Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Villámhírek – 2012.02.01

• Válasz írásához lépj be
9 hozzászólás érkezett eddig

Savior

Savior

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 68 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.04, 12:17

elGabor: lehet, hogy jó lesz, de a linkelt oldal nekem bicskanyitogató. Attól még nem lesz jobb valami, hogy több osztály, faj, vagy karakter van benne, mint bármi másban. Sőt, remek ellenpélda erre a Chrono Cross, ami a rengeteg, ámde kidolgozatlan karakter miatt is volt nagy csalódás.

Ráadásul a Wizardry VII automapje szerintük csak Y? ?! Pedig zseniális volt a skill-alapúsága, tehát ahogy nőtt a skilled, annál részletesebb lett. Ilyet máshol nem láttam.

Ettől még a demonak lehet, hogy adok egy esélyt, kösz a linket!

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4326 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.02, 17:56

Aki a Sir-Teches Wizardry-kat szerette az kerülje el messzire.

...és várja be a Grimoire játszható demóját, majd szálljon be az utána induló második crowdfunding kampányba (a jelentős kockázatok és mellékhatások tanulmányozása után).

sztewe

sztewe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 102 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.02, 13:47

Bard's tale régóta itt virít a polcon, dobozosan csaptam le rá egy hipermarketben,vagy 30x megérte az árát

Szerintem a legpoénosabb rpg amit pc re kiadtak, jópár poénokon gurulni lehet :D
olyan mértékű helyzetpoénok, beszólások és rejtett célzások vannak benne hogy áááh nagyon jó :D

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.02, 10:44

kabal: Magyar tipikus távol-keleti grindfest. :)

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4182 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.01, 16:42

Ez a Warcraft mozi dolog érdekes... David Jones-tól eddig egy filmet láttam (Moon), ami nagyon jól sikerült. Viszont nem tudom, hogy a Warcraft mennyire moziba való, a W3 története azért elég sablonos volt...

Nem W3, hanem WoW-film. Amúgy a Source Code is elég jó film volt, érdemes megnézni.

A hírekhez: az IZ 2.0 nem új szerepjáték, hanem "csak" az IZ 1.0 ráncfelvarrása és kibővítése. :)

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.01, 11:08

A Wizardry sorozatnak legalább 20 olyan része van, ami csak Japánban jelent meg, az Online ehhez a vonulathoz tartozik. Kipróbáltam, és egyszerűen zseniális. A PvE részben 5-10 másodpercenként termelődnek újra a szörnyek. Órákig kell harcolnod pisiszünet nélkül. Ha meghalsz, végleg elveszett a karaktered és felszerelésed. Minden terepen teljes PvP van, egy erősebb játékos büntetlenül végiggyilkolhatja a helyszín összes többi játékosának karaktereit. Mindenkinek ajánlom, aki szerint a mai MMO-k túl könnyűek. :)

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4591 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.01, 08:45

Ez a Warcraft mozi dolog érdekes... David Jones-tól eddig egy filmet láttam (Moon), ami nagyon jól sikerült. Viszont nem tudom, hogy a Warcraft mennyire moziba való, a W3 története azért elég sablonos volt...

grungi

grungi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.01, 08:19

Kössz, épp ki akartam próbálni, de ezek után nem biztos, hogy lesz kedvem. Az anime és hasonló jappán témák nem a szívem csücske.
anno kacérkodtam, hogy valahogy kipróbáljam a régi japán wiz. verziót is, de arról is lemondtam.

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.01, 08:09

A Wizardry Online-os hír kicsit csalóka, mivel eddig is free to playnek készült, csak bétában volt. Volt szerencsém játszani vele egy keveset, de az animés design, a hülye párbeszédek és az idegesítő GUI elvették tőle a kedvemet. Aki a Sir-Teches Wizardry-kat szerette az kerülje el messzire.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.01, 08:09

Warcraft film info, ingyenes lett a Wizardry Online, Bioshock Infinite új előzetes, elhunyt Lynn Willis a Chaosium több szerepjátékának fejlesztője, készülő Cyberpunk szerepjáték a Savage Worlds Deluxe rendszerén, Újabb Indie Royale indult, The Bard's Tale trilógia 10 dollárért. Villámhírek – 2012.02.01

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]