Ugrás tartalomhoz

Moderátor-üzenetek

• Válasz írásához lépj be
81 hozzászólás érkezett eddig

szeli

szeli

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.05.17, 13:58

Bocsi, de valami elképesztően titkos dologról írtam hogy törölve lett az üzim??? :felvon:

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3759 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.29, 08:15

Emlékeztetőül: :five:

Ezúton kérlek, hogy mielőtt hozzászólnál (új témát nyitnál) gondold át:
- hozzászólásodra egyáltalán szükség van-e
- hozzászólásod a témába vág-e avagy jobban mutatna másik topicban
- megfelelőbb lenne-e a privát kontaktus (u2u, email, stb...)
- elolvastad e figyelmesen a fórum szabályzatát
- hozzászólásod megvalósít e bármilyen bűncselekményt (személyes adatok kezelése, szerzői jogi vonatkozás elsősorban)
- új témánál nincs-e már ehhez hasonló, létező téma (általában VAN)

Gyk: a "szia", "köszi", "nekem három sárkány kell", "jófej vagy", illetve hasonló reakciók magánjellegűnek minősülnek.

Továbbá eredeti termékek húzott/öntött vagy más módon reprodukált formáját a fórumokon árulni(adni-venni) TILOS.

Aki a fenntebb felsorolt valamelyik kategóriába tartozó üzenetet postol, annak üzenetét figyelmeztetés nélkül törlöm.

Másrészt megkérek mindenkit, hogy ha úgy érzi egy hozzászólás moderálásra szorul, értesítsen engem erről, ezzel is segítve a zavartalan működést.

Előre is köszönöm mindenkinek.

- - - - - - - - - - - -

Továbbá:
- A cserebere-kereskínál topicba ne postold el egy hétnél sűrűbben a hirdetésed, attól nem fog gyorsabban elkelni, ellenben kitörlöm.

- Ha pl. az Ork topicban a Káoszról beszélgetsz, az nem feltétlenül offtopic, nem lesz moderálva, de a nem warhammer témájú, öncélú postok igen.

- Csúnya beszéd, káromkodás, mások- más társaságok sértegetése azonnali kitiltást vagy időszakos kizárást von maga után!!!

Módosította Bala: 2009.10.22, 11:58

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4544 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.27, 11:29

masvalaki

a magam ketcentese a temahoz...
- sem a moderatorok, sem a forumitak nem biralhatjak felul a forumszabalyzatot es annak elveit.
- szeretjuk ha sok forumozo beszelget nalunk kulturaltan, es mivel a szolasszabadsagot is tiszteletben tartjuk, ezert csupan a forumszabalyzatot kerjuk betartani.
- moderatori szinten kulonbseget kell tudni tenni pl egy vita heveben elcsuszott bazmegeles es azon tahoid/rasszista stilus/magatartas kozott, amelynek ezen a szerveren nem kivanunk helyet adni.
- ha valakit hatarozott idore bannolunk, akkor ne jojjon vissza mas neven. /ha hatarozatlan idore, akkor meg vegkepp./ => http://forum.rpg.hu/index.php?act=Help&...E=01&HID=23

Spoiler

tovabbi kellemes napokat.

masvalaki

masvalaki

Pápai kalóz

• Fórumita
  • 2539 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.26, 13:20

Én alapból nem a FehérváriVsLiga dologra reagáltam, hanem a lentebbiekre. De mint ahogy ott is írtam: ahogy gondolod.
Spoiler

magyarázkodás: ugyan minek? nem kért számon senki (és nem is kérhet). tőlem akár át is javíthattad volna az összes rendes hozzászólást anyázósra... ha van időd rá... :gyagya:

klubbfórum: :P elhiheted, hogy nem CSAK miattad van... de nyílván olykor rád is gondolunk közben... :ugri:

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3759 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.26, 13:11

Nem hiszem, hogy magyaráznom kéne a bizonyítványomat, de az egyéretlműség kedvéért:
Soha nem moderáltam és nem is fogom az esetleges "csúnyaszavas" cívódást a klubbtopicocban, sőt, a full offtopicot sem, hiszen az a klubbé, és ez így van rendjén, szóval ott mindenkinek szabad keze van, leszámítva pl. a mostani esetet. (értsd: egymás bu**zása kőkemény stílusban)
(mod: ja, most ne kezdjetek el tesztelni poénból a klubbfórumokon, értem? :P :gyagya: :rohog: )

