Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Vörös Dagály kiegészítők

• Válasz írásához lépj be
7 hozzászólás érkezett eddig

Ynas_Midgard

Ynas_Midgard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1092 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.04.23, 17:11

@Premier
Kösz, hogy szóltál; olyan ritkán nézek fel Mr Crawford honlapjára, hogy néha egészen sokára tudom meg, mi jót publikált.

Premier

Premier

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.04.23, 10:08

Csak hogy naprakész legyen az adatbázis:

Megjelent egy ingyen letölthető nyolcoldalas kiegészítő, a The Yellow Bone Legion. Egy újfajta élőhalottal, a Járó Szellemmel, és az őket teremtő átkozott varázstárggyal foglalkozik. A Járó Szellemek önálló akarattal bírnak, az élőktől csak nehezen lehet megkülönböztetni őket, és "haláluk" után a fizikai roncsolástól függően pár év (vagy évszázad) alatt újra feltámadnak. Egyaránt alkalmasak PC-nek vagy nehezen leleplezhető ellenségnek.

Bendoin

Bendoin

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 380 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.09, 07:09

Ez az Echo... érdekesnek tűnik, kösz az ismertetőt!

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6406 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.07, 10:59

Tetszik ez a kiegészítő, főleg, hogy kis igazítással bárhova lehet konvertálni pl. a varázslatokat, tényleg van, ami inkább NPC/főellenség kezébe való.

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5233 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.07, 09:59

Igen kb így működőképes ez a rendszer, játék közben már nem annyira.

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6726 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.07, 09:20

Nekem lenni nagyon színpátíkúsák ezek kiádványok? Occó? :)

Auer:
Szerintem nem mindenkinek való ez a fajta móka. Én ha az öt fős csapatomban gondolkodom, akkor valószínűleg két ember imádná, egy jól szórakozna vele, ha épp olyan napja van, a maradék kettő pedig a "szóljatok, ha menni kell valami küldetésre" jelleggel reagálná le.

Én biztos úgy próbálnám megoldani, mint anno a városmegszerzős Forgotten Realms kampányomban: az erre fogékony játékosokkal a játékülések között lelevelezni a menedzsment részt, a többiekkel pedig játékon érzékeltetni, hogy a nagyban játszó társaik fáradtabbak, kialvatlanabbak, aztán vagy rákérdeznek, hogy ez mitől van (és lesz jó RP rész) vagy nem.

Bizonyos esetekben még arra is hajlandó lennék, hogy a menedzselős karakterek már csak a "háttérmunkában" vegyenek részt, a játékosaik pedig - ha akarnak - hozzanak új karaktereket a terepmunkára.

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5233 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.07, 07:42

Az An Echo, Resounding-ot itt fórumon ajánlották mint nagy léptékű birodalomigazgatós könyv. Jól össze van rakva, viszont egy hasonló PF kampány után azt mondom ez a stílus nem biztos h asztal mellé csapatjátéknak való.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6571 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.07, 07:42

Az előző cikkben bemutattam a Kevin Crawford által írt Red Tide kampányvilág alapkönyvét; ez alkalommal az eddig megjelent kiegészítőket vesszük sorra: An Echo, Resounding, The Crimson Pandect majd egy rövid áttekintés az új mágusokról, példaként mindegyikhez egy képességgel és két varázslattal... Vörös Dagály kiegészítők

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]