Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

UNEPIC CRPG ismertető

• Válasz írásához lépj be
8 hozzászólás érkezett eddig

doc

doc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2580 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.07.11, 19:50

Korábban már találkoztam a játékkal a GOG-on, akkor élvezettel szemléltem, de végül nem lett belőle vásárlás, talán a borsos 10 dolláros ár miatt. Aztán olvastam a cikket és kicsit jobban belemerültem a témába, majd egy hete megvettem. Azt kell mondjam, remek vétel volt. Rendkívül hangulatos, jól megalkotott szabályrendszerű, és a poénok is kellemesek, bár nem röhögöm magam halálra, de azért elmosolyodok... Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Valamint a leírás pedig remek és hatékony kedvcsináló. Ha találsz még ilyen remekművet, ne tartsd magadban a következő cikkedet! :-)

Nevermore

Nevermore

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.06.05, 17:56

Engem megfogott ez a cikk. Te igazán olyan lehetsz, ahogy írsz: sodró, lendületes és kedvcsináló! Mivel élek halok a nosztalgikus játékokért, ez a cikk a LEGJOBBKOR jött! Köszi érte és ne habozz még ilyen remek olvasnivalót írni! :-)

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2476 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.05, 15:36

Hangulatos kis játék, kedves kikacsintásokkal más játékokra és geek-elemekre...

Kicsit csalódás, hogy a nehezebb szinteken emlegetett manuális mentés nem megvalósítható, így gyakorlatilag vagy egyhuzamban végigviszed nehéz fokozaton vagy könnyű fokozaton kényelmesen, kihasználva az rendszer általi autosave lehetőséget...

VIC

VIC

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.05, 09:52

,,a szerző Francisco Téllez de Meneses, aki az elmúlt két évben mással sem foglalkozott, csak a játékával"

Kivéve havonta két-három napot... :)

VIC

VIC

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.05, 09:49

,,a szerző Francisco Téllez de Meneses, aki az elmúlt két évben mással sem foglalkozott, csak a játékával"

Kivéve havonta két-három napot... :)

oil_ali

oil_ali

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 420 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.05, 09:09

Birbin:

Mi az a "Point and Click "?

"Point & click is an interface featured in a specific kind of adventure game, where you click on objects and characters to interact with them."

Mi ebben a játékban az eredeti?

Mit adtak nekünk a rómaiak? :)

Az, hogy kitűnően ötvözi az oldalnézetes arcade játékok játékmenetét az RPG funkciókkal. Az, hogy a szerző remekül inplementálja benne a a questeket erre a 2D felületre. Az, hogy olyan hangulata van, mint egy 82-es AD&D ülésnek, és ennél nem is akar többet.

kabal:
Látod, pééééldául a Witcher2 nekem kifejezetten nem tetszett.
Az UnEpic pedig a felsoroltakkal szemben olyan játék, amivel öt percre is le lehet ülni játszani, és úgy is szórakoztat.

Birbin

Birbin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1820 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.05, 08:14

Mi az a "Point and Click "?

Mi ebben a játékban az eredeti?

Részemről maradok a "a már-már tolsztoji magasságokba emelkedő történetszövésű 3D csodák"-nál. :)

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1269 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.05, 07:44

Amíg olyan játékok jönnek PC-re (is), mint a Dark Souls, Witcher 2, Skyrim, Kingdoms of Amalur, vagy a Mass Effect, hidegen hagy, mennyire eredetiek.
Konzolon meg sorra jönnek olyan címek, mint a The Last Story, Xenoblade Chronicles, vagy a Dragon's Dogma. Nincs itt semmi gond.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6584 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.05, 07:44

Talán a korral jár, de már igen régen találkoztam igazán eredeti szerepjátékkal PC-re. Már régen nem csábítanak már a fotó-realisztikus grafikával hódító üsd-vágd játékok és hamar beleunok a már-már tolsztoji magasságokba emelkedő történetszövésű 3D csodákba... UNEPIC CRPG ismertető

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]