Most még a csírájában próbáltam elfolytani a kialakult szidósdit, ami messze túlmutatott minden elfogadható "civódáson" vagy hogy ki mit tart csúnya beszédnek-hozzáálláson. És mivel remélem nem lesz többet ilyen, ezért nem kívánok semmit a flémbe áthelyezni. Ha folytatni kívánjátok, azt vagy a flémben, vagy magánban. (személyes megjegyzésem az, hogy talán jobb, ha az ilyet nem is folytatják a felek...)

Szóval az ilyen "durva" esetek továbbra is reflex-törlésre fognak kerülni - remélem nem lesz többet ilyen.

A témát a továbbiakban magánban folytassátok/folytassuk pls, akár velem, akár a felek közt.
Köszönöm.

Módosította Bala: 2007.03.26, 13:15

masvalaki

masvalaki

Pápai kalóz

• Fórumita
  • 2539 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.26, 12:21

Lehet kérdezni?
Mi számít csúnya beszédnek?
a: te csúnyának ítéled
b: valaki csúnyának ítéli
c: a címzett csúnyának ítéli
d: a beíró csúnyának ítéli
e: egyéb

Csak azért pl. mert ha egy adott közösségben egy szófordulat szidás, vagy épp nem szidás, akkor ott macerás lehet ez a cenzúrásdi. Én pl. nem örülnék, ha a klubbtopikunkban keletkezett osztást ilyen néven kitörölnéd, mert általában semelyik érintettet nem zavarja. Ha zavarja, nyílván moderátort hív.

A másik: szerintem a kitiltós/törlős mellett lehetne egy flambe áthelyezős megoldás is, mert van pár vita, ami elharapódzik ugyan, de azért érdekes lehet, neadjisten valakinek fontos. És ha nem olyan a helyzet, hogy a flametopicba se fér el (márpedig ott igen súlyos anyázások is megesnek), akkor azért az alap reflextörlés szerintem erős. De persze ahogy gondolod.

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3759 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.25, 21:17

Továbbá:
- A cserebere-kereskínál topicba ne postold el naponta a hirdetésed, attól nem fog gyorsabban elkelni, ellenben kitörlöm.

- Ha pl. az Ork topicban a Káoszról beszélgetsz, az nem feltétlenül offtopic, nem lesz moderálva, de a nem warhammer témájú, öncélú postok igen.

- Csúnya beszéd, káromkodás, mások- más társaságok sértegetése azonnali kitiltást vagy időszakos kizárást von maga után!!!

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3759 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.05, 16:23

Ezúton kérlek, hogy mielőtt hozzászólnál (új témát nyitnál) gondold át:
- hozzászólásodra egyáltalán szükség van-e
- hozzászólásod a témába vág-e avagy jobban mutatna másik topicban
- megfelelőbb lenne-e a privát kontaktus (u2u, email, stb...)
- elolvastad e figyelmesen a fórum szabályzatát
- hozzászólásod megvalósít e bármilyen bűncselekményt (személyes adatok kezelése, szerzői jogi vonatkozás elsősorban)
- új témánál nincs-e már ehhez hasonló, létező téma (általában VAN)

Gyk: a "szia", "köszi", "nekem három sárkány kell", "jófej vagy", illetve hasonló reakciók magánjellegűnek minősülnek.

Továbbá eredeti termékek húzott/öntött vagy más módon reprodukált formáját a fórumokon árulni TILOS.

Aki a fenntebb felsorolt valamelyik kategóriába tartozó üzenetet postol, annak üzenetét figyelmeztetés nélkül törlöm.

Másrészt megkérek mindenkit, hogy ha úgy érzi egy hozzászólás moderálásra szorul, értesítsen engem erről, ezzel is segítve a zavartalan működést.

Előre is köszönöm mindenkinek.

