Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Space Hulk - első képek a játékból

• Válasz írásához lépj be
17 hozzászólás érkezett eddig

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.03.06, 19:05

Volt már WH40K-ból körökre oszott stratégia (Final Liberation, Chaos Gate, Rites of War), valós idejű stratégia (Dawn of War sorozat), taktikai játék (klasszikus Space Hulk), first person shooter (Fire Warrior), third person shooter (Space Marine), meg franc tudja még mit hagytam ki. Csak szegény WH Fantasy rajongóknak kell beérni szökőévente egy-egy közepes játékkal.

Ezt szerettem volna kifejezésre juttatni én is.

Heavycavalry

Heavycavalry

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.06, 07:20

Hát ez megalapozta a napomat. Nagy kedvencek a Space Hulk játékok, viszont kíváncsi vagyok mit tudnak újítani az etalonokhoz képest. Ha elrontják, akkor lefejeztetem őket. Jó lenne több chapter és változatos ellenfelek (értem én, hogy véges mennyiségű van a táblás játékban is, de ne gátolja már ez a kreativitást). Mondjuk arra várok legjobban, hogy valaki csináljon az Alien Assault 2-höz hasonló játékot warhammer köntösben. (Ha elkészül az AA2, akkor tuti jön rá warhammer mod, de mégiscsak jobb lenne egy original játék). Az Alien Assault a Space Hulk kistestvéreként kezdte és kezdi kinőni, mivel a második részre már galaktikus méretekben gondolkozik.

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 23:33

Volt már WH40K-ból körökre oszott stratégia (Final Liberation, Chaos Gate, Rites of War), valós idejű stratégia (Dawn of War sorozat), taktikai játék (klasszikus Space Hulk), first person shooter (Fire Warrior), third person shooter (Space Marine), meg franc tudja még mit hagytam ki. Csak szegény WH Fantasy rajongóknak kell beérni szökőévente egy-egy közepes játékkal.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7997 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 22:52

Meg ugyebár a "Warhammer 40K: Space Marine" 2011-ből! :D
Bocsánat, nem FPS, TPS...

Oké, megismételted. Akkor nem értem, hogy mit akarsz ezzel mondani. Világosíts fel! :)

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 702 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 22:44

Shut up and take the f* money!

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.03.05, 19:25

tudtommal van már Warhammer 40K-játék, még ha az nem is körökre osztott stratégia, csupán FPS.

Van pár körökre osztott is a múlt századból: http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Warhammer_40,000_video_games

Meg ugyebár a "Warhammer 40K: Space Marine" 2011-ből! :D
Bocsánat, nem FPS, TPS...

Creo

Creo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 248 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 17:59

Valamikor 1994-es PCGuruban volt szó ilyen PC-s játékról. Szóval új köntöst kap?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7997 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 16:35

tudtommal van már Warhammer 40K-játék, még ha az nem is körökre osztott stratégia, csupán FPS.

Van pár körökre osztott is a múlt századból: http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Warhammer_40,000_video_games

Módosította strato: 2013.03.05, 16:36

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.03.05, 16:22

Hát én nem értem ezeket az azstal melletti figuratologatós játékokat, de tudtommal van már Warhammer 40K-játék, még ha az nem is körökre osztott stratégia, csupán FPS.
Valaki látta az Ultramarines-t amúgy? Vagy vár a szinkronizált verzióra? :D

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7997 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 15:59

A hírben szereplő játék frissességére akartam utalni. Nevezetesen, hogy jóval korábban ki kellett volna már valami hasonlóval jönni.

Értettem én, csak egy kicsit smartass-kedtem. ;) Az Incubationnel egyetlen bajom volt, nevezetesen az, hogy az első néhány küldetés után szinte mindegyik nagyon ki volt centizve. Ha nem úgy léptél, és nem úgy jött ki egy találat, ahogy kellett volna, akkor vagy egy katonád bánta, vagy az egész küldetés befuccsolt. Szerencsés esetben csak egy félreeső ládát nem tudtál kinyitni, de a játék vége felé inkább az előző kettő valamelyike volt jellemző.
Ennek ellenére végignyomtam, és élveztem, de mai fejjel emiatt már nem kezdenék neki. Valószínűleg emiatt a The Wilderness Missions nálam már nem is fog soha terítékre kerülni.

Módosította strato: 2013.03.05, 15:59

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 15:11

Miért kár? Én jól szórakoztam vele.

Ahogy írtam, nekem is bejött.
A hírben szereplő játék frissességére akartam utalni. Nevezetesen, hogy jóval korábban ki kellett volna már valami hasonlóval jönni.

Abdul

Abdul

Jetipásztor

• Fórumita
  • 396 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 15:01

Egészen pofás, bár nekem gyengém a Space Hulk (társasjáték). :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7997 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 14:42

Miért kár? Én jól szórakoztam vele.

Módosította strato: 2013.03.05, 14:42

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 14:36

Egyrészt állatira várom.
Másrészt kár, hogy már megcsinálták 15 éve: Incubation. Qrva jó kis játék volt!

Kép

SzodasLova

SzodasLova

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 92 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 14:11

De zsír.

Aldor_a_harcias

Aldor_a_harcias

Birodalmi Parancsnok

• Fórumita
  • 314 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 14:09

Képek alapján nekem túlságosan rajzfilm szerű, az egész olyan punkos, mintsem vérkomoly élet-halál harc egy Space Hulkon.

De ne legyen igazam.

Fallout

Fallout

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 13:28

Várós! :)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.05, 13:28

A Full Control ma közzétette a készülő Space Hulk játékának első képeit. A 3D-s, körökre osztott stratégia a táblás játék digitális változata: sötét folyosókon és kis kamrákban kell a génorzókkal az Űrgárdistáknak megküzdeni a kihalt űrhajó fedélzetein. Space Hulk - első képek a játékból

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]