Ugrás tartalomhoz

veszprémi míting

• Válasz írásához lépj be
408 hozzászólás érkezett eddig

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.20, 17:04

(OFF)Tény hogy nemsokra, de most beteg vagyok ilyen megfázásos és nem egyxéb szervezeti (nah abból meg van most megint sok... elegem van, leszázalékoltatom magam XD) Szóval kicsit többet is vagyok, csak le ne szédüljek a székről.
Amúgy félszemem bitifelé másik meg MSN és egyébb ^^ Szóval nem hagylak titeket itt, nehéz tőlem megszabadúlni. De az írásodból következtetvén gondolok arra még neked is hiányérzeted volt irányomba... Úgylátszik nem sikerült eléggé megrémisztenelek.(/OFF)

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.19, 19:11

(OFF)No, végre felbukkantál; ez azt jelenti, hogy tényleg normalizálódnak a dolgok. Napi 3600 másodperc netezés pedig nem sok, de sokmindenre elegendő. :virag:(/OFF)

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.19, 17:53

Nah akkor ugye ez elmaradt hála nekem? :S Nélkülem is meglehetett volna csinálni ^^ Tudom ment az aggódás, de hála Bolondnak valamivel észheztértem vagy inkább elgondolkodtam a mondottain. Nah mind1 a lényeg, szülők puhulnak, normalizálódnak, ám megvannak a problémák... Kivételesen öcsémmel így még egy darabig nem hinném hogy bármit is szervezek, meg hát neten is csak napi 1 óra van egyenlőre megengedve ^^

A lényeg csók drága Barbi és a kicsinek is, vigyázzatok magatokra, többiek meg röffenjenek már össze... Ha lesz pesten valami telón el lehet érni és talán el is mennék mert az közelebb van nah :virag:

Seru

Seru

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 353 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.08, 22:58

Helló mindenkinek! :felvon:

Huh most vettem csak észre, hogy éppen valamiféle találkozóról lenne szó és, hogy esetleg akkor meglátogatnátok néhányan. Nos ez nagyon nagyon kedves tőletek de már itthon vagyunk. Szerencsére minden nagyon rendben ment.......vagyis ahogy annak kell nagyon fájdalmasan :sor:

Már Várpalotán vagyunk én és a kis drágaságom. Vele is minden rendben van. Huh legszívesebben én is találkoznék veletek de még nagyon rosszul érzem magam és még vissza kell majd néznem a kórházba is a varratok miatt :lol: . Mindenesetre nagyon köszönöm mindenkinek aki gondolt rám...vagyis ránk...reméllem mihamarabb elintézhető veletek egy találka mert mindenkire nagyon kíváncsi vagyok ^^.

Seru

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.05, 18:43

Köszönjük a szállásmutatót Morry nevében is ^^.

Aem: Reggel beszéltem a túrázó hölggyel és jövőhéten nem hinném hogy ott lesz még mindig a hölgy mivel a napokban haza is térhet, tudjuk miért ^^ És még annó nekem mondta hogy a veszprémiben lesz.

És téééllleg :langol: Júj... ez egy furcsa nap lesz azthiszem.

S majd elfeledtem: Kellemes családi hátterem lehet megint bekavar, s jómagam nem jelenek meg.... Szeretem a családom, de azthiszem lassan az elmebetegek osztáklyán kötök ki... ehh.. Majdan MSNen... Már ameddig engednek, hisz öcsém annyira jó gyerek, hogy csak engem bűntetnek -.-'

Módosította Alice Mindel: 2008.02.05, 18:50

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.05, 17:30

Üdv!

Ha semmi nem változik akkor a Február 16 jó.

Ugyanakkor most már tiszta vizet kellene önteni a pohárba, mert miért lenne Seru Veszprémben amikor van Várpalotán kórház. :rohog: De most komolyan. Ez a része valahogy kimaradt. :gyagya:

A másik, hogy nem gyilkollak le semmiért, Maiával ledumáltad a szállást, s mivel én is nála leszek elszállásolva azt gondolom 3 ember kis helyen is 3 jó ember... :langol:

Nincs más hozzáfűzni valóm. :rohog:

Daoldin

Daoldin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1011 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.05, 16:31

bepofátlankodom, mint veszprémi, ha már kiszúrtam pöttöm városom nevét... :langol:
a szálláskérdésben segíthet az utcazene fesztivál honlapja, ahol elég jól összegyűjtötték a szálláshelyeket, nomeg a városi honlap is.
esti programnak meg ajánlhatom az expresszót, koncerttel, utána klassz bulival, vagy a Padlást, szintén koncert(ekk)el (ha jól emlékszem RATM tribute, eSKAbbe, és Pigs might fly lesz)

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.04, 14:50

Akkor a program marad, s annyi módosítás lép közbe, hogy Február 16..
Így már többek is meg tudnak jelenni, s akik úgy vélték, hogy szeretnének jönni, továbbra sem ütközik nekik akadályba.

