Ugrás tartalomhoz

Fotó

Aliens versus Predator 2

• Válasz írásához lépj be
355 hozzászólás érkezett eddig

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2051 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.12.23, 14:20

Ebben a játékban nincsenek botok, szóval sehogy.

ldanyi

ldanyi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.12.22, 21:16

Üdv mindenkinek!

Egy olyan problémám lenne hogy szeretnék lanban játszani haverral de nem tudom hogy lehetne botokat berakni (sok alien VS mi).esetleg tud ebben segíteni valaki?előre is köszönöm!

_Stryker (NPC/NJK)

_Stryker (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2009.03.13, 17:10

Hello all !

Valaki tudna nekem mondani egy AvP2 -es Hamachi címet és jelszót ahol sokan játszanak ?
Nagyon fontos lenne előre is kösz . :rohog:

Irgum

Irgum

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 11 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.03.04, 11:47

Szia!
Lehet hogy maga a bealítások rosszak, vagy is a játék, vagy a Videokártya drive bealításai a rosszak...
Mivel a játék nekem is meg van, és pedig nem nagy teljeitményű a gép, és el fútt nekem a game 100FPS-el..
Mivel jol be van alítva a játékom ill. a Videokárya Drive.
Nézd meg a bealításokat is.
Meg nagy informatika b...i vagyok, ezét, bújom a fórum-ós oldalakat, és volt egy probléma, ezt olvastam:
Egy full jó gépen, szagatot a mário (pedig az egy alap játék), és még is szagolt.
Szóval fent áll ez is.
Mivel a videokárya nem támogatja, azt a video kódolót, az az a pl.: D3D-nem támogatja, de a 3D-igen, vagy is jobban...

_Samike87 (NPC/NJK)

_Samike87 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.07.11, 22:55

Videókártya illetve hang kártya driver a legfrisebbek,a halókártyát még megnézem de nem hiszem hogy azzal lenne a gond mert Counter - Strike lanon tökéletesen fut lehet hogy ennek még így is jó:ize:,de még single player módja is laggol a az AVPnek pedig ilyen gépen nem szabadna neki. Azért köszi a segítséget de a halókártyának még pontosabban utná járok!!Thx

Módosította Samike87: 2008.07.11, 22:57

pp_lord

pp_lord

Lapka Malac

• Fórumita
  • 697 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.10, 09:26

Videókártya driver frissítés, valamint hálózati beállítások ellenőrzése (lehet, hogy korlátozottan tud csomagokat küldeni és fogadni a problémás gép).

_Samike87 (NPC/NJK)

_Samike87 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.07.05, 20:03

Hi all!

Van egy kis gondom mostanság rákattantunk az avp2 primal hunt multira és van egy gép amin nagyon laggol game és nem tudjunk, mért és szerentném a segítségeteket kérni ez ügyben!

Gép paraméterai:Intel proci 2Ghz egy magos, ATI HD 2400 Pro videókari, 256MB memória, friss XP van gépen meg próbáltunk minden lehetséges grafiaki beállítást de nem akar rendesen müködni, és már nagyon idegest minket, többi gépen gond nélkül fut!

Nagyon örülnék neki ha valaki tudna segíteni mert nagyon fontos!!!!

THX Elöre a segytséget!

Samike87

Kovvi

Kovvi

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 91 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.03.29, 15:12

Sziasztok!

Újra AVP2őzök, nemtudom meddig tart, de mára már kevés szeró van illetve szerók vannak csak a playerek panganak! Nincsen PHm szóval simába tolom. A lényeg, hogy kellenének playerek! Aki akar AVPzni az csak írjon!

Na szivacs.

Kovvi

Kovvi

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 91 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.02, 16:12

Hello Mindenkinek.
Húú de régen jártam erre.
Letőltöttem egy csomo jó pályát az avp2höz és keresek embereket akivel tudnék rajtuk játszani. a www. avp2maps.com ról szedtem le a ump2 update v2-őt. jók a pályák és az oldalon van egy csomó jó dolog nézzétek meg aki eddig nem látta.
Ja és valaki jelentkezzen játszani.

