Ugrás tartalomhoz

veszprémi míting

• Válasz írásához lépj be
408 hozzászólás érkezett eddig

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.08, 11:47

Ezért kell egy olyan szilveszteri buliba menni, ami valamelyikünk lakásán lesz ;) Ugye, Aria? :)

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.07, 12:54

Namármostan meglehetőst kicsi annak az esélye, hogy szilveszter éjjel az ember és egyéb minden szempontból megfelelő szállást találjon - jelen esetben - Veszprémben. ;) Ti. ami megfizethető, az nincs nyitva (pl. kemping, apartman, mittudomén), ami nehezen megfizethető, az nagy valószínűséggel foglalt és amúgyis problémás (pl. panzió, szálloda); lakást birtokló veszprémi ismerősöm pedig vagy nincs, vagy hülye vagyok. :) :)

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.06, 16:00

Hát ha tudsz szerezni akkor csak örülni tudok ;) Mert én nem tudok szerválni az hótziher... legalább is még egy jó darabig ;) Szóval ez drága Morry rajtad múlik :nod: Rajtad a világ szeme :) :D

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.06, 14:27

Jól hangzik - szvsz úgyse csinálok semmit szilveszterkor -, de szállás/kégli nélkül... :D :nod: :)

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.05, 17:53

Mivel én és pár barátosnőm Veszprém utcáin karöltve fogunk sétálni és ünnepelni a szilvesztert ezért úgy gondoltam szólok, hátha van kedve másnak is csatlakozni, vagy ha van igény akkor egy kis délutáni mászkálós programot is szervezhetünk hisz a boltok valszeg Dec 31.én nem lesznek nyitva vagy korán zárnak :nod:
Természetesen lehet tovább is maradni és velünk bulizni az utcán fagyoskodva :) Nem! Nincs szállás! Nem kégli sincs! És nem is lesz! Alkohol lesz minden bizonnyal ugyebár :D

Nah kinek van kedve egy kis talira?

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.17, 05:17

Nah egy kis összefoglaló:
Alig voltunk páran, eleinte 6an, de aztán lettünk nyolcan is :D Szvsz nekem nagyon jó volt, s köszönjük Aemnek azt a király heyet. :P Ezentúl eléggé sokat fogok odajárni. Szerintem mindenki jól mulatott, finom volt a tea is, meg a süti. Aemnél van egy pár kép, meg majd Medextől is megszerzem a többit.
Höhö... Jah ééééés nem piáltunk, mikor hazamentünk mi utána sem :doglott: Megaradt az összes italka, és itthon van szépen a szobámba, a széken, hogy jóóól lássam :doglott:
Mindent összevetve, majd még lesz ilyen tali :P

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.14, 11:58

Nyah asszem ez az uccsó bejegyzésem taliig :virag: Ezentúl lehet telózni nekem, azon elérhető vagyok, netalántán azért van mikor én is kikapcsolom :D Ám aki jön nemjön, olyan ma este 7től hívjatok... Holnap meg amikor akartok... Telószám továbbra is aláírásomnálé fel van tüntetve szép nagy fekete betűkkel :virag:
Asszem most meg rohanok vonatozni, ha már ellógtam suliból az uccsó óráról... lesz egy igazolatlanom... És?! :virag: ;) :)

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.13, 16:54

Nemgond! Csak rimánkodjatok, hogy holnap ÉN elérjem a vonatom... nincs kedvem kinn cumizni várva a vonatot, haza menni meg fölös mert indúlhatnék vissza :rohog: :rohog:

Hajrá a vonat elrabláshoz :lol:

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.13, 14:29

Hmh... milyen poén lenne, ha szerválnék egy különvonatot... :rohog: :rohog:

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.13, 05:25

Nyüff. Nah akkor elmondom mégeccer, meg igaz van némi módosítás :lol:

Tali:
Veszprémi vasútnál 13:00 és 14:00 óra között! DE el kell mennünk nekünk Seruért a buszhoz, mert nem tudja hová kell menni... Ő még nem mondta mikor jön, feltételezhető msnen szól, vagy telefonon is elképzelhető, hisz szóltam neki, hogy fórumon fenn van.

Jönnek:
-Aem
-Dras
-Seru
-Medex és a párja (Ugye majd késve)
-Xanta
-Alice
-Madav (66% hogy nem kell hazamennie)
(Morry HA jön ;))
(Maiara 5-6 óra felé talán beesik)

Szállás:
-Alice (mindenképp)
-Aem (Majd attól függ mennyire húzódik el a progi, hogy kell-e neki vagy sem)
-Seru (Ő neki sem biztos, lehet hazamegy az utolsó busszal... Majd meglátja mi lesz)

Progi:
Aem által szervezett, Kocsmázás, városban mászkálás (remélhetőleg jó idő lesz), pizzázás és tea hát (az mindenképp :sor:)! A sorrend mind1 majd megbeszéljük közösen mikor ott leszünk, ki mit akar :wow:
Olyan 9-10 felé gondoltam kifulladunk, de ha jól bírjuk maradhatunk tovább is, csak olyan találkozós tapasztalatokból építve legkésöbb 11kor minenki tiszta kóma, aludni akar... Lehet hogy jól bírja valaki az éjszakázást, de ez kicsit más, mert egész nap dumál ilyenkor meg hülyül... Ahogy sulitól is el lehet fáradni, s azért valljuk be, nem kevés ideig zaklatjuk a másikat. :rohog:

Más:
Exu nemjön mivel beteg. Jobbulást és sok teát neki!
A telószámomat, kirakom mostmár azaláírásomhoz, hiszen nyílt titok, zaklatni azért mindig természetesen nem lehet :P De engem nem zavar ha meg van. Akinek kell nyugodt szívvel használja :)

Asszem meg van minden, remélem nem felejtettem ki semmit, ha igen majd egészítsetek ki :rohog:

Xanta

Xanta

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.12, 23:13

na, szal akkor szombat hogy is lesz?
Mikor tali, merre menni utána, meg ilyenek, mert úgy kelk reggel (vagy délután)

_Maiara (NPC/NJK)

_Maiara (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.09.10, 07:35

Sziasztok!