Jómagam akkor vonattal utaznék elég korán, s aki még pestről jön természetesen be csatlakozhat. Nem kell félni, hisz már többen is túlélték a velem való utazást, sőt még Morry is él ^^
Mellékesen nem is szándékozom mostanság olyannak leledzeni mint amilyen gyerekes stílus megszokott tőlem, úgyhogy Morry ne aggódj, most nem próbálkozom meg a kikészítéseddel.

Proginak meg:
- Délelött/délután (mittómén mikor akarok beesni, majd megszülöm szerdáig eme gondolatot), betámadjuk Seruzádot a kórházban. Kicsit lefárasszuk szegény lányt.

- Utánna elmehetnénk megint abba a teázóba ahol múltkor voltunk, meg kitalálhatunk bármit, csak az a teázó annyira jó volt ^^ Szerintem ezellen nem lesz kifogás.

- Mivel ugye az osztálykirándulást Veszprémbe tervezzük ezért a szállást meg kéne néznem, s remélem Thani és Szabi segédkezet nyújtanak nékem ebbe.

Az hogy meddig tart nem tőlem függ. Én már több embertől is kértem és valószínűleg a hölgyeménynél szállásoltatom el magam (nehogy már a végén Szabi legyilkoljon valamiért *átatlan arc* XD). Így tehát nem gond számomra az idő (max utcán dekkolok, vagy betörök valahová bigsmile.gif )

Ám akik hazautaznak mint pl drága jányom azoknak felhívnám figyelmük nem nagyon mászkálnak vonatok, s amik mászkálnak túl korán meg túl későn. Tapasztalat :S A buszokkal nem vagyok képben.

Tehát időpont Jövőhét szombat azaz FEBRUÁR 16.

Mai babámnak meg: Várom örömmel a hölgyet MSNen.

_Maiara (NPC/NJK)

_Maiara (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.02.04, 13:59

Szia Alice Babám, meg mindenki aki olvassa... XD

Na a találkozóval kapcsolatban.. akkor most mikor milyen találkozó lesz? XD
Most ért véget a vizsgaidőszak, és totál bekockult állapotban leledzem, és emiatt nem tudom követni az eseményeket, akkor most a Bitorlós találka mikor lesz, illetve Szeretett Serunkat mikor látogatjuk? :szomoru:
Én február 9-én sajna nem leszek Veszprémben alias Szeszprémben, de 16-án eddig 100% hogy megtalálható leszek lakhelyem környékén... :)

A szállás felől állom a szavam a megbeszélt időpontos Seru-letámadós estére. :)
Alice Drágaszágom, felkereslek msnen, a napokban mindenképpen, sajna tegnap nem tudtam aktívan ügyködni a gépen, majd ma!! :sir:

További kellemes napot Imádottaimnak! :sir: :sir:

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.03, 11:32

Ám egy ksi változtatás is lesz valószínűleg, tekintva Aem és Maiara sőt még Tapi sem tudna eljönni velünk, lehetséges Február 16.ára átcsúszik az egész. Hiszen arról szól, hogy találkozunk is, de ez így nem lenen jó. Majd még szerdáig eldöntöm mi legyen.

Morry: Remélem a 16.a neked megfelel továbbra is. A link pedig: http://www.siralypanzio.hu/

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.02, 15:36

Megköszönném szépen. :langol:

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.01, 14:37

Ha valaki befogad :sor:... Mellékesen épp sulit viszem Szeszprémbe.. vagyis nem az iskolám hanem az osztály egy részét. Már ki is néztünk 2 szállást, s ezért majd az útitervünkbe bele kell férjen ez is. Ha érdekel Morry akkor megadom a weblap címeket és utánna járhatsz. Ha jól emléxem az osztályfőnök szavaira akkor olyan 3500 körül van a szállás fő/nap. De tényleg, ha érdekel akkor belinkelem.