Hali!
Oszt. Tsam. és én egy ideig nagyon sokat játszottunk különböző szervereken mittudomén nem akarok hülyeséget mondani kb. egy éve vagy kicsivel korábban. Rengeteg Online szerver van még MA is. :langol: Ez igaz!

Megjegyzem én sokkal jobbnak és élvezhetőbbnek tartom a Single Plajert. :para:

Ami számomra elkeserítő, hogy laggerek ezrei játszák a játékot és nem lehet normálisan tolni. A nagy adatforgalmat gyártó alienek csak úgy ugrálnak a pályán teleportálva le-föl.
Másrészröl pedig szerintem szegényes a dolog, mert jó van benne pár ötlet, de amennyiben mindenképp FPS-ezni akarsz a neten akkor javasolhatom a Warrock -ot. Csodás kis MMOFPS, de persze, ha igazán jól akarsz szórakozni akkor meg kell venni a retail csomagot, hogy legyen egy örök fegyód és 8 slotod!!!
Nos visszatérve az AVP-re, ha gondolod tudok adni pár címet, de egyszerűbb, ha X-fire -t letöltöd és az detektálja a telepített játékaid. Megtalál 500 AVP2 szervert egyböl. ;)

Jó játékot.

Mr_Johnson

Mr_Johnson

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.23, 17:17

Kéne látnod.

A legutóbbi Patch segített.Kösz
:felvon:

Drone

Drone

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 828 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.22, 15:52

Kéne látnod.

Mr_Johnson

Mr_Johnson

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.19, 13:06

Üdv mindenkinek!!
Sikerült megbennem az avp2 és ezzel kapcsolatban lenne a kérdésem.
Akármelyikel megyek(marine,alien.predator) csak a célkeresztet látni.
Nem kellene látni pl:Marin nál a puskát vagy aliennél a kezét vagy a predatornál a kezét vagy a fegyvert ugyan úgy mint az avp 1 ben?
Kerestem a billentyűparancsot hátha valamivel előjön de nem találtam.Ez valanmi hiba vagy nem lehet látni ezekezt a dolgokat?

_Danthor (NPC/NJK)

_Danthor (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.11.29, 08:09

Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy van-e coop az AVP-hez? Köszi!

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 708 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.14, 15:52

Üdv!

Calengil:

A Gold-ot ne vegye meg senki. Egy rakás trágya az egész. Senki nem használja. Egy single player campaign-en kívül semmi pozitív nincs benne. Az AvP2-t eredetiben megvenni viszont megéri. Még most is több százan nyomják minden pillanatban a neten.

Ezt úgy érted, hogy nincs benne semmi plussz az AvP2+PH-hoz képest, vagy vmiben gyengébb, mint az előző kettő?
Tényleg! Meg tudja mondani vki, hogy miben tér el a Gold a Primal Hunttal bővített alapjátéktól? (Csak, mert most akarok beruházni...)

Módosította DiMalto: 2007.03.14, 15:53

_slobelt (NPC/NJK)

_slobelt (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.01.15, 01:57

Hello Mindenkinek.
Húú de régen jártam erre.
Letőltöttem egy csomo jó pályát az avp2höz és keresek embereket akivel tudnék rajtuk játszani. a www. avp2maps.com ról szedtem le a ump2 update v2-őt. jók a pályák és az oldalon van egy csomó jó dolog nézzétek meg aki eddig nem látta.
Ja és valaki jelentkezzen játszani.

e-mail slobelt@citromail.hu
Msn: szintén
skyp slobelt

JA és Cocquerorx ha olvasod akkor tudd engem érdekel az a lanos megoldás amit még egyszer régen hoztál fel.

_Calengil (NPC/NJK)

_Calengil (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.01.05, 18:19

Szevasztok!

Régen jártam