Ugrás tartalomhoz

Fotó

Star Wars: X-Wing Miniatures Game

star wars társasjáték miniatures

• Válasz írásához lépj be
40 hozzászólás érkezett eddig

rokarege

rokarege

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 594 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.03.24, 13:31

X-Wing csoport.

Sziasztok Srácok!

Lenne egy kérdésem hozzátok. Most indulgat a Star Wars Armada wargame-e és érdeklődnék hogy van e köztetek olyan akinek már van belőle egy csomag, vagy akit érdekel a játék maga.

Köszönöm!

Szia!

Itt már nem igazán folyik eszmecsere, mivel átköltöztünk a Facebook csoportba.
Az Armadáról természetesen megy a beszélgetés, de tudtommal még az USA-ban sem jelent meg hivatalosan.
Az biztos hogy jó páran be fogják szerezni, köztük én is.

Szia! A facebookon hol talállak meg titeket? 

vecktorprime

vecktorprime

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 84 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.03.24, 11:38

Sziasztok Srácok!

Lenne egy kérdésem hozzátok. Most indulgat a Star Wars Armada wargame-e és érdeklődnék hogy van e köztetek olyan akinek már van belőle egy csomag, vagy akit érdekel a játék maga.

Köszönöm!

Szia!

Az Armadáról természetesen megy a beszélgetés, de tudtommal még az USA-ban sem jelent meg hivatalosan.

Szia! A facebookon hol talállak meg titeket? 

stiletto

stiletto

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.03.23, 14:08

Sziasztok Srácok!

Köszönöm!

Szia!

vecktorprime

vecktorprime

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 84 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.03.19, 09:43

Sziasztok Srácok! 

Köszönöm! 

stiletto

stiletto

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.11.03, 14:02

Helyettesítő makettek :)

Ez lesz a következő projekt, elég sokat beszereztem már, a scannelés is kész. Már csak a megfelelő méretre kell gyártani aztán jöhet a nyomtatás és ragasztás.
kb tizedébe kerül az eredetinek, és ez jól fog jönni sereg gyártásnál!

rokarege

rokarege

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 594 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.29, 15:23

Helyettesítő makettek :)

Holy_Inquisitor

Holy_Inquisitor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 523 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.10, 18:02

@Holy_Inquizitor: A versenyt azért Pécsen szervezem, - bár lassan kifutunk a határidőből - mert felmerült az ötlete, hogy a kiállítás és vásár keretében szervezhetnénk egy ilyet. Itt adva van a hely és a lehetőség. Ráadásul támogatják játékkiadók, és itt van magyar Társasjátékos klub is. Mivel Pécsen élek, máshol nem tudok szervezni. :)

@pitkom: összeülhetnénk egyszer játszani ha már pécsi vagy.

Értem és teljesen elfogadhatóak a szempontok. Írd ki és meglátjuk ki jelentkezik.

Személy szerint gondolkodom rajta, mert Pécs oda-vissza + esetleg szállás + kaja + nevezés összegből, kijön egy teljes szett wave 3 hajó. De egyelőre még nem vetettem el a lehetőséget.

flyinghair

flyinghair

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 244 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.10, 13:02

@Holy_Inquizitor: A versenyt azért Pécsen szervezem, - bár lassan kifutunk a határidőből - mert felmerült az ötlete, hogy a kiállítás és vásár keretében szervezhetnénk egy ilyet. Itt adva van a hely és a lehetőség. Ráadásul támogatják játékkiadók, és itt van magyar Társasjátékos klub is. Mivel Pécsen élek, máshol nem tudok szervezni. :)

@pitkom: összeülhetnénk egyszer játszani ha már pécsi vagy.

Módosította flyinghair: 2013.10.10, 13:02

skunk

skunk

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.06, 21:00

Na, hogy egyel több helyen legyünk és még inkább összekuszáljam a szálakat, létrehoztam egy FB csoportot X-Wing Miniatures Hungary névvel. Lehet csatlakozni bátran! Ott talán hatékonyabb a kommunikáció. A usetheforce-ot továbbra is működtetjük ezerrel, a cikkek oda mennek majd fel továbbra is. De lehet, hogy egy verseny leszervezése is gyorsabb a FB-on. Meglátjuk. Ki kell próbálni!
Ja! A link:https://www.facebook.com/groups/647122208661444/
Az Erő legyen veletek!
Fecó

Én pesti vagyok, de szívesen csatlakozom az oldalatokhoz!

