Ugrás tartalomhoz

Fotó

Goblin Town D6 (volt Azar Kalandorai)

fantasy

• Válasz írásához lépj be
61 hozzászólás érkezett eddig

Zaethus

Zaethus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1385 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.20, 22:06

Az alap ötletet a harcos Képzelek szerepjáték könyvek adták. Kiskorom legelső szerepjáték élményét adták eme könyvek. Utánna megismerkedtem a M.A.G.U.S, a D&D a World Of Darkness a Cyberpunk 2020 és a Warhammer+(40.000) játékokkal is és kibővült eme világ.

Nos visszatérve a gyökereimhez tisztelletel adózva a Harcos Képzelet könyveknek saját projectbe fogtam és alkotok egy világot. Eme játékot bárki játszhatja,nem bonyolult de mégis képes egy PL: komoly D&D vagy bármi más játékülés érzését kelteni.

Kasztokat nem igazán tervezek mivel szerény személyem szerint a szabadság a lényeg. Ha már az elején el kell döntenie,hogy ő most bizony harcos lesz.....de a mágia is tetszik neki.....akkor bizony választania kell. Nos én úgy gondolom,hogy egy szimpla kalandozó nevű kaszt legendő lenne.

Ezen belül ő dönthetné el miben szeretne jó lenni. PL: varázshasználat, ijászat, közelharc, intrika, csapdák,alkémia és méregkeverés.....és még sorolhatnám.

folyt köv.

Zaethus

Zaethus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1385 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.20, 15:22

Cím: Azar Kalandorai Ejtsd: Azar = Ézár

Még kísérleti a tervezet,de egy kő egyszerű és szórakoztató Fantasy szerepjátékon töröm a fejem.
Kockák: D6 D100

folyt köv. :D

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]