Ugrás tartalomhoz

The Cyberpunk Feeling

• Válasz írásához lépj be
418 hozzászólás érkezett eddig

Iffotzer

Iffotzer

Chaos Lord

• Fórumita
  • 276 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.10.24, 20:22

Sziasztok,

Nemrég felmerült pár olyan kérdés ami játéktechnikailag nem világos. Mivel ritkán játszunk gondoltam felteszem ezeket a tapasztaltabb közösségnek.

Röviden:

- A kábító, hallucinogén, altató, és könnygáz szerek meddig fejtik negatív hatásukat? 

- Szemből érkező fejlövésnél ha a karakter sisakot hord, akkor mennyire számít az SFÉ? Azt tudom hogy az arcmaszk a sisak SFÉ-jének a fele, de mi van ha csak vizor van? (még az ősidőkben olvastam valahol hogy ilyen esetekben még egy dobás jöhet, ahol eldől hogy védett vagy védtelen részre kapod az áldást, de ez lehet hogy háziszabály) 

- Milyen eszközt takar a 'Burst' caster? Elvileg minden rendőrjárőrnek van a P&S kieg. szerint, de rákerestem CP kiegekben, angol szleng szótárban stb., de semmi eredmény. Megafonra tippelnék... :D

scaurus

scaurus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 627 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.08, 16:18

OFF

18%.

Hmmm...

Ennek tükrében még gyanúsabb vagyok... :nos:

aluminiumtrioxid

aluminiumtrioxid

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1656 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.08, 09:17

18%.

Hmmm...

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2279 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.08, 06:52

Nekem 32% lett.

scaurus

scaurus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 627 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.07, 18:48

OFF

Replikáns-e vagy?

...

36%-os valószínűséggel az vagyok.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2279 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.06, 18:23

Replikáns-e vagy?

http://bfi.org.uk/are-you-a-replicant/

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7789 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.08.28, 09:35

FYI:
http://lfg.hu/85252/hirek/48-percnyi-cyberpunk-2077-jatekmenet/

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.13, 14:40

(Kivéve, hogy az E3 többnapos. :) )

Igen :D . Kicsit siettem :D .

A CP2020-ból sosem gyári volt hardcover?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7789 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.12, 16:26

(Kivéve, hogy az E3 többnapos. :) )

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.12, 09:53

E3: a nap, amikor megtudom, hogy mikről maradok le konzol hiányában :D . Már éppen abbahagytam a pityergést a Forza Horizon 4 miatt, erre jön a CP2077... :D

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7789 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.12, 09:46

Ezt csak úgy itt hagyom:

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6285 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.29, 20:10

Jött ugyan innen lfg-ről [a tisztesség kedvéért nem nevezném nevén] egy játékos, de indokolatlanul gyorsan lelécelt az első alkalommal, amikor valami nem tetszett neki.

Nem volt semmi, ami nem tetszett volna. Korábban aktív voltam, heti 2-3 hozzászólással, de sajnos az elmúlt másfél hétben nem jutottam rendes billentyűzettel és monitorral felszerelt számítógép elé, a céges háló nem tolerálja az RPoL-t, illetve az RPoL okostelefonról való használatra alkalmatlan, így nem adtam életjelet.

Ha ez fórumos játékban ban-t ér, így jártam. További jó játékot nektek. :)

Bulldy

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1010 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.28, 15:50

Üdv!

A hirdetésem még mindig aktuális!

Jött ugyan innen lfg-ről [a tisztesség kedvéért nem nevezném nevén] egy játékos, de indokolatlanul gyorsan lelécelt az első alkalommal, amikor valami nem tetszett neki.

Van még hely. Lehet jelentkezni. A link változatlan. ^_^

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1010 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.09.02, 14:37

Üdv!