ROLL

ROLL

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 154 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.06, 20:58

Persze a kérdés továbbra is áll, hogy van-e igény egy (az első?) hivatalos FFG-s X-Wing versenyre.
Ez azt jelentené, hogy:

• 100 pontos rendszerben játszunk
  • minden résztvevőnek rendelkeznie kell legalább egy alapdobozzal
  • mindenki a nevezett flottájával játssza végig a versenyt

Én még csak ismerkedem a játékkal, de pécsiként szívesen csatlakoznék a versenyhez, szerintem addigra alapdobozom biztosan lesz.

Szerintem a szervezésben az alábbiakat kell elsőként megnézni:
- Hol van a legtöbb játékos
- Ki mennyire mobil, ha nem a saját lakhelyén kell játszani.

Ha ez megvan, akkor tudsz tovább gondolkodni

Részemről örülnék egy ilyen lehetőségnek.

Én is szívesen vennék részt egy ilyen mókában. Az FFG-s versenykiírás szerintem teljesen elfogadható.
Amúgy nagymarosi vagyok, és nem gond, ha utazni kell egy verseny miatt (feltéve ha nem minden héten szerveződik verseny :-))

Módosította ROLL: 2013.10.06, 21:02

Porszem

Porszem

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 40 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.06, 19:27

Na, hogy egyel több helyen legyünk és még inkább összekuszáljam a szálakat, létrehoztam egy FB csoportot X-Wing Miniatures Hungary névvel. Lehet csatlakozni bátran! Ott talán hatékonyabb a kommunikáció. A usetheforce-ot továbbra is működtetjük ezerrel, a cikkek oda mennek majd fel továbbra is. De lehet, hogy egy verseny leszervezése is gyorsabb a FB-on. Meglátjuk. Ki kell próbálni!
Ja! A link:https://www.facebook.com/groups/647122208661444/
Az Erő legyen veletek!
Fecó

Holy_Inquisitor

Holy_Inquisitor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 523 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.06, 10:39

Persze a kérdés továbbra is áll, hogy van-e igény egy (az első?) hivatalos FFG-s X-Wing versenyre.
Ez azt jelentené, hogy:

Én még csak ismerkedem a játékkal, de pécsiként szívesen csatlakoznék a versenyhez, szerintem addigra alapdobozom biztosan lesz.

Szerintem a szervezésben az alábbiakat kell elsőként megnézni:
- Hol van a legtöbb játékos
- Ki mennyire mobil, ha nem a saját lakhelyén kell játszani.

Ha ez megvan, akkor tudsz tovább gondolkodni

Részemről örülnék egy ilyen lehetőségnek.

pikotm

pikotm

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 48 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.10.06, 09:20

Ez azt jelentené, hogy:

Holy_Inquisitor

Holy_Inquisitor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 523 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.05, 22:51

Sokat haladt az offline squadron builder a wave 3 hajókhoz.
Sikerült megoldani a Tie Bomberek rakétaprogramozását.

Várom a véleményeket, kellene-e még valami. Az excel tele van makrókkal, így azt engedélyezzétek.

LINK

ROLL

ROLL

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 154 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.09.30, 16:36

Egyébként nekem tetszik az oldalatok, az LCG kártyafordításoknak külön örülök, így talán rá tudom venni páromat a játékra :)

Az LCG lapok fordításáért lezmen fórumtársnak jár a köszönet :-)

ROLL

ROLL

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 154 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.09.30, 16:32

Rövid ismertető az Y-szárnyú hajóról, pilótákról és a kiegészítőben található fejlesztésekről:
http://usetheforce.gportal.hu/gindex.php?pg=35714989&postid=1078696

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3759 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.09.28, 13:17

A témát átmozgattam az "Egyéb játékok" alá, ahol a helye van. Majd itt keressétek.
Üdv,
Bala, admin
:moderator:

Porszem

Porszem

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 40 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.09.28, 07:35

FB-n szerintem be tudod állítani, h. csak az oldal létrehozója, illetve akit kijelölsz adminisztrátornak, az posztolhat bármit is.

Egyébként nekem tetszik az oldalatok, az LCG kártyafordításoknak külön örülök, így talán rá tudom venni páromat a játékra :)

Örülök, hogy tetszik az oldal. Nem egy nagy durranás, de mi szeretjük csinálni. :)

rokarege

rokarege

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 594 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.09.27, 08:15

Köszi a választ.

Az oldal látogatottságának szerintem két oka van. Az általam ismert játékosok legtöbbjének az X-Wing csak második, de leginkább harmadik terepasztalos játék, így a fő kommunikáció máshol zajlik, ahol a fő játékokról beszélnek.

