Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Szegedi Játék Klub - bemutatkozás

• Válasz írásához lépj be
20 hozzászólás érkezett eddig

_Necro_

_Necro_

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.24, 13:49

az elsőn igen ...

a másodikon volt még after mesélés akkor volt sr is..

jokaero

jokaero

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.11.23, 17:17

talán még 1 coc is amit pont te meséltél:)

jokaero

jokaero

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.11.23, 17:16

alap cél a wh promó volt, de igen volt még shadowrun és d&d elsőn, másodikon viszont már csak 1 vampire, és azt hiszem 3 da

_Necro_

_Necro_

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.23, 14:58

Jól emlékszel Godfrid volt a főszervező de nem csak Dark Heresy volt...

jokaero

jokaero

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.11.23, 11:11

Wh40k promo találkozók voltak, szegedről a szervező godfrid volt.( sas jele csapat volt a partner ) Legalábbis , ha jól emlékszem:)

_Necro_

_Necro_

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.23, 10:55

Wolwi én azokra gondolok akik a legutóbbi két szegedi szerepjátékos találkozót szervezték az rpg.hu-n is volt kint róla hirdetés ha gondolod túrd fel az archívumot...

Weapon-X

Weapon-X

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.22, 17:42

Üdv!

Sajna az utóbbi 1 hónapban ki-be járkáltam a kórházakba, most meg itt a félév vége és az elmaradások, uh nem volt időm befejezni a honlapot, de a vizsgák után (legkésőbb a 2 ünnep között), ígérem minden működőképes lesz!
Valóban, a fórum lényeges eleme az oldalnak, ezért majd a Regisztráció és a Fórum lesz megcsinálva, és csak azután a többi tartalom feltöltés.
A héten lesz külön emil cím is - ha végre találok egy normális szabad nevet a g-mail-on, de ez csak kb hetente (7végéken) lesz átnézve.

Addig is aki tud az nézzen le személyesen a megjelölt klub időpontokba, és akkor személyesen is informálódhat!

Necro: nem tudom melyik "találkozókra" gondolsz, a nyári táborokat szervezőket (Táltos) ismerem, a régi IH-s klubot, a Dragonmasters Cup versenyeket és a szegedi országos Live Vampire találkozókat én szerveztem évekig... akik ez mellett szerveztek még néha versenyeket, és akik egy ideig a Százszorszépben voltak, azokat vszínű tényleg nem ismerem személyesen - de még ez sem biztos, mivel nem tudom kik ezek.

Wolvi,,,

_Necro_

_Necro_

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.15, 21:39

Mondjuk egy skype cím van...itt..

http://jatekklub.jgypk.hu/index.php/kapcsolat

DrCsernus

DrCsernus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.15, 19:40

Értem, csak pont a fórum lenne az, ami eléggé megkönnyítené az egész klub működését, például a csapatkeresés miatt.

_Necro_

_Necro_

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.15, 17:31

nekem se működött de gondlom csak félig kész az oldal..

DrCsernus

DrCsernus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.15, 14:23

A regisztráció az oldalon csak nekem nem működik?

_Necro_

_Necro_

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.14, 22:28

Örülök hogy meg nyitott a klub ismerőseimtől hallottam a szervezéséről csak sajna én közben elköltöztem Szegedről.. :( Viszont ha arra járunk szívesen mesélek vagy játszok...illetve ha ha lesz még szerepjátékos találkozó Szegeden jó ötlet lenne bevonni a klubot is mert ha nem tévedek az másik brancs csinálta..;)

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2910 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.14, 17:49

Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy amúgy nagyon szimpatikus az új klub, bár budapestiként engem kevésbé érint. Hajrá!
(Mondjuk, a nyitvatartás kicsit szűkösnek tűnik, de mondjuk diákok, gondolom, manapság is tudnak már ráérőek lenni délutántájt).

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2910 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.14, 17:45

Az is nehezíti az ilyen "odamegyek és majd csak találok egy partyt" szerepjáték klubozást, hogy a különféle rendszerek között nagyon szétforgácsolódtak a játékosok. Húsz éve könnyebb volt elmenni egy klubba, ahol AD&D-t játszottak (feltehetően az első és második kiadás valamiféle egyvelegét, a háziszabályok meg játék közben tisztázódtak). Kicsit később is talán ment ez, akkor a MAGUS rendszere biztos sok játékos elhódított.

Ma igen kicsi az esély, hogy random alapon pont olyan rendszert játszó társaságot találj, amivel te is játszani akarsz, ha csak nem vagy nagyon nyitott ("Vampire, vagy MAGUS bármelyik kiadása, vagy oDnD, vagy DnD4, vagy Cyberpunk, vagy Cthulhu, vagy DCCC, vagy Dragonage, vagy bármelyik Star Wars, vagy bármelyik Ars Magica jöhet...").

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6198 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.14, 15:19

A Cantinában játszottam már, igaz itt a neten előre leegyeztetett csapattal. De ha csak úgy odamész hogy játszanál, és nincsen valami rendezvény vagy nem beszélted meg előre, akkor nem tudom, hogy mennyi esély van rá, hogy beülj játszani valahová.

Mint ahogy az régen a művelődési házakban lévő klubokban volt (pl. nálunk Szombathelyen a Legendák szerepjáték klubban is, 1990-2005 között.)

szerintem az ilyesmire kicsi az esély, mivel ezek nem tudom, mennyire szerepjátékos, és mennyire egyéb (társas, kártya) jellegű szerveződések. Régen úgy volt, ahogy mondod, nekem is volt olyan csapatom, akikkel ott, a klubban ismerkedtem meg, és nagyon sokáig játszottunk is, azután is, hogy a klub maga már megszűnt.

anarion

anarion

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 801 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.14, 15:16

A Cantinában játszottam már, igaz itt a neten előre leegyeztetett csapattal. De ha csak úgy odamész hogy játszanál, és nincsen valami rendezvény vagy nem beszélted meg előre, akkor nem tudom, hogy mennyi esély van rá, hogy beülj játszani valahová.

Mint ahogy az régen a művelődési házakban lévő klubokban volt (pl. nálunk Szombathelyen a Legendák szerepjáték klubban is, 1990-2005 között.)

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6198 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.14, 14:36

van néhány, ha még megvannak, ami biztos: Cantina klub, van talán a Sárkánytűzben is, és nem tudom, a Szellemlovas is volt, illezve egy Dungeon nevű klub.

sajnos, a művelődési házakban teljesen leáldozott a kuboknak, pedig jó is volt némelyik :bezzeg:

anarion

anarion

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 801 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.14, 14:04

Amikor Budapesten vagyok hétvégén és szerepjáték elvonási tüneteim vannak, akkor jó lenne, ha lenne egy ilyen klub, ahová elmehet az ember játszani. :)

Egy jó kis Star Wars, CP 2020, d&d 3 vagy Earthdawn jó lenne. :)

hyperman25

hyperman25

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 301 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.14, 13:09

Jó látni, hogy vannak még ilyenek!

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6198 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.14, 10:35

Gratulálok, jó látni, hogy van ilyen közösség, aki megpróbálja újraéleszteni a régi klubos dolgokat, vagy hasonlót. Jó lenne több ilyet olvasni, igaz a fővárosban is van pár, de sajnos nincs nagy választék.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]