Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Bíborhold - 24. szám

• Válasz írásához lépj be
12 hozzászólás érkezett eddig

Szabtom

Szabtom

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 794 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.06, 12:25

Wow, Hoild, nagyon jó, ezer hála és üdv a főszerkesztőnek!

Hoild

Hoild

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 221 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.28, 16:50

Hű, a Guru engem in nagyon érdekelne!

Volt főszerkesztőm jóvoltából megkezdődött az évfolyamok digitális archíválása:
http://www.retrotime.hu/archivum/

Üdv,
Hoild

Szabtom

Szabtom

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 794 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.21, 11:45

Hű, a Guru engem in nagyon érdekelne!

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.20, 07:31

@kabal: Őszintén köszönöm a jó szavakat! Megvallom, akkoriban mindent magamnak írtam, mert krónikusan befelé forduló ember voltam. De most már igazán értékelem, hogy néhány másik embernek is adni tudtam valamit.
-Pár hónap múlva talán ez ismét sikerül. Szó lesz róla itt az LFG-n is, amint eljön az ideje...

A GURU magazinok ügyében pedig megkérdezek pár illetékest (és illetéktelent is) ezen a héten.

Voltak dolgok, amiket csak később értettem meg (pl. a HP relatív értékéről), de akkor már sokkal jobban értékeltem. Akkoriban ritkák voltak a játékmechanikával/elmélettel foglalkozó cikkek, ezért is tetszett a ML különösen.
A GURU ügyében előre is köszi! :)

Hoild

Hoild

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 221 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.20, 03:11

@kabal: Őszintén köszönöm a jó szavakat! Megvallom, akkoriban mindent magamnak írtam, mert krónikusan befelé forduló ember voltam. De most már igazán értékelem, hogy néhány másik embernek is adni tudtam valamit.
-Pár hónap múlva talán ez ismét sikerül. Szó lesz róla itt az LFG-n is, amint eljön az ideje...

A GURU magazinok ügyében pedig megkérdezek pár illetékest (és illetéktelent is) ezen a héten.

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.19, 04:44

A fagyöngy tüskéi című cikket, vagy ahogy Orestes mondta, a "druida tápokat", én követtem el 18 éve. \:]>

Meg mertem volna esküdni, annyira Mágikus Lapok-hangulatú volt (és ez hatalmas dicséret)!

Apró popó! A GURU számai nincsenek valahol archiválva? A kimaradt Mágikus Lapokat (és egy kicsit a Rúnákat is) szívesen pótolnám.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.18, 23:20

A fagyöngy tüskéi című cikket, vagy ahogy Orestes mondta, a "druida tápokat", én követtem el 18 éve. \:]>

köszönet érte :leborul:
a bronzfa páncélt használtuk is :cool: meg pár növényt is átvettünk

Hoild

Hoild

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 221 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.18, 17:19

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.16, 10:32

Koboldatok rulez! :D

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2906 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.16, 10:24

Hehh. Ugye, ez egy 18 évvel ezelőtti szám.

A Gygax interjúból:

"BH: Mit gondolsz a számítógépek és a szerepjátékok kapcsolatáról?
GG: Az evolúció a számítógépekkel jön majd el. Az, amit számítógépes szerepjátéknak neveznek. Éppen egy ilyenen dolgozom a Cyberdreams-nek, remélhetőleg jövőre megjelenik. A címe Hunters of Ralk (Ralk vadászai), és ez is egyfajta kevert környezetben játszódik.
A számítógép memóriája most még nem elég nagy (talán jövőre, ki tudja), hogy igazi választási lehetőségek lehessenek, a gép még nem tud beszélni és te sem tudsz beszélni a géppel. Tíz éven belül a legújabb gépek talán lehetővé tesznek a valódi szerepjátékhoz eléggé hasonló játékot. Nem lesz olyan jó, mint emberekkel játszani, de nem véletlen, hogy a számítógépes szerepjátékok olyan népszerűek. Akkor játszhatsz, amikor akarsz, nincs szükség mesélőre, és nem kell összehozni embereket. Ez az erőssége és a gyengéje is, mert a szerepjáték élvezetének egyik fontos eleme az összefogás, az együttlét és a beszélgetés a barátokkal. Igazából nagyon különböző formái a játéknak, de már ma is sokkal többen játszanak számítógéppel szerepjátékokat, mint papíron."

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.16, 08:47

Az egyik kedvencem volt ez a szám, nagyon jl szerkesztve, jó cuccokkal: Koboldátok, Druidás tápok, GG-interjú. CoC-modul -nagy jóság! :hc:

Szabtom

Szabtom

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 794 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.16, 07:34

Kösz a szkennelést és feltöltést!

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.16, 07:34

Koboldátok, Gary Gygax interjú, Fegyverek Középföldéről, Szkülla ministránsa (CoC modul), Zorro, a fejvadász, Mage: The Ascension, A fagyöngy tüskéi, A Hoekvoor kaer, Armageddon 2092, Kard 2 (live RPG), Setét Patkány naplója, Az éjféli vonattal (Vampire novella) Bíborhold - 24. szám

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]