Cantina közönsége főként Warmachine-t játszik és az itteni és az inkvizítoros topic hozzászólási számaiból is látszik, hogy ezek a fórumok lassan kihalnak.
Személy szerint nem szeretem a FB-ot, de egyszerűen elkerülhetetlen volt. Mára annyira áttevődött oda a kommunikáció, hogy havi 1-2 post van a többi helyen.

Az oldalt köszönöm, hogy linkelted, legalább tudjuk, hogy van ilyen és talán növekedhet is a látogatottsága, ha elterjed.

Erről jut eszembe - belvárosban jártok néha BP-en ? Vácról talán még nem reménytelen.

Versenyszervezésről itt írtam néhány gondolatot, nem ismételném meg:

http://inkvizitor.hu/index.php/forum/viewthread/524/

Javaslom, válasszunk, hogy ne két helyen legyen párhuzamos megvitatása a témának.

Na sorban...
A Facebook nem rossz (amúgy van pár nemzet akiknek van X-wing miniatures FB oldala), egyetlen bajom vele, hogy érdemi társalgásra alkalmatlan és a cikkeinket is problémásabb lenne ott közölni ugyanabban a formában mint a usetheforce-on. A FB az azonnal információ megosztásra jó, ezt nem tagadom. Meg arra, hogy tízmillió youtube linkkel és alul öltözött lányokkal meg minden baromsággal széttrollkodják az oldalt.

Én sajnos nem járok Pestre, a távolság nem lenne akadály, de időm nincs.

A versenyszervezésről szóló bejegyzést olvastam, az Inkvizítoron is fent vagyok, csak Fecó néven. :)

Én támogatok minden olyan ötletet ami előrébb viheti az X-wing ügyet itthon. Ha FB, akkor FB. Nekem mindegy hol, csak beszéljünk a játékról! :) Szavaztasd meg vagy nemtom... És a verseny is érdekelne, egy ilyenre valsz tudnék időt szakajtani, feltéve, ha nem valamelyik negyedév végén lenne!

FB-n szerintem be tudod állítani, h. csak az oldal létrehozója, illetve akit kijelölsz adminisztrátornak, az posztolhat bármit is.

Porszem

Porszem

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 40 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.09.26, 22:16

Köszi a választ.

Az oldal látogatottságának szerintem két oka van. Az általam ismert játékosok legtöbbjének az X-Wing csak második, de leginkább harmadik terepasztalos játék, így a fő kommunikáció máshol zajlik, ahol a fő játékokról beszélnek.

Cantina közönsége főként Warmachine-t játszik és az itteni és az inkvizítoros topic hozzászólási számaiból is látszik, hogy ezek a fórumok lassan kihalnak.
Személy szerint nem szeretem a FB-ot, de egyszerűen elkerülhetetlen volt. Mára annyira áttevődött oda a kommunikáció, hogy havi 1-2 post van a többi helyen.

Az oldalt köszönöm, hogy linkelted, legalább tudjuk, hogy van ilyen és talán növekedhet is a látogatottsága, ha elterjed.

Erről jut eszembe - belvárosban jártok néha BP-en ? Vácról talán még nem reménytelen.

Versenyszervezésről itt írtam néhány gondolatot, nem ismételném meg:

http://inkvizitor.hu/index.php/forum/viewthread/524/

Javaslom, válasszunk, hogy ne két helyen legyen párhuzamos megvitatása a témának.

Na sorban...
A Facebook nem rossz (amúgy van pár nemzet akiknek van X-wing miniatures FB oldala), egyetlen bajom vele, hogy érdemi társalgásra alkalmatlan és a cikkeinket is problémásabb lenne ott közölni ugyanabban a formában mint a usetheforce-on. A FB az azonnal információ megosztásra jó, ezt nem tagadom. Meg arra, hogy tízmillió youtube linkkel és alul öltözött lányokkal meg minden baromsággal széttrollkodják az oldalt.

Én sajnos nem járok Pestre, a távolság nem lenne akadály, de időm nincs.

A versenyszervezésről szóló bejegyzést olvastam, az Inkvizítoron is fent vagyok, csak Fecó néven. :)

Én támogatok minden olyan ötletet ami előrébb viheti az X-wing ügyet itthon. Ha FB, akkor FB. Nekem mindegy hol, csak beszéljünk a játékról! :) Szavaztasd meg vagy nemtom... És a verseny is érdekelne, egy ilyenre valsz tudnék időt szakajtani, feltéve, ha nem valamelyik negyedév végén lenne!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]