Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Egy mesélő fejében (4. rész)

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

Kistaszi

Kistaszi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.04.15, 12:21

Nekem nagyon tetszik. Mondjuk még csak most kezdem a mesélő szerepet de épp ezért szükségem van a rögtönzéses technikákra. Amit még tetéz hogy a JK-k bármit is akarok tuti hogy pontosan az ellentétes irányba indulnak el.

Urban

Urban

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1556 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.04.11, 17:50

Mi volt a játékosok benyomása erről az alkalomról? Még izgalmasabb lenne, ha beleolvashatnánk egyikük gondolataiba is, hogy mit gondol a játékról!

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3346 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.04.10, 08:52

Nah, engem elveszitettel (nyilvan tul fogod elni). De ez mar a 4. cikk errol a humbugrol, amirol az 2(?) iras kapcsan szo volt, az nagyjabol ugyanugy ervenyben maradt, sajnos.

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.04.10, 06:43

Kicsit rövid játékalkalomnak tűnik. Mondjuk következetes vagy, ha az elsőre nem készülsz akkor a többire se nagyon :)
Meglátjuk mi lesz belőle.
(amúgy én is elkezdtem írni egy hasonló cikket, a lejátszás folyik, közben írom a beszámolót)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6441 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.04.10, 06:43

Ott hagytam abba, hogy a csere reggele következik, és nekem még ki kellene találnom a torna résztvevőit. Megint a könyvből merítve az ötletet, úgy döntök, hogy a tornán biztosan részt vesz a királyi testőrség néhány tagja... Egy mesélő fejében (4. rész)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]