Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Xbox One információcsokor érkezett

• Válasz írásához lépj be
20 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.07.02, 10:35

(szerk. Ja bocs, kifelejtettem, hogy a Gold miatt kapunk havi két játékot. :D Ez viszont nagyon örvendetes. Jövő hónapban elvileg az Assassin's Creed 2-őt, amire nagyon kíváncsi vagyok.)

Valahogy nagyon nem képes a Micorsoft összeszedni magát. Nem tudom, mennyire összevethető a PlayStation Plus az Xbox Goldjával, de azért a négy éves Defense Grid sehonnan nézve sem Battlefield 3 kaliberű játék...
http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/07/01/defense-grid-is-your-first-free-games-with-gold-title.aspx
http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/07/01/july-playstation-plus-free-titles-announced-battlefield-3-leads-the-way.aspx

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.20, 00:05

Itt a legfrissebb:
http://news.xbox.com/2013/06/update
Teljes visszavonuló a MS részéről DRM ügyben.

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1221 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.13, 06:30

Ja, a PS3 exkluzív játékok bejelentését nem az E3-ra értettem, hanem úgy általában. Itt egy jó összefoglaló az ideiekről (egy részük ugye már meg is jelent):
http://www.ign.com/articles/2013/03/07/the-20-playstation-3-exclusives-of-2013

Mondjuk azért az Xbox 360-ra is jön még a GoW: Judgement, a Dark és a Deadfall Adventures, valamint az XBLA címek között is van pár érdemesebbnek tűnő cím (pl. a State of Decay vagy a Monaco)

Köszi! A Judgement már kijött év elején. Mivel a Gears of War 3 az egyik kedvencem, első napos vétel volt a folytatás. Az új multi igazán érdekessé teszi, meg én azért élveztem a sztorit is, még ha nem is dobtam el az agyam tőle.
Igazán, ami érdekel idén, és talán exkluzív lesz, az a Fable Anniversary.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.12, 10:02

Ja, a PS3 exkluzív játékok bejelentését nem az E3-ra értettem, hanem úgy általában. Itt egy jó összefoglaló az ideiekről (egy részük ugye már meg is jelent):
http://www.ign.com/articles/2013/03/07/the-20-playstation-3-exclusives-of-2013

Mondjuk azért az Xbox 360-ra is jön még a GoW: Judgement, a Dark és a Deadfall Adventures, valamint az XBLA címek között is van pár érdemesebbnek tűnő cím (pl. a State of Decay vagy a Monaco)

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1221 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.12, 07:59

Talán írok majd egy E3-as összefoglalót a héten az érdekesebb videókat csokorba szedve, ha lesz időm.

Na, az szuper lenne! :)

Egyébként milyen új PS3 címeket jelentettek be? De jó a sonysoknak. Microsoftnál annyira nem vitték túlzásba az xbox 360 támogatását... :( De érdekes multiplatform címek lesznek szerencsére. (szerk. Ja bocs, kifelejtettem, hogy a Gold miatt kapunk havi két játékot. :D Ez viszont nagyon örvendetes. Jövő hónapban elvileg az Assassin's Creed 2-őt, amire nagyon kíváncsi vagyok.)

Módosította Narmor: 2013.06.12, 08:05

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.11, 11:04

Még jó pár évig mindkét gyártó szépen támogatni fogja a jelenlegi konzolokat, sőt, a PS3-ra bejelentettek egy maréknyi új exkluzív címet is, szóval ráér még az a generációváltás.

Én a MS konferenciáról pont lemaradtam, de az EA-é és az Ubisofté megvolt élőben. Az előbbi uncsi volt (nem vagyok nagyon oda a sportjátékokért), az utóbbi meg hozta a tavalyi kiemelkedő formát. Közben teleszórtam az LFG Twittert videókkal, szóval onnan érdemes szemezni. A Sony show-ját már nem vártam meg, de azóta feldolgoztam az ő videóikat is.

Talán írok majd egy E3-as összefoglalót a héten az érdekesebb videókat csokorba szedve, ha lesz időm.

Módosította strato: 2013.06.11, 11:07

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1221 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.11, 10:23

PS4: 400 $/€
Nincs használt játék korlátozás és online állapot ellenőrzés. Ezzel gyakorlatilag mindenben az Xbone alá ajánlottak.

Bezony. Imádom az X360-am, de ha vennék újat, PS4-et vennék, az bizonyos. De egyelőre elleszek még ezzel, sőt pár év múlva is simán játszom majd a régi játékaimmal, ha esetleg beújítok mellé egy PS4-et.

A Microsoft konferenciát néztem, de csalódás volt. Nem volt se Fable, se Gears of War. (Az EA-s Dragon Age-ről már nem is beszélve, 2014 Fall... :( )

Módosította Narmor: 2013.06.11, 10:23

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.11, 07:19

PS4: 400 $/€
Nincs használt játék korlátozás és online állapot ellenőrzés. Ezzel gyakorlatilag mindenben az Xbone alá ajánlottak.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.10, 23:08

Beárazták hát: 500 Dolcsi/Euró...

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.06.09, 09:08

Én már rég várok egy komolyabb esetet, amikor a játékosok megelégelik azt, hogy mindent sz@rt meg akarnak (v)etetni velük, de amíg milliók rendelnek elő még mindig szinte látatlanba játékokat, ez biztos nem fog eljönni.

