Ugrás tartalomhoz

Fotó

Warhammer festés

warhammer warhammer 40k

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

gytibor

gytibor

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.02, 18:59

Sziasztok!
Space Hulk 4. kiadásából a figurák kifestéséhez lenne szükségem infókra.
Létezik valamilyen hivatalos nyomtatvány/kép, amin szerepelnek az egyes figurákon hivatalosan alkalmazandó színek? Pl. Noctis vállpáncélján láttam már arany és piros színnel festett jelvényt is, a bal térdén a páncélt festik teljesen fehérre, vagy egy fekete sávval a közepén, a bolterén a kövek arany, vagy lila színűek stb…
Üdv.:
Tibor

lakupiippu

lakupiippu

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.11.02, 22:09

Köszönöm a tanácsokat! Igen, azt hiszem tényleg eléggé meggondolatlan volt, hogy csak így belevágjak. Még bőven van hova fejlődnöm...

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.11.01, 07:37

Haat igazabol mostanaban 3 arnyalat helyett mar csak alapszin + wash amit kapsz legtobbszor 500Ft-ert,
de teny, hogy alapszinekert (foleg, hogy ha vannak mellefestesek/bizonytalansagok (pl Breton lovag zaszlonal vagy a feher szin a lovagon, ujjak elfelejtese a CSM-en)) nem sokan adnak penzt, 1500-at semmikepp.

osszehasonlitaskent, hogy mit kapsz kb 2-3k-ert: http://www.coolminiornot.com/338229?browseid=7117622 (pontos arat nem tudom, de ekorul az ar korul fest az illeto)

szerk: amit leginkabb javasolni tudnak: eloszor fejlodj fel egy szintre, ami mar sok embernek tetszik + amit egy adott ido alatt biztos meg tudsz csinalni es csak utana fogadj megrendeleseket.

Módosította MAXXxxx: 2013.11.01, 07:40

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6709 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.31, 23:04

Nos, az 500 forint azt jelenti, hogy a figurán az egyes színek 3 árnyalattal, alaptechnikákkal (wash+drybrush) árnyékolva vannak. Az 5000 karakter/szörny blendingelve, baselve, stb.
A képek alapján te nem árnyékolsz, alapszínek felviteléért viszont nagyon kevesen hajlandóak bármit is kifizetni.

lakupiippu

lakupiippu

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.10.31, 21:46

Azt hiszem kicsit túláraztad magad.

Ohh, az lehet, mert fogalmam sincs mennyiért szoktak festést vállalni. Valahol olvastam, hogy 500 - 5000 Ft között, szóval ehhez képest lőttem be az árat. o.o

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6709 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.31, 15:07

Azt hiszem kicsit túláraztad magad.

lakupiippu

lakupiippu

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.10.31, 13:35

Sziasztok!

Warhammer festés vállalok (fantasy és 40k figurákét egyaránt). Nem vagyok profi festő, ezért nem is kérnék sokat.
1500 Ft/ db, 5-nél töb figura esetén viszont 1200 Ft/db. Nagyobb figurák (szörnyek, járművek, stb) esetén egyeztessünk az árról.

Deviantarton megtekinthetitek néhány kifestett figurámat:
http://lakupiippu93.deviantart.com/

Email: patrik.kiss93@gmail.com

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]