Ugrás tartalomhoz

veszprémi míting

• Válasz írásához lépj be
408 hozzászólás érkezett eddig

_Muad_Dib (NPC/NJK)

_Muad_Dib (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.14, 19:04

Medex!

Rám számíthatsz, mint már említettem. Az alvást viszont én nagymaminál oldanám meg, ott van központban.
Majd még a részletek késöbb, mesze van még.

_Moby (NPC/NJK)

_Moby (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.14, 14:24

Ez jó lesz Medex!Akkor majd én lehet hogy tudok hozni likőrt,ha nem sikerülne akkor majd elcsempészem otthonról. :P Plédet csak tud mindenki hozni magával,meg egy kis ajándékot is.Esetleg pezsgőt tudok még hozni,ha szeretne valaki.Lc akkor majd elhozod megmutatni? :D Mivel nagyon szeretném megnézni az egyiket,lehetne azt csinálni hogy a míting előtt vagy az nap reggel elmegyek hozzátok és megnézem?Vagy ez nem jó ötlet?Nem akarok tolakodó lenni.....vagy akor majd máskor.

Medex

Medex

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 98 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.13, 22:21

Üdvözlet!

Nos hát akkor úgy látom azért lennénk páran.
Az időpont: Március 22.-23. Szombat-Vasárnap.
Nos ma kemény kutakodásokba kezdtem, és mivel postás vagyok, egy kis előnnyel rendelkezem városszerte, hála kézbesítő társaimnak. Valószinű sikerül termet bérelni eme remélem nagyszerű két napra. Mivel ez egy Meetinggel egybekötött szülinapi buli lenne, mivel márc.22-én leszek 26 éves, ezért valószínű egy-két haver is jelen lenne. Nos lehetőség lenne szerepjátékra, Activityre, a késői órákban pedig egy kis mulatotásra. Kaja, Pia, Nők, Hawwaii, DJ, Napfény, meg mionden ami szem-szájnak ingere. Alkoholt viszont hozzatok, ki mit szeretne. :)
Az alvást valószinű a teremben oldanánk meg, Igyexem min. két részes termet szerezni, és hát a földön hálózsákókban kéne kivitelezni. A baj annyi, nekem csak 1 van belőle. Esteleg ha Polyfomot hoztok csak, akad itthon két szép nagy plédem, úgyis megoldható. Természetesen igyexem olyan termet szerezni, ahol fütés van. Jó lenne ha hoznátok magatokkal. Bár ha meg lesz a terem, majd még megírom az alvás lehetőségeket, a terem milyenségétől függ.
Hát röviden ennyit.

:virag: :buli: :lol: :-/ :sor: :KV: :D :) :P :sor: :sor: :sor: :sor: :sor:

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.13, 20:30

Oké Gab, beírlak, mert pesti vagyok :P (uhh de pihent poén volt)
Szal megyek én is :D

_Gabriel_Night (NPC/NJK)

_Gabriel_Night (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.12, 23:31

ezuton jelzem hogy jönnék én is bár mág sosem találkoztam veletek......
a részletek persze engem is érdekelnek.....
ha jön pesti esetleg irjon be mert én tuti kocsival megyek ...... :(

_Verdis (NPC/NJK)

_Verdis (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.12, 22:56

Hát... egye bakter, én is ott leszek. De osztán hegesszük a gáré búráját mer az a retyka egy elkokszolt mangesz! :) És különben is, ahogy elnézem összegyülhetne az a bagázs is akikkel épp az imént voltunk Dunaújvárosban :D Továbbá rockzenét akarock vagy metálossat. A lényeg, hogy nyakig ússzunk a rumban, a többi részletkérdés. Megyek. Ja és ott alszom nálad. Pl a fürdőkádban egy puha paplannal kibélelve. :(

_Moby (NPC/NJK)

_Moby (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.12, 15:09

És jó lenne majd egy pontos időpontot kitűzni a míting számára.Lc egy pókodat elhoznád? :felvon:Lécci!Olyan kár hogy nem láttam egyiket se... :,-( ha elhozozd akkor meglesz egy kicsit nyúzva. :(

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.12, 14:33

Engem is érdekel a dolog, bár így pontos adatok híján még nem igérek semmit. Ha lesz ottalvási lehetőség, akkor megpróbálok menni... az RPG meg jó ötlet.

_Moby (NPC/NJK)

_Moby (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.12, 14:24

Szióka!
Én is mennék a talira,ha nem lenne nagy baj.Remélem nem.És akkor ottalvásra is ha lehetne.Az alvási lehetőségeket hogz fogod megoldani Med? A szerepjáték nem hangyik rossyzul,meg a buli is.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]