Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Villámhírek – 2013.03.01

• Válasz írásához lépj be
8 hozzászólás érkezett eddig

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4220 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 23:42

Nem tudom, hová lehetne írni (nem csiripelek), ide rakom: március 13-ig GM's Day akciók vannak az RPGNow/DriveThruRPG oldalakon, több ezer cucc 25%-os árengedménnyel kapható.

Módosította Petrus: 2013.03.05, 23:44

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.03.02, 18:50

A lovas íjászat egy dolog, a közelharcban karnyújtásról íjjal lövöldözéses parasztvakítás viszont (szerintem) valami egészen más szint.
Nem akarok megbántani egy hagyományőrzőt vagy igazy magyart sem, azonkívül a lovas íjászat legalább látványos.
A kommented eszembe juttatta annak a kodexes <censored>gyereknek a cikkét a különböző típusú szerepjátékosokról a Dragon magazinban. Valamint az Ars Magica könyvértékelését. Az első informatív volt, a második inkább csak szánalmasan ostoba.

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1254 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.02, 11:25

Láttam valami Dragon Age szerepjáték-bemutató izét, amit három darab D6-os kockával játszottak, és iszonyatosan primitív rendszer volt, mindenféle szituációs, illetve sérülések okozta negatív módosító nélkül

Légy erős, számtalan RPG vígan elvan bármiféle "szituációs, illetve sérülések okozta negatív módosító" nélkül.

"De hogy ezt a parasztvakító íjász-közelharcban-lövöldözős ostoba baromságot ki találta ki... azóta a szánalmasan ostoba gyűrűk ura-jelenet óta gyakran viszontlátom..."

Akkor mit szólsz az igazzy, autentikus, magyar "száz métert vágtatok a lovammal, aztán két méterről belelövök a céltáblába" lovasíjászathoz?

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4220 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.01, 18:56

Láttam valami Dragon Age szerepjáték-bemutató izét, amit három darab D6-os kockával játszottak, és iszonyatosan primitív rendszer volt, mindenféle szituációs, illetve sérülések okozta negatív módosító nélkül. Ez ugyanaz?

Nem. A videó Savage Worlds kifejezéseket használ és semmi köze a DA tabletop rpg-hez, sem a crpg-khez. Mindössze egy fun gondolatkísérlet.

De hogy ezt a parasztvakító íjász-közelharcban-lövöldözős ostoba baromságot ki találta ki... azóta a szánalmasan ostoba gyűrűk ura-jelenet óta gyakran viszontlátom...

Wut?

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.03.01, 16:25

Mennyire pontosak a D20-ak! :D
Láttam valami Dragon Age szerepjáték-bemutató izét, amit három darab D6-os kockával játszottak, és iszonyatosan primitív rendszer volt, mindenféle szituációs, illetve sérülések okozta negatív módosító nélkül. Ez ugyanaz?
De hogy ezt a parasztvakító íjász-közelharcban-lövöldözős ostoba baromságot ki találta ki... azóta a szánalmasan ostoba gyűrűk ura-jelenet óta gyakran viszontlátom...

Avaaris

Avaaris

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 280 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.01, 14:26

Hehe... a Dragon age trailer remekül bemutatja hogyan is kell Savage Worldot játszani. :D

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4636 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.01, 08:35

Ravenheart
koszi, kivettem :)

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.01, 07:13

A GoG-os Apogee hétvége már hétfőn lejárt. ..

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6439 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.01, 07:13

Új, kalózos Assassin's Creed jön, SW kártyajáték, Steampunk setting Savage World-höz, Starcraft2 swarm előzetes, új online C&C játék jön, Felmérés a d20-ak pontosságáról, Margaret Weis Production új Firefly szerepjátékot ad ki, Legend of Grimrock II bejelentés, PS4 hírek és videók, Witcher3 infók Villámhírek – 2013.03.01

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]