Mellékesen... Jó lenen ha a többi illetékes személy is ide orientálódna kicsit ^^

Proginak meg:
- Délelött/délután (mittómén mikor akarok beesni, majd megszülöm szerdáig eme gondolatot), betámadjuk Seruzádot a kórházban. Kicsit lefárasszuk szegény lányt.

- Utánna elmehetnénk megint abba a teázóba ahol múltkor voltunk, meg kitalálhatunk bármit, csak az a teázó annyira jó volt ^^ Szerintem ezellen nem lesz kifogás.

- Mivel ugye az osztálykirándulást Veszprémbe tervezzük ezért a szállást meg kéne néznem, s remélem Thani és Szabi segédkezet nyújtanak nékem ebbe.

Az hogy meddig tart nem tőlem függ. Én már több embertől is kértem és valószínűleg a hölgyeménynél szállásoltatom el magam (nehogy már a végén Szabi legyilkoljon valamiért *átatlan arc* XD). Így tehát nem gond számomra az idő (max utcán dekkolok, vagy betörök valahová :sor: )

Ám akik hazautaznak mint pl drága jányom azoknak felhívnám figyelmük nem nagyon mászkálnak vonatok, s amik mászkálnak túl korán meg túl későn. Tapasztalat :S A buszokkal nem vagyok képben.

Tehát időpont Jövőhét szombat azaz FEBRUÁR 9.

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.31, 22:17

Csak a szokásos kérdés: szállás van? :sor:

Taplo

Taplo

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 11 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.31, 18:25

Ajjjjjj...Sors!Mit vétettem ellened???!!! Bevallom,kár volt reménykednem benne,hogy összejön a tali,mert hát mikor is kéne szalagot avatnom,ha nem jövő szombaton???És most aztán ordítanék olyat,ami jó keresztényhez egyáltalán nem illik...na de mit tegyünk,az élet kegyetlen....

Serut helyettem is tessék alaposan körbenyalogatni!!! :sor:

_run (NPC/NJK)

_run (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.01.30, 13:54

Szép jó estét!

Szívesen részt vennék a találkozón én is, amennyiben ez nem probléma.

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.30, 13:15

Nyah drágáim.. kaptam sok infót... valszeg jövőhéten lenne akkor Szeszprémben tali.. bár vázoltam anyagi helyzetem szóval nemtudni... majd úgy 1 hét múlva kiderűl. Nah akkor jó nektek is szombat? :punny:
Maiara drágám, rád meg számíííítok :lol:

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.07, 06:45

Aem drágám... hidd el senki sem szerencsétlenebb mint én ^^ de ezt asszem már te is megtapasztaltad párszor. Igazából tudod hogy nem rajtam, hanem Serumon múlik az időpont. Őt kéne valahogy elkapni, de nekem csak annyit mondott január vége február eleje. Ám ha már ott vagyok, nemtom... vagy Madavékhoz pofátlankodom megint és addigra talán anyám is kimossa végre a hálózsákom hogy ne legyenek síró pityogó emberek akiket lelökök éjjel a nagy hátsómmal az ágyikójáról... vagy Thani drágám megszán ^^

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.06, 08:31

Üdv!

Az óév balszerencsesorozata remélhetőleg nem hat ki az idei évi tervezetekre kedves Alice, és végre a csalárd Sors is beleegyezik abba, hogy találkoznánk végre. Bár az időpont-egyeztetésnél tartanánk már. ;)

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.31, 11:34

Igen igen, ám január vége február eleje felé nem mondom le... lesz egy kis pénz és akkor megígértem valakinek hogy ellátogatok... és remélem ti is jöttök ^^

_Maiara (NPC/NJK)

_Maiara (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.12.31, 09:51

Alicém! No promblemo, bár vörös hajad teljesen elkápráztatott, s mielőtt mindenki azt hinné ;) hogy szorosabb érzelmek fűznek minket egymáshoz mint barátság, elmondom hogy a pasikat szeretem XDD

Sajnálom hogy nem szilveszterezünk együtt, de remélem, ami késik nem múlik, szóval ne is próbálj meg elfutni... :D ;)
Nos akkor itt kívánnék Nagyon Boldog Új Évet, vigyázz magadra, és csak ügyesen... :szent:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]