Ugrás tartalomhoz

Fotó

Blogfigyelő

• Válasz írásához lépj be
451 hozzászólás érkezett eddig

bonehead

bonehead

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 270 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.05, 15:19

És még: Gyümi review Tom Vaseltől!

vagabund

vagabund

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.11.04, 16:58

Egy érdekesség: valahogy eljutott a GYÜMI (DJUMI) híre Gallfalvára is, és írtak is róla egy jó hangulatú cikket, értékelést a LUDOVOX netes társasjátékos újságban.

A cucc sajnos franciául van, de valami ilyesmi a kicsengése, hogy egész jópofa, gyors és okos játék. A kedves francia szerkesztő túlzásba esett a cikk végén és a HANABI-hoz hasonlította a Gyümit...

De a lényeg az egészben mégis az, hogy játszottak vele, kipróbálták, jól szórakoztak és nagyon tetszett nekik..

http://ludovox.fr/djumi-i-hope-you-like-djuming-too/

pityka

pityka

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 226 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.21, 10:34

Bűnmegelőzési társasjáték segít a gyerekeknek

Lépésről lépésre a biztonságért címmel készített bűnmegelőzési társasjátékot a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság – tájékoztatta M. Toronykőy Márta alezredes, bűnmegelőzési osztályvezető az MTI-t.

csibu

csibu

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1748 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.19, 08:55

A Húzópaklin megjelent saabee fordítása, mely a 10 évvel ezelőtti FFG-t és Christian T. Petersent varázsolja ide! :)

http://huzopakli.blog.hu/2014/10/19/ffg_interju

csibu

csibu

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1748 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.15, 10:04

Dead of Winter ismertető flyinghairtől és tőlem.

Módosította csibu: 2014.10.15, 10:04

fisha

fisha

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 899 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.29, 12:44

Tudtommal 1000 példánnyal szoktak elindulni a magyar kiadások, de majd valaki jobban értesült megerősít vagy megcáfol.

Viszont itt a hangsúly inkább azon van, hogy magyar fejlesztésű játék, gyakorlatilag külföldön elkel legalább 1000  példányban. Nomeg eleve, hogy sikerül egy magyar játéknak nemzetközi kiadót találni.

Szerintem ezek örömteli dolgok. Lehet, hogy nagyon optimista / szentimentális vagyok, de arra gondolok, hogy ha siker lesz, akkor ezután a kiadó majd nagyobb figyelmet szentel esetleg egy-egy másik magyar fejlesztésű játéknak. Mert azért valljuk be, eddig eléggé le voltunk radírozva erről a térképről. Jó lenne ha beindulna valami olyasmi, mint pl. a cseheknél és lenne pár elismert magyar tervező. Mert ötletben, gógyiban nem hiszem, hogy le lennénk maradva.

Itthon egy magyar játék hány példányban kel el? Azért az 1000 még távolról sem világsiker, nem? Oké, értem én a címadást és nem is bántásból írom.

Világsiker az új magyar társasjáték (videóinterjú)

Kémek és hidegháború, egy izgalmas társasjáték, amelyben bőven lehet blöffölni. Ez a Redacted, amelyet egy magyar gépészmérnök-hallgató talált ki.

csibu

csibu

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1748 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.29, 12:39

Itthon egy magyar játék hány példányban kel el? Azért az 1000 még távolról sem világsiker, nem? Oké, értem én a címadást és nem is bántásból írom.

Kémek és hidegháború, egy izgalmas társasjáték, amelyben bőven lehet blöffölni. Ez a Redacted, amelyet egy magyar gépészmérnök-hallgató talált ki.

Ha azt vezsed alapul, hogy nem a magyaroknak adják el, hanema  világ sok-sok országába megy, akkor igaz rá a világsiker. Hiszen más nemzetű/kultúrájú személyeket is érint. Ez pedig világsikernek is számít, még ha nem is tűnik nagynak az eladási szám.

winnie

winnie

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 777 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.29, 11:10

pityka

pityka

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 226 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.29, 08:44

blekk

blekk

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 400 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.21, 08:42

simán lehet, hogy nem vettem észre minden részletet, nem ilyen szemmel néztem a képeket, csak megakadt a szemem a kockás táblán.

más

indexen írtak egy felettébb érdekes filmről, ami arról szól, az amerikai keményvonalas keresztények miként képzelik el, miféle ördögtől való dolog a szerepjátékozás, és miként rontja meg a fiatalságot. némi angol tudással rendelkezőknek mindenképp ajánlom megtekinteni a belinkelt rövid részletet. a Sátánizmus és rockzene című klasszikus legszebb részeit idézi.

Több képen látni kártyát is. :)

Találtam egy egyébként is érdekes képsorozatot, miként változott az angol katonák felszerelése az elmúlt ezer évben, viszont ami maitt ide kívánkozik a link, hogy úgy látszik, a napóleoni időkben gondoltak arra is, két csata közt se unatkozzanak a katonák - legalábbis a waterlooi csatánál használt felszerelésekről készült kép erről árulkodik :-)

Jó.
Viszont több korábbi képen is szerepelnek kockák pohárral.

Módosította blekk: 2014.08.21, 08:45

ninamercury

ninamercury

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 42 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.08.14, 19:49

Több képen látni kártyát is. :)

Találtam egy egyébként is érdekes képsorozatot, miként változott az angol katonák felszerelése az elmúlt ezer évben, viszont ami maitt ide kívánkozik a link, hogy úgy látszik, a napóleoni időkben gondoltak arra is, két csata közt se unatkozzanak a katonák - legalábbis a waterlooi csatánál használt felszerelésekről készült kép erről árulkodik :-)

Jó.

h-alga

h-alga

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 2938 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.14, 13:36

Jó.

blekk

blekk

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 400 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.14, 08:37

csibu

csibu

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1748 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.08, 23:02

A hétvégén egy ÉLŐ társasjáték részesei voltunk!

Olvassátok el, hogy tetszett: Húzópakli blog augusztusi írása.

nocadlee

nocadlee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 291 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.07.29, 07:53

Az X-Wing átöltöztetve: Star Trek Attack Wing

http://nocadlee.sfblogs.net/2014/07/28/tarsasjatek-star-trek-attack-wing/

deer

deer

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.06.29, 19:03

Antiserver már nem készít tőbb társasjáték ismertetőt/videót?

csibu

csibu

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1748 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.11, 15:22

Hosszú idő után ismét Húzópakli ismertető:

http://huzopakli.blog.hu/2014/06/11/szaraz_bor_a_hosszu_estekhez

saabee

saabee