Ugrás tartalomhoz

The Cyberpunk Feeling

• Válasz írásához lépj be
411 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5452 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.13, 14:40

(Kivéve, hogy az E3 többnapos. :) )

Igen :D . Kicsit siettem :D .

A CP2020-ból sosem gyári volt hardcover?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7568 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.12, 16:26

(Kivéve, hogy az E3 többnapos. :) )

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5452 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.12, 09:53

E3: a nap, amikor megtudom, hogy mikről maradok le konzol hiányában :D . Már éppen abbahagytam a pityergést a Forza Horizon 4 miatt, erre jön a CP2077... :D

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7568 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.12, 09:46

Ezt csak úgy itt hagyom:

• dekszter kedvelte ezt

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.29, 20:10

Jött ugyan innen lfg-ről [a tisztesség kedvéért nem nevezném nevén] egy játékos, de indokolatlanul gyorsan lelécelt az első alkalommal, amikor valami nem tetszett neki.

Nem volt semmi, ami nem tetszett volna. Korábban aktív voltam, heti 2-3 hozzászólással, de sajnos az elmúlt másfél hétben nem jutottam rendes billentyűzettel és monitorral felszerelt számítógép elé, a céges háló nem tolerálja az RPoL-t, illetve az RPoL okostelefonról való használatra alkalmatlan, így nem adtam életjelet.

Ha ez fórumos játékban ban-t ér, így jártam. További jó játékot nektek. :)

Bulldy

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1006 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.28, 15:50

Üdv!

A hirdetésem még mindig aktuális!

Jött ugyan innen lfg-ről [a tisztesség kedvéért nem nevezném nevén] egy játékos, de indokolatlanul gyorsan lelécelt az első alkalommal, amikor valami nem tetszett neki.

Van még hely. Lehet jelentkezni. A link változatlan. ^_^

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1006 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.09.02, 14:37

Üdv!

Akad itt olyan, aki szokott fórumos szerepjátékot játszani?
Van egy Cp2044 kalandom [Cp2020 Main Rules+minden kieg alapján], amiben most épp csak kettő aktív játékosom van [öttel kezdtük, három szó nélkül lelépett, ez mondjuk fórumos játékokon nem ritka].
A sztori alapvetően egy low-end kaland, nem annyira nyomozós, inkább intrikázós, kiberpunk életérzést visszaadni kívánó, sok-sok lövöldözést mellőző kaland. Stílusát tekintve a krimihez áll közelebb, ha ügyes leszek majd noir elemek is belekerülnek.

Szóval olyan jelentkezőket keresek, akiket nem zavar a fórumos játékok velejárója:
1.: Lassú [ez néha előny].
2.: Le kell gépelni mindent [MINDENT...így aki nem szereti koptatni a billentyűzetet, annak ez nem túl fain, aki viszont imád írni, annak ez Mennyország].
3.: Személytelen [nem látjuk, nem halljuk egymást, csak az íráson múlik mennyi személyiséget tudunk egy karakternek adni, viszont aki nem a saját nemével szeret játszani annak nagyon jó, hogy a feszengés esélyét is elkerülheti ezáltal].
4.: Időigényes [a fentiek után következő logikus következtetés, hisz egy olyan kaland lejátszása, ami asztali játék során 1-3 alkalom, itt hónapokig, évekig tart, viszont emiatt simán jó az is, ha valaki heti 1-2 órát tud csak rászánni, ebbe belefér a posztok elolvasása és írásban lereagálása, ergo az időigényesség megint inkább előny].

Itt játszunk [az oldal amerikai, viszont a mi játékunk magyar nyelvű, illetőleg a fórumba épített kockadobás generátor miatt a szabályosság garantált].

freelancer

freelancer

keyser söze

• Fórumita
  • 225 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.01.03, 19:46

Egyeseket érdekelhet

Üdv!

Jelenleg négy stabil és egy alkalmi tagot számláló csapatunkat szeretnénk még egy játékossal kibővíteni. Az ülések Budapesten zajlanak, a következő a tervek szerint január 8-án lesz. Érdeklődni privát üzenetben, vagy a fredlancergm kukac gmail pont com emailcímen lehet.

A modul pár, visszavonult, ám kényszerből újra sorompóba álló bűnöző kalandjai köré épül, és határozottan nem "darkulós" hangvételű, de nem megy át paródiába.

