságot:

Kép

http://iaro.3dmax.hu/images/2012/05/06/749.png

:D

Módosította strato: 2012.05.06, 10:54

Kutya

Kutya

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 54 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.06, 07:40

...ezeke szerint nem csak nekem van hányingerem a Skyrim rendszerétől, hanem másoknak is.
Az hogy kivették belőle a pusztakezes skill-t, az felháborított!
Látszik, hogy a Skyrim főleg konzolosoknak készült, úgy mint az a anyaszomorító, teliberakott f*stalicska Dragon Age 2. Na az a meggyalázása egy RPGnek, az 1. rész után!
De ne kanyarodjak el a témától , nem akarok elkeseríteni senkit, de nagy valószínűséggel csak könnyeket csal majd a hű RPG fanok szeméből ez az Online MMoRPG, mert nagy valósínűséggel WoW-os "menj oda, öld meg a mondsztát, hozzd vissza, itt a trezsőr" kalandok lesznek benne.
Sajnos ez az MMoRPG-k nagy hibája, hogy megöli s szerepjátékot...

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.05, 10:01

Hellguard: milyen érdekes, hogy a CD Projedt Red a Witchereknél ezt kapásból rendesen csinálta meg. Mármint, a kardot a háton.
A Bethesda-játékokból egyvalami hiányzik mostanában. A lélek. Pedig még az Oblivionba is tudtak nagyon jó küldetéseket rakni. Ott volt a Fighter's Guild küldetéssorozat. Na, az egyenesen megrázó volt, és nagyon lehetett benne utálni az ellenfelet. Skyrimben ilyennel nem találkoztam.

jokaero

jokaero

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.05, 02:32

egyetlen értékelhető questlánc a dark brotherhood sorozat volt, többi kb a 0- ával ért fel. még ezt is beárnyékolja, hogy hiába ölöm meg az emperort, a világ észre sem veszi, a stormcloak-imperium questláncban már élőként beszélnek róla. azt az embert, akit még vhol lvl 10 környékén megöltem, lvl 30 körül ugyanebben a questláncban jarlá teszik, és onnantól kezdve megint él.és ez csak egy a millió teljesen inkoherens világ példából.akad ugyan pár quest, ami nem abból áll, hogy menj el egy rohadt barlangba, dungeonbe, de kimerem jelenteni, hogy a játék nagyobb része zajlik a föld alatt, vmi sötét szűkös helyen mint bárhol máshol. a new vegas után egy ilyen szintű förtelem, mint a skyrim, számomra érthetetlen.
nem rossz játék, nem arról van szó, de nem rpg, olyan közel sincs hozzá mint a duke nukem. ami hatalmas előnye, hogy nagyon sok játékstílust tartalmaz. lényeg a lényeg, nem sok különbséget látok a wow questjei, és a skyriméi közt

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.04, 21:18

Slyzero:

A micsoda? Tökéletes karakteralkotási rendszer? Már melyik? Morrowind? Oblivion? Skyrim? Csak mert mindháromban kb változott valami... mondjuk a legrosszabb ezek közül a Skyrim. Imádom ezt a játékot, félreértés ne essék, de milyen már, hogy kivágjuk a tulajdonságokat a kukába? Főleg két sikerjáték után, ahol ezt már egész szépen megszokta az egyszeri fogyasztó. Szvsz a Skyrimet nagyon consumer-friendly, trendbe illeszkedő, pink, faék egyszerű rendszernek szánták...

Mondjuk ami nekem grafikailag fáj, hogy a Bethesda egy Morrowind, Oblivion, Fallout 3, Skyrim négyes alatt nem tanulta meg, hogy a hátra szíjazott kard a háton, és nem a háttól 20 centire van. Illetve hogy nem túl buli, ha a tőr folyamat belelóg a karakterek combjába, mert ilyenkor jön a disbelief suspension suspended manőver. :D

No, mind1, megnézzük, bár ez a teaser... hmmm... hogy mondjam finoman... k****ra semmitmondó, és közhelyes.

Módosította Hellguard666: 2012.05.04, 21:18

WCB

WCB

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 455 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.04, 20:41

csak menj el és hozd el nekem x dungeonból az y dolgot vagy öld meg tipusú mélységig sikerült eljutni.

Akkor én egy másik Skyrimmel játszottam, mert ott voltak más küldetések is :nod:

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8141 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.04, 18:11

Itt az első teaser:

jokaero

jokaero

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.04, 17:13

hát, ha úgy nézzük már skyrim is eléggé mmo feeling volt... gyak a fontosabb npc-k akkoris respawnoltak ha megölted őket, a sztoriban semmi átfedés, következmény.csak menj el és hozd el nekem x dungeonból az y dolgot vagy öld meg tipusú mélységig sikerült eljutni.

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.04, 13:01

Tessenek inkább jó sztorit, és kidolgozott NPC-ket csinálni egy következő ES-játékhoz (vagy dlc-ben a skyrimhez), ahelyett, hogy ezt is elrontják egy MMO-val. Másra sem vágyok, mint egy szép tájon mászkálni, egymagamban, hogy aztán a képembe robbanjon egy tűzgolyó, meg egy felirat: 0wned, n00b!

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8141 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.04, 12:31

Némi leaked preview:
http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-04-the-elder-scrolls-online-preview-leaked-detailed

Itt a teljes cucc:
http://imgur.com/a/fO9Ty#3

beornmaci

beornmaci

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 90 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.04, 10:26

Igaz. Morrowinddel kb. háromszor annyi időt eltöltöttem, mint az összes többi résszel együttvéve. Kár érte. Kíváncsi vagyok, hogy mikor jönnek rá a fejlesztők, hogy a csili-vili grafika sokkal kevésbé fontos egy HOSSZÚ időre szánt játéknál, mint a belbecs. Persze tény az is, hogy a huszonhatmilliárd poligon mellett nehéz bármi újat betervezni, mert ugye egy egyszerű vödör lerakása a pályára fél nap programozó feladat... Evvan, ez a trendi. Az ilyen marhák meg, mint én, meg maradjanak a Wiz8-nál...

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8141 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.04, 09:17

Eh, inkább megnézem még egyszer az Expendables 2 előzetesét. :)

SlyZero

SlyZero

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 332 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.04, 08:49

Szerintem én még ilyen gyorsan nem kattintottam cikkre, mióta rpg.hu-t olvasok. :P
Mindenesetre, ha marad a tökéletes karakterfejlesztési rendszer, akkor majd teszek vele egy próbát, viszont az ES tagjai hírhedtek arról, hogy az elképesztő grafika, és a végtelen szabadság mellé, már rendszerint elfelejtenek játékot is írni...

hyperman25

hyperman25

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 301 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.04, 08:30

Érzésre egy újabb tucat fantasy MMO.

Carun

Carun

The Living Armor

• Fórumita
  • 906 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.04, 07:57

A TES a Morrowind után megszűnt RPG lenni. Ezek után Vér Istvánok játéka lett sok legyakni való dologgal és gyönyörű grafikával... A Bethesda rossz irányba halad, bár ha ez a trendi, akkor az üzletpolitikája jó, csak ez engem nem vígasztal... bár nem hinném, hogy érdekli :D MMORPG meg... no comment :P

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]