Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Villámhírek - 2013.03.07.

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

Urban

Urban

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1556 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.09, 19:54

Ez a World of Classcraft első ránézésre a tökéletes ellentéte annak, amit a eddig pedagógiáról tapasztaltam :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8048 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.09, 00:27

Rájöttem, hogy nagyon szeretem a Villámhíreket, minden pénteken várom őket, még ha nagy részük - számítógépes játékok - maximum érdekesség szintjén érdekelnek is. Köszi, Strato!

Jó ezt olvasni. Köszönöm a többi Twitteres hírező nevében is!
Én főleg videojátékokban mozgok otthon, de igyekszem nyitva tartani a szemem, és máshonnan is gyűjteni híreket. Ha bárki hall valami érdekesről, újról, furcsáról vagy említésre méltóról, aminek itt a helye (legyen a témája video-, szerep- vagy társasjáték, netalán film vagy könyv), az nyugodtan értesítsen róla. Ha érdemes rá, egy Tweetet fog kapni.

Módosította strato: 2013.03.09, 00:32

Urban

Urban

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1556 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.08, 22:09

Rájöttem, hogy nagyon szeretem a Villámhíreket, minden pénteken várom őket, még ha nagy részük - számítógépes játékok - maximum érdekesség szintjén érdekelnek is. Köszi, Strato!

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.03.07, 16:51

Ekkora játék a Planescape: Torment, hogy ennyire bíznak a készítőiben, ennyit jelentenek ezek a nevek (McComb & Co.).
Sajnálom hogy Avellone-isten nem vesz részt benne, és hogy nem tudom támogatni.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8048 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.07, 11:17

A Tormentnek lassan meglesz a pénz duplája:
http://www.kickstarter.com/projects/inxile/torment-tides-of-numenera/posts/421842
Szerintem 4 millió fölött lesz a vége

A Thiefhez raktak fel még két új képet:
http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/03/06/exclusive-thief-screenshots.aspx
Egyelőre nem kitörő a lelkesedésem...

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.07, 08:13

Ha már Half-Life fanfilm, a jelek szerint lesz Aperture Science sorozat is, kérdés milyen...

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6394 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.07, 08:13

Szerepjáték kiegészítők és újrakiadások a Kickstarteren, GM's Day RPG akciók, tanulásösztönző RPG az osztályteremben, Tactical Intervention, Assassin's Creed 4 és BEYOND: Two Souls előzetesek, Torment Kickstarter, Thief bejelentés, indie játékcsomagok és Half-Life fanfilm sorozat Villámhírek - 2013.03.07.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]