Andersen

Andersen

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.08.24, 10:25

Érdekelne a véleményetek magyarítással kapcsolatban. Nemrég belefutottam a space-farming (https://en.wikipedia.org/wiki/Space_farming) kifejezésbe és egyből beugrott a DeepSpace kieg. Van esetleg javaslatotok, hogy hogy hívják az űr farmert? Űrgazdász/Kozmo paraszt vagy egyéb. A "Spaceganger"-re is várok tippeket. Köszönöm!

KaptiDavy

KaptiDavy

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 172 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.12.01, 11:36

Végre egy gyanús megacég:)

bakosh

bakosh

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 490 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.03, 21:33

Van valaki itt, akinek ismerős valamennyire a Cyberpunk v3.0 rendszer? Én pl. csak nemrég hallottam róla először, most végre kezdhetem átolvasni, de azért érdekes kérdés lehet, hogy mennyiben előre-, esetleg visszalépés a régi CP2020-hoz képest? 

freelancer

freelancer

keyser söze

• Fórumita
  • 225 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.18, 21:59

Egyeseket érdekelhet.

http://lfg.hu/forum/index.php/topic/23290-warhammer-fantasy-vagy-cp2020-jatekosokat-keresek/

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5083 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.03.30, 13:20

CP kampányunkban előjöttek (újra) a harcrendszer problémái.

Összedobtam egy rövid alternatív harci szabályt. Nem titkoltan a WH40K rendszerekről lett mintázva, egy ideje használjuk, elég jól bevált. Ötletek, vélemények jöhetnek.

https://docs.google.com/document/d/1-LhLjzRt-YtHYIbAlW7gQ-OPoy78TFIA7eSh6sBd1GQ/edit?usp=sharing

doc

doc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2580 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.09, 08:17

Ok, akkor szerintem nekiállok, pontosabban beidőzítem az RPG to do listámba :-)

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5083 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.09, 08:01

Hali!

A közeljövőben tervezek mesélni egy CP2020 kalandot. A rendszer sarkalatos pontja szerintem a netrunning szabály, mert rendkívül szerteágazó mini játékként nehéz beilleszteni a rendes játékmenetbe, ráadásul a szabályok is elég kuszák. Szóval utánanéztem és az tapasztalata a külföldi fórumokon, hogy elég kevesen használják az eredeti szabályokat pont a nehézségek miatt. Megnéztem egy alternatív rendszert, és meg kell, hogy mondjam nagyon tetszik. Van valakinek tapasztalata a run.net rendszerrel kapcsolatban? Valamint érdekelne valakit a rendszer magyar változata, némi átalakítással?

Doc

Nem ismertem de megnézem ha bejön benne vagyok a fordításban én is hasonló cipőben járok.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7568 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.08, 23:11

Valamint érdekelne valakit a rendszer magyar változata, némi átalakítással?

Ha lefordítod/átalakítod, mindenképp küldd be az LFG-nek egy kis ismertető cikkel együtt, és akkor a címlapon is megjelenhet. :sor:

doc

doc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2580 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.08, 20:30

Hali!

A közeljövőben tervezek mesélni egy CP2020 kalandot. A rendszer sarkalatos pontja szerintem a netrunning szabály, mert rendkívül szerteágazó mini játékként nehéz beilleszteni a rendes játékmenetbe, ráadásul a szabályok is elég kuszák. Szóval utánanéztem és az tapasztalata a külföldi fórumokon, hogy elég kevesen használják az eredeti szabályokat pont a nehézségek miatt. Megnéztem egy alternatív rendszert, és meg kell, hogy mondjam nagyon tetszik. Van valakinek tapasztalata a run.net rendszerrel kapcsolatban? Valamint érdekelne valakit a rendszer magyar változata, némi átalakítással?

Doc

KaptiDavy

KaptiDavy

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 172 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.07.31, 20:31

Miből lesz a szemétkaja?

Birbin

Birbin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1718 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.07.31, 13:27

Segítenél kinyitni?

daily_gifdump_676_09.gif

GothPunk

GothPunk

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 917 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.13, 18:06

Benn vagyok az lfx csoportban, de ott kifejezetten alkalmi játékokra van szerveződés, én meg inkább hosszabb távon játszanék. Nem végeláthatatlanul, de azért 8-10 játékalkalmat felölelő kampányokban gondolkodnék.

Apróhirdetéseket is megnézem. :ok:

Még aktuális a keresés, vagy már összejött a csapat? A másik kérdés: helyileg hol vagytok? Budapest, vagy vidék?

Veled együtt van meg a negyedik játékos, feltéve, ha neked is jó a budapesti helyszín. Kérlek írj nekem egy e-mailt, a címemet elvileg a profilomban látod? (zs pont a nicknevem kukac gmail pont com)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]