Bala

Módosította Bala: 2006.12.11, 17:27

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3759 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.05, 13:40

Szereném megköszönni BePének a bizalmat, igyekszem pártatlanul, a lehető legjobban ellátni teendőimet. :)

A_Sarga_Lovag

A_Sarga_Lovag

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 583 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.05, 13:36

Éljen-éljen.
Bala, szerintem kezdheted is a munkát. :gyagya:
Törölj-törölj-törölj... amit csak kell, nem hiszem, hogy valami hasznos kárba menne. :)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4544 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.05, 13:25

üdv!

Tűzmadár moderátori státuszát érdemei elismerése mellett a mai nap megvontam. A következő időszakban Bala fogja ellátni a WH fórumok moderátori felügyeletét.
a moderátori hívások hozzá futnak eztán be, kérlek segítsétek őt abban, hogy hatékony és jó moderátor lehessen belőle...
... és nem utolsósorban, hogy a WH fórum is visszakapaszkodjon a régi szintjére.

/természetesen, amennyiben a moderátorral vagy tevékenységével valakinek problémája van, hozzám fordulhat eztán is üzenetben./

minden jót!

tengerSAM

tengerSAM

Warhammer blogger

• Fórumita
  • 902 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.05, 09:05

Könyörgök, legyen már valaki kinevezve moderátornak, mert lassan *** lesz a forumból!
Lenne dolga: tessék a nem kívánt topikokat törölni, a felesleges hozzászólásokat (lásd: cserebere rovat) eliminálni, szabályokat betartatni. Lehetőleg minnél hamarabb, jó? :)

A_Sarga_Lovag

A_Sarga_Lovag

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 583 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.01, 04:30

...akit a legmegfelelőbbnek tartok egy ilyen feladatra, hogy jelentkezzen. :) ...

Akkor úgy látszik BePe fog dönteni, mert még azt sem tudjuk, hogy ki mindenki jelentkezett. :dilis: Ez is egy megoldás. ;)

C-Dante

C-Dante

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 710 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.01, 02:19

köszönöm a bizalmat ;) , de én nem jelentkeztem, csupán javasoltam valakinek, akit a legmegfelelőbbnek tartok egy ilyen feladatra, hogy jelentkezzen. :dilis: ő ezt meg is tette. meg gondolom, sokan mások is. de majd meglátjuk, hogyan dönt BePe főnök. :)

A_Sarga_Lovag

A_Sarga_Lovag

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 583 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.01, 01:02

Biztos vagyunk egy páran akik jelentkeztek a feladatra, de én C-Dantéra szavaznék. Nem tudom mi alapján szavazza meg a feladatkört BePe, de hátha segít neki ha itt mi kifejtjük a véleményünket. ;)

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2491 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.30, 16:26

Más:
a FELDB egy vámpír kártyás nyilvántartó, dekk építő stb. progi... még így is? :) ;)

Módosította koldun: 2006.11.30, 16:27

tengerSAM

tengerSAM

Warhammer blogger

• Fórumita
  • 902 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.30, 15:54

szvsz az a lényeg, hogy legyen végre olyan admin, aki naponta (többször) nézi a fórumot, és a lehető leghamarabb tud reagálni az esetleges problémákra.
mondjuk az sem árt, ha nem kezdő a warhammerben sem... ;)

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3759 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.30, 14:54

Mar irtam Bepenek, a tobbit majd meglatjuk. (csak gondoltam ide is bevillantom magam ;) )

Masvalaki: egy eve wowozok, ugyhog nem "kezdek" wowozni, igerem :)

C-Dante

C-Dante

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 710 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.30, 14:52

idézet BePétől:

a feladatkor nagyjabol ismert...
jelentkezni uzenetben lehet nalam smile.gif
tovabbi kellemes napot mindenkinek!

szerintem ennek itt most nem sok értelme van... nekem az égvilágon semmi bajom Balával, de honnan tudjátok, hogy nem jelentkeztek-e jóval többen a feladatra U2U formájában, ahogy azt BePe is kérte...?

masvalaki

masvalaki

Pápai kalóz

• Fórumita
  • 2539 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.30, 14:38

Ha megígéred, hogy nem kezdesz WoWozni, vagy ilyesmit, rendszeresen fórumozol, és Bepe kirak vmi szavazást, én mindenképp bizalmat szavazok neked. ;)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]