Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Villámhírek - 2012.02.08.

• Válasz írásához lépj be
18 hozzászólás érkezett eddig

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.02.17, 08:08

A GoG.com-on akciósan árusították a Witcher 2-t...

Meg az 1-et is, de az akció már csak néhány óráig tart, tehát a cikkbe már nem lett volna túl sok értelme beletenni. Nem akarok megint úgy járni, mint a Duke 3D-nél, hogy a későn kelők csalódnak és reklamálnak. Tessék fél szemmel figyelni a Twittert, arra minden jó időben kerül fel! (Most épp van egy érdekes Csillagkapus hír.)
Minden esetre, akinek még nincs meg valamelyik korábbi Vaják, az GMT 10:59-ig még féláron beszerezheti itt:
http://www.gog.com/news/special_promo_the_witcher_3_announced_get_the_first_two_for_50_off

Mákja van annak aki esetleg meg akarja venni, de eddig nem tudta, mert most meg az rpg-hétvége miatt adják olcsóbban! :D

A Dragon Age 3-tól egy kicsit félek, de ha nem lesz olyan gyopár mint a 2, már jól jártunk...

Módosította gorak: 2013.02.17, 08:09

grungi

grungi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.17, 07:49

A Dragon Age játékot 14.-én folytatják. Várom mert szerintem irtó vicces.

A két rész alapján szerintem: Nagyszerű játékosok, érdekes játékrendszer, átlagosnak tűnő világ és egy gyenge mesélő. Mind az előkészületek (kalandírás), mind az aktív mesélés szintjén rossz példát mutatott. Tudom, hogy a bevezetőjátékot nem kell túlbonyolítani. Ettől függetlenül volt lapos és fantáziátlan az egész, különösen a játékosok teljesítményének tükrében.

Nekem főleg Will és Kevin teljesítménye tetszett. :) Amúgy látszott a kalandon, hogy a CRPG-t viszi tovább. Totálisan olyan volt a kaland mintha játékból vettek volna ki egy pályát.

Urban

Urban

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.16, 21:20

A két rész alapján szerintem: Nagyszerű játékosok, érdekes játékrendszer, átlagosnak tűnő világ és egy gyenge mesélő. Mind az előkészületek (kalandírás), mind az aktív mesélés szintjén rossz példát mutatott. Tudom, hogy a bevezetőjátékot nem kell túlbonyolítani. Ettől függetlenül volt lapos és fantáziátlan az egész, különösen a játékosok teljesítményének tükrében.

slaGerzson

slaGerzson

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 299 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.11, 11:47

Tuti gyűjtés! :)

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.02.08, 19:28

A hírrel elkéstem, a megvásárlással szerencsére nem.

Nem új anyag, de talán többet mond mint egy animált logo...

Módosította gorak: 2013.02.08, 19:30

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8542 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.08, 19:12

A Witcher 3 kártoló helyett van egy valamivel értelmesebb (értsd nem a logoból készített 3d animáció, amit egyesek "elnéznének még egy fél óráig"), íme: (FYI sokkal többet ez sem ér)

Főleg, mivel, ha jól tudom, ez a W2 végéről van, tehát egyáltalán nem új anyag. :)

Ja, a tízdolláros Witcher 3-mal elkéstem... :( én mindenesetre még meg tudtam venni.

Ezt nem igazán tudom értelmezni. :) Most akkor lekéstél valamiről vagy nem, és ha igen, miről? :)

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.08, 17:10

Nagyon remélem, hogy az open world és a nyílt játékmenet nem megy a sztori és a kidolgozottság rovására... bízom a CDPR-ben (van miért), de ettől kicsit megijedtem.

Én meg nagyon remélem, hogy nem nyúlnak vissza az első két részhez (pláne a másodikhoz, ami bosszantóan cső-rpg volt, legalábbis a megkerülhetetlen eleje).

