Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Talisman Prologue PC-re

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6490 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.11.30, 23:25

Igen, azt hiszem ez lesz az, és még valamikor az őskorban volt róla egy ismertető a Bíborholdban/Holtöltében, de azóta sem találkoztam vele :bezzeg: Pedig nagyon szívesen kipróbálnám.

Módosította Orastes: 2013.11.30, 23:26

ati78

ati78

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 37 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.11.30, 22:48

Helló

A Talisman 3. kiadása volt az 1994-ben. Kijött ahhoz is minden kiegészítő és az akkori Citadel Miniatures figurákat adták hozzá! Véleményem szerint a leghangulatosabb Talisman mindközül!
Ritka darab manapság az biztos, de nem olyan drága mint pl a Warhammr Quest
http://www.ebay.com/itm/Games-Workshop-Talisman-3rd-Edition-Sealed-Hard-to-Find-/380783989429?pt=Games_US&hash=item58a87e92b5

Erre gondolsz?

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6490 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.29, 22:46

Tomek84,
nem, egy nagyon régi, és nem 40K hanem Warhammer Fantasy volt a környezet. Talán a 90-es évek elején jelent meg, hasonló volt, mint a Talisman (szintén fantasy) társas, csak a világ volt más, valahogy jobban tetsztett, egyszer láttam belőle egy darab német nyelvű példányt, jó kérdes, hol lehetne beszerezni egy angol verziót, emberi áron.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4447 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.29, 17:45

Már elérhető egy ideje a játék, én is kipróbáltam. Annyira nem rossz, kezdetben minden szabályt elmagyaráz, végigvezet, "fogja a kezed", de valahogy többet vártam, a táblás játéknak nagyobb a híre. Nehéznek sem mondanám, az elején elérhető fighter pár óra alatt végigvihető, utána megnyílik a többi kaszt és faj, onnantól kezdve meg csak az assassin lehet érdekes, mert az a legtáposabb. :)

Tomek84

Tomek84

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.29, 17:11

nekem is van egy Talismanom, ki is próbáltuk, de valahogy nem adott akkora nagy játékélményt, el is akarom passzolni, remélem, gépen jobb lesz :)

jut eszembe, volt anno a Talismannak egy warhammeres (fantasy) változata, arról ki tud többet? :titok:

Szia!

A Relic-re gondolsz? Még nem jelent meg, itt van róla némi info: http://www.fantasyflightgames.com/edge_minisite.asp?eidm=215&enmi=Relic
Itt pedig egy előzetes élménybeszámoló a BGG-ről: http://boardgamegeek.com/thread/884402/a-few-turns-with-relic

Nekem is van Talismanom. :D Szerintem egy-két kiegészítővel már színesebb a játékmenet. PC-n is csak többen játszva lehet jó. A társas változatban pont azt szeretem, ahogy "kibontakozik" egy életút a kártyák révén.

Bár sajnos idő hiányában már régen játszottam Talismant, jó is lenne most egy parti... :D

Módosította Tomek84: 2013.01.29, 17:12

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6490 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.12.24, 09:39

nekem is van egy Talismanom, ki is próbáltuk, de valahogy nem adott akkora nagy játékélményt, el is akarom passzolni, remélem, gépen jobb lesz :)

jut eszembe, volt anno a Talismannak egy warhammeres (fantasy) változata, arról ki tud többet? :titok:

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6584 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.12.24, 09:39

A Fantasy Flight Games bejelentette, hogy a Nomad Games-nél végre elérhetővé tették a Talisman játéksorozat bevezetőjét, a Talisman Prologue-ot PC-re! Ez és az összes többi játék is a népszerű, mágikus küldetéseket magába foglaló táblás játék, a Talisman szabályai szerint fog működni. Talisman Prologue PC-re

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]