Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Villámhírek - 2012.01.25

• Válasz írásához lépj be
12 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7998 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.27, 18:26

Friss cikk a WH40K jogokról:
http://www.eurogamer.net/articles/2013-01-25-sega-and-relic-and-the-whereabouts-of-the-warhammer-40-000-ip

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7998 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.27, 17:50

Nem tudom mennyire lesz jó kezekben a Sega-nál a 40k jogok, de bízok benne, hogy hamarosan valamit mondanak ezzel kapcsolatban.

Úgy tudom, hogy a Warhammer 40K jogok nem képezték az árverés részét. Itt van egy dokumentum az árverésről:
http://www.thesangreal.net/gafpics/results.pdf
Ha a SEGA WH40K jogokat akar szerezni, az a gyanúm, hogy azt a Games Workshoptól kell majd kérnie.

Ami biztos, hogy a Warhammer (nem 40K) jogok náluk vannak, és annak égisze alatt a Total War sorozatot készítő Creative Assembly fog dolgozni egy feltehetően stratégiai játékon.

Módosította strato: 2013.01.27, 17:52

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1010 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.26, 09:16

Esküszöm ezt a képet a CP2077-ből láttam a CP2020 szabálykönyvben!

Üdv!

A térdeplő szöszi a plakáton, jobb kiberkézzel Alt, Johnny Silverhand ex-szeretője.

Maradok tisztelettel:
Morak

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.26, 09:15

Ne esküdözz, elhisszük anélkül is.
http://www.kepfeltoltes.hu/130111/Cyberpunk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.26, 09:13

Kabal:
„Ez fura. Nekem már vagy két éve megvan az Ultramarines film DVD-n, de csak most fog megjelenni? :O”

Akkor még csak egy limitált mennyiséget lehetet vásárolni és normál bolti forgalomba nem került. Gondolom most már a boltok is kapnak szállítmányt belőle.

Tény, én is elővételben rendeltem meg, és jó sokat kellett leveleznem, mire megkaptam. Így már világos.

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.01.26, 05:20

The_Lone_Drow

The_Lone_Drow

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 33 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.01.25, 22:43

Ez a THQ arverezes engem meglepett...
Remelem a WH40k jatek(os)oknak is ez jo hir lesz :)

Ez várható volt, bár én azt gondoltam, hogy végül megússzák majd...Nem tudom mennyire lesz jó kezekben a Sega-nál a 40k jogok, de bízok benne, hogy hamarosan valamit mondanak ezzel kapcsolatban. Főleg a Dark Millenium sorsa izgat (remélhetőleg a Relic-el és a 40k-s jogokkal ezt is megkapták), kíváncsi vagyok milyen formában tervezi folytatni a fejlesztést a Sega - ha tervezi egyáltalán - visszatérnek az MMO-hoz, vagy rendes rpg-t csinálnak belőle? Nem tudom, hogy melyiknek örülnék jobban... Bár tőlem aztán bőven jöhetne egy Space Marine 2 is, vagy Dawn of War III, csak mondjanak már valamit...:D

A hírhez is:
Nos, az Ultramarines-t tutira megrendelem majd, amint kijött. Már nézegettem, hogy hol lehetne megvenni DVD-n, de akkor már értem miért nem találtam.

Algeroth

Algeroth

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.25, 13:32

Kabal:
„Ez fura. Nekem már vagy két éve megvan az Ultramarines film DVD-n, de csak most fog megjelenni? :O”

Akkor még csak egy limitált mennyiséget lehetet vásárolni és normál bolti forgalomba nem került. Gondolom most már a boltok is kapnak szállítmányt belőle.

anarion

anarion

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 801 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.25, 12:28

Colonial Marines:

"And remember we’re not just fighting
for the human race. We’re fighting for the title of baddest motherfuckers in the galaxy."

:)

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1900 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.25, 12:21

"Ennek örömére most 25%-os akcióban elvihető:" - ehh, miért értelmeztem ezt úgy, hogy negyedáron adják? :-S (Azért 3e Ft az egészért így sem rossz.)

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.25, 11:09

Ez fura. Nekem már vagy két éve megvan az Ultramarines film DVD-n, de csak most fog megjelenni? :O

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.25, 08:22

Ez a THQ arverezes engem meglepett...
Remelem a WH40k jatek(os)oknak is ez jo hir lesz :)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.25, 08:22

Chivalry: Medieval Warfare ingyen, Ultramarines és Aliens előzetesek, NWN2 25%os akcióban, a THQ stúdióit elárverezték, Dungeons & Dragons Classics pdf bolt, Elder Scrolls Online béta, a Cyberpunk 2077 előzetesének kulisszatitkai... Villámhírek - 2012.01.25

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]