Az előző generáció debütálásakor még csábítónak éreztem konzolt venni (megdobtam a mentőt). Most valahogy teljesen közömbösnek érzem a dolgot. Nem érzem úgy, hogy a PC-vel szemben bármit nyerni lehetne a dologgal (az exkluzív címeken kívül, persze).

Így van, az emberek nem a pénztárcájukkal döntenek, és egyre durvább példák mutatják, hogy hagyják magukat becsapni. Az ember sajnos csak akkor gondolkodik, ha rá van kényszerítve.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.08, 16:48

Úgy 35 éves koromig én se, aztán amikor rájöttem, hogy "kifelé megyek az erdőből" (férfi felmenőim nem érték meg a 70-et...), igencsak szelektálok, pl középszerű könyveket, filmeket nem nézek (végig).
Nem sorolom tovább, ez már végképp OFF.

Ami rossz, arra sosem érdemes időt pazarolni, ezért írtam eleve azt, hogy a játékokkal kellemesen eltöltött időt nem sajnálom.
Azt már hozzá sem teszem, hogy ha más valakivel játszik az ember (testvér, gyerek), az másképp is lehet "quality time" a sima játékélményen kívül.

Ezt, az utazással kapcsoltaban vitatom.
Olvasmány, film esetén attól függ, hogy mit olvasol, mit nézel.

Minden attól függ. Az utazásnak is lehetnek jó és dögunalmas célállomásai, ahogyan egy könyv és film is lephet meg pozitívan és negatívan is, bármennyire is jól indul.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4648 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.08, 16:28

kuncogasra kesztetett...

Kép

scaurus

scaurus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 678 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.08, 16:25

Én sosem sajnáltam a játékokkal kellemesen eltöltött időt.
...

Úgy 35 éves koromig én se, aztán amikor rájöttem, hogy "kifelé megyek az erdőből" (férfi felmenőim nem érték meg a 70-et...), igencsak szelektálok, pl középszerű könyveket, filmeket nem nézek (végig).
Nem sorolom tovább, ez már végképp OFF.

Valós élményekkel gazdagodom ugyanúgy, mint egy regény elolvasásával, egy film megnézésével, vagy akár utazással.

Ezt, az utazással kapcsoltaban vitatom.
Olvasmány, film esetén attól függ, hogy mit olvasol, mit nézel.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.08, 16:13

Én sosem sajnáltam a játékokkal kellemesen eltöltött időt. Fordíthattam volna másra is, igen, de a játékra szánt időt játékkal akarom tölteni. Nem alkotok vele maradandót, de általában nem is ez a szórakozás célja. Valós élményekkel gazdagodom ugyanúgy, mint egy regény elolvasásával, egy film megnézésével, vagy akár utazással.

scaurus

scaurus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 678 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.08, 16:02

...
Az előző generáció denütálásakor még csábítónak éreztem konzolt venni (megdobtam a mentőt).
...

Ja.
Aztán rájön az ember, hogy legyen az konzol, vagy PC játék, átmenetileg ugyan jól szórakozott, de csak elcseszett idő.
Anno, amikor a Sacred 1-gyel játszottam és szembesültem a beépített számlálónál, hogy hány száz órát bámultam a monitort, kapott egy format parancsot a játékokat tartalmazó partíció a gépen. ;)

Módosította scaurus: 2013.06.08, 16:04

scaurus

scaurus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 678 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.08, 15:58

A legmezeibb felhasználó szív ilyenkor a legnagyobbat. Aki még online módban sem akar játszani, csak single playerben. Nem akar semmi extrát, csak néha betenni egy gémet. Lehetőleg nem boltban vett csillió forintos változatot. MO-n legalábbis biztos.

Az ne vegyen Xbox One-t, mert az nem erre lesz. :mufurc:
Mindegy mit szeretnél és mindegy, hogy miért nem - nem erre találták ki.

Az meg már hadd ne legyen szempont, hogy nem telik gyári játékra.
Ha nem lesz pénzem benzinre, nem veszek kocsit, még akkor se ha az egyszeri vételárat ki tudom nyögni.

Az a legszomorúbb az egészben, ahogy le van tolva minden a játékosok torkán...

Ki kényszerít, hogy megvedd és játsz? :sherlock:

Módosította scaurus: 2013.06.08, 16:04

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.08, 15:40

Én már rég várok egy komolyabb esetet, amikor a játékosok megelégelik azt, hogy mindent sz@rt meg akarnak (v)etetni velük, de amíg milliók rendelnek elő még mindig szinte látatlanba játékokat, ez biztos nem fog elönni.

Az előző generáció denütálásakor még csábítónak éreztem konzolt venni (megdobtam a mentőt). Most valahogy teljesen közömbösnek érzem a dolgot. Nem érzem úgy, hogy a PC-vel szemben bármit nyerni lehetne a dologgal (az exkluzív címeken kívül, persze).

Módosította strato: 2013.06.08, 15:44

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.06.08, 15:23

Az a legszomorúbb az egészben, ahogy le van tolva minden a játékosok torkán...

Major

Major

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 423 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.08, 10:52

A legmezeibb felhasználó szív ilyenkor a legnagyobbat. Aki még online módban sem akar játszani, csak single playerben. Nem akar semmi extrát, csak néha betenni egy gémet. Lehetőleg nem boltban vett csillió forintos változatot. MO-n legalábbis biztos.

Hoild

Hoild

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 231 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.07, 14:35

Mint korábban már írtam, Winston Smith szobájában is ilyen van. Privacy, ja...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]