Végre sikerült leülnöm fórum elé huzamosabb ideig,így most billentyűzetet is ragadok.. ;) Az én részemről sajnos nem jön össze a találkozó,melyet nagyon sajnálok... Viszont, ha mégis,valami oknál fogva beesnék,akkor senki ne rohanjon el,hogy itt egy őrült, kócos barna :D
Ezt talán csütörtök felé tudom megmondani,hogy beesek-e olyan 5-6 óra felé...
Szóval igyekszem. :aaaaa:
Ha nem lennék,jó szórakozást, az alkohollal csak finoman.. tudjátok :sor:

Mindenkinek szép napot!

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.10, 05:19

Jólvan nah Xan: Kapsz majd sütit... Anyámnak szóltam, hogy üssünk már össze valami sütit, ami útközben nem romlik meg, bár ahogy anyám ismerem, nem biztos hogy segédkezik... De majd addig nyúzom. Szóval kapsz kaját az már tuti... Piát is akarok vinni mindenképp... Mondtam Madavnak, hogy még a maradék páleszt viszem, gondolom veszek vodkát, meg gondoltam veszek nektek sört, mert Sebidnek is lógok... Bár azon tanakodom jobb lenen pénzt odadni nektek, azt te majd átadod Sebnek, hogy vegyen sört :D
Nah kérem szépen milyen sört szeretnek az urak? (Mad nem kap piát, mert ő csak Absinthe-zik és az nekem drága XD, de ha sörözik akkor meg lehet mondani mit szeret)

Szóóóval... Én már megint előre gondolkoddtam, mint mindig, hoztam a formám, így nem vagyok gázban... Jeheheeee. *Pattog, s örül magának, hogy ügyesen kalkulált megint.*
Akkor Seruval majd demálj Xan és majd írj hogy mizu véle...
Morry: Király... Remélem jössz ;) Rég láttalak. Ha kell neked is viszek sört :sor:

Módosította Alice Mindel: 2007.09.10, 05:20

Xanta

Xanta

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.10, 01:16

Nem elriasztani akartalak :sor: Természetesen szivesen látunk, s még gy kanapét is kaphtsz, nem földet. ... a hűő meg tele kajával, azt nem üritjük ki.

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.09, 22:49

Üdv!

Xanta: Én úgy készülök, hogy 30%, hogy ottalszom Nálad, és 70%, hogy hazamegyek. ;) Nem mintha különösebb aggályaim lennének afelől, hogy élve kerülök ki a szobádból, vagy akárhol is helyezneél el (a hűtőláda nem ér :sor: ), de szeretek kéynelmes ágyikómban aludni, vagy asszonykám mellett. :aaaaa: Namost, ezt mivel biztosítani teljesen természetes módon nem áll módodban, ezért könnyen lehet, hogy az utolsó buszommal szépen hazadöcögök. :D

Xanta

Xanta

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.09, 21:49

Zsir. Madav nincs teljesen kilőve, folyik a tárgyalás. Aem hozzon valami zsákot mert nem adm át neki a kényelmes ágyikóm. Hullazsákot is hozhat, de a követkzményekért ez esetben nem felelnék. Meg hozza az őrséget is, mert a zombiaim itt vnnak.
Serut meg majd én is zaklatom. ...

Arra azért felhivom mindenki figyelmét, hogy nagyanyám szültésnapi buliján nem tok ott lenni miattatok, szal valamilyen kárpótlást elfogadok. mondjuk sok alkoholt vagy egyebet, de persze ez szigorúan fakultativ jellegű.

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.09, 20:05

Alice: megoldom, köszi. :sor:

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.09, 17:24

nyah szóóóval:
Madav és Maiara kilőve :)

Összegzés:
-Xanta
-Exu
-Medex és a párja (Ők késve jönnek, telóznak majd nekem szépen és becsatlakoznak olyan 3-4 felé)
-Aem
-Dras
-Alice

Seruról nincs hírem, asszem ő nem jön ha jól látom :D Morry majd talán beesik. MORRY: Telózzál vagy írj smst vagy mittómén ha netalántán beesnél... Pénteken már valszeg nem leszek délutántól fórumon, mivel már Veszprímben leszek.
Tali: Pályaudvaon 13:00 és 14:00 között... Progi tudjuk... Előreláthatólag a tali vége: olyan 10felé, de ha még bírjuk tovább is és nem vagyunk fáraddtak meg mittómén akkro maradhatunk.

Szállás kell:
-Alice
-Aem (Kell neki, de legosszabb esetben hazamegy. Szal ez azt jelenti készülni, hogy jön, de nem biztos... majd az időtől függ, meddig maradunk...)

Telószám: 06-20-317-09-18
Akinek kell írja fel nyugoddtan, hívni és írni nemtok, soha nicns pénz a kártyámon, szal úgy írogassatok meg csörizzetek.

Xanta

Xanta

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.08, 19:49

Alfába, nem ment el a javítás, na szal csicseregje csak el az akinek kell szállás, vagy valaki adjon végleges tervet. Thx.

Xanta

Xanta

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.08, 19:35

Matematikailag értelmetlen volna negatív számokat is felvenni egy valószínűség skálán, tehát a 100-10re gondoltam.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]