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4664 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.08, 16:48

auer
tessek a video youtubeon:

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.02.08, 16:17

A Witcher 3 kártoló helyett van egy valamivel értelmesebb (értsd nem a logoból készített 3d animáció, amit egyesek "elnéznének még egy fél óráig"), íme: (FYI sokkal többet ez sem ér)
Ja, a tízdolláros Witcher 3-mal elkéstem... :( én mindenesetre még meg tudtam venni.
Tudomásom szerint a Colonial Marines DLC-je a horda módot fogja tartalmazni 15 azaz tizenöt dollárért... (kb. a teljes játék 25%-a) Ez már bevett szokás ez a 0-day, illetve egy hónapos DLC-zés, amíg a zombik veszik, nem is fog változni. Minden tiszteletem az övék, de a Mass Effect 3 kampánnyal is mit értek el... Persze ez már egy másik téma...
A DA még watch later-ben van, de már "Wil Wheaton doesn't stink!" :D , biztosan marhajó!
http://www.gog.com/promo/square_enix_weekend_promo_080213
Thief Deus Ex, Tomb raider, Legacy of Cain, Hitman játékok akciósan!

Módosította gorak: 2013.02.08, 16:22

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2018 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.08, 10:07

Az eredeti fejlesztőcsapat közreműködésével készül a Realms of Arkania – Blade of Destiny HD remake-je:

A hír hallatán úgy voltam vele, hogy :gerjedek: :w00t: :buli:

aztán elolvastam, hogy

Featuring a complete visual reimagining along with a comprehensive overhaul of every aspect of the gameplay, Realms of Arkania – Blade of Destiny is set to captivate a 21st century audience of new and old fans alike.

...úgyhogy mostmár inkább :lecsap: :teglaval: :nuke:

Bejelentették a Witcher 3-at, melynek alcíme Wild Hunt. A játék 2014-ben érkezik. További infók itt:
http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/02/04/march-cover-reveal-witcher-3-wild-hunt.aspx

Nagyon remélem, hogy az open world és a nyílt játékmenet nem megy a sztori és a kidolgozottság rovására... bízom a CDPR-ben (van miért), de ettől kicsit megijedtem.

Baka

Baka

Elementalista

• Fórumita
  • 986 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.08, 10:07

Age of Wonders III! Na erre nem számítottam.

Én is, bár nagyon örülök neki. Mindig úgy gondoltam hogy a játék nem kapja meg a kellő elismerést, pedig baromi sok lehetőség van a rendszerében.

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.08, 09:29

Age of Wonders III! Na erre nem számítottam.

GothPunk

GothPunk

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 918 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.08, 08:46

Alien játék kapcsán: egyrészt megcsinálhatták volna jobban a tárgyak felvételét, használatát (FarCry óta az eltűnő táska elég béna), másrészt meg szerintem semmit nem az előző játékokhoz képest hozzá a világhoz/műfajhoz, de részletesebbek a modellek és több az effekt, szóval szuper. :D

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8542 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.08, 08:16

Meg az 1-et is, de az akció már csak néhány óráig tart, tehát a cikkbe már nem lett volna túl sok értelme beletenni. Nem akarok megint úgy járni, mint a Duke 3D-nél, hogy a későn kelők csalódnak és reklamálnak. Tessék fél szemmel figyelni a Twittert, arra minden jó időben kerül fel! (Most épp van egy érdekes Csillagkapus hír.)
Minden esetre, akinek még nincs meg valamelyik korábbi Vaják, az GMT 10:59-ig még féláron beszerezheti itt:
http://www.gog.com/news/special_promo_the_witcher_3_announced_get_the_first_two_for_50_off

Módosította strato: 2013.02.08, 08:22

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.08, 07:43

Jó lett a cp videó.
A Colonal m. meg nem indult el nálam.

grungi

grungi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.08, 07:14

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 5074 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.08, 06:56

A Colonial Marines-hez már készül is az első DLC...

Ezt mondjuk bele is tehették volna az alapjátékba akkor...

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.02.08, 04:18

A Colonial Marines-hez már készül is az első DLC... 

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6584 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.08, 04:18

Halálcsillag Kickstarter, római kori D20, RPG az Elite világában, The Esoterrorist 2. kiadás, Dragon Age a TableTopban, GTA V megjelenési dátum, a Witcher széria befejező része, a Commander Keen szellemi örököse, Age of Wonders 3, Netrunner oktatóvideó, Descent 2ed kiegészítő, True Skin cyberpunk kisfilm Villámhírek - 2012.02.08.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]