Akad itt olyan, aki szokott fórumos szerepjátékot játszani?
Van egy Cp2044 kalandom [Cp2020 Main Rules+minden kieg alapján], amiben most épp csak kettő aktív játékosom van [öttel kezdtük, három szó nélkül lelépett, ez mondjuk fórumos játékokon nem ritka].
A sztori alapvetően egy low-end kaland, nem annyira nyomozós, inkább intrikázós, kiberpunk életérzést visszaadni kívánó, sok-sok lövöldözést mellőző kaland. Stílusát tekintve a krimihez áll közelebb, ha ügyes leszek majd noir elemek is belekerülnek.

Szóval olyan jelentkezőket keresek, akiket nem zavar a fórumos játékok velejárója:
1.: Lassú [ez néha előny].
2.: Le kell gépelni mindent [MINDENT...így aki nem szereti koptatni a billentyűzetet, annak ez nem túl fain, aki viszont imád írni, annak ez Mennyország].
3.: Személytelen [nem látjuk, nem halljuk egymást, csak az íráson múlik mennyi személyiséget tudunk egy karakternek adni, viszont aki nem a saját nemével szeret játszani annak nagyon jó, hogy a feszengés esélyét is elkerülheti ezáltal].
4.: Időigényes [a fentiek után következő logikus következtetés, hisz egy olyan kaland lejátszása, ami asztali játék során 1-3 alkalom, itt hónapokig, évekig tart, viszont emiatt simán jó az is, ha valaki heti 1-2 órát tud csak rászánni, ebbe belefér a posztok elolvasása és írásban lereagálása, ergo az időigényesség megint inkább előny].

Itt játszunk [az oldal amerikai, viszont a mi játékunk magyar nyelvű, illetőleg a fórumba épített kockadobás generátor miatt a szabályosság garantált].

freelancer

freelancer

keyser söze

• Fórumita
  • 229 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.01.03, 19:46

Egyeseket érdekelhet

Üdv!

Jelenleg négy stabil és egy alkalmi tagot számláló csapatunkat szeretnénk még egy játékossal kibővíteni. Az ülések Budapesten zajlanak, a következő a tervek szerint január 8-án lesz. Érdeklődni privát üzenetben, vagy a fredlancergm kukac gmail pont com emailcímen lehet.

A modul pár, visszavonult, ám kényszerből újra sorompóba álló bűnöző kalandjai köré épül, és határozottan nem "darkulós" hangvételű, de nem megy át paródiába.

Andersen

Andersen

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.08.24, 10:25

Érdekelne a véleményetek magyarítással kapcsolatban. Nemrég belefutottam a space-farming (https://en.wikipedia.org/wiki/Space_farming) kifejezésbe és egyből beugrott a DeepSpace kieg. Van esetleg javaslatotok, hogy hogy hívják az űr farmert? Űrgazdász/Kozmo paraszt vagy egyéb. A "Spaceganger"-re is várok tippeket. Köszönöm!

KaptiDavy

KaptiDavy

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 176 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.12.01, 11:36

Végre egy gyanús megacég:)

bakosh

bakosh

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.03, 21:33

Van valaki itt, akinek ismerős valamennyire a Cyberpunk v3.0 rendszer? Én pl. csak nemrég hallottam róla először, most végre kezdhetem átolvasni, de azért érdekes kérdés lehet, hogy mennyiben előre-, esetleg visszalépés a régi CP2020-hoz képest? 

freelancer

freelancer

keyser söze

• Fórumita
  • 229 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.18, 21:59

Egyeseket érdekelhet.

http://lfg.hu/forum/index.php/topic/23290-warhammer-fantasy-vagy-cp2020-jatekosokat-keresek/

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5125 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.03.30, 13:20

CP kampányunkban előjöttek (újra) a harcrendszer problémái.

Összedobtam egy rövid alternatív harci szabályt. Nem titkoltan a WH40K rendszerekről lett mintázva, egy ideje használjuk, elég jól bevált. Ötletek, vélemények jöhetnek.

https://docs.google.com/document/d/1-LhLjzRt-YtHYIbAlW7gQ-OPoy78TFIA7eSh6sBd1GQ/edit?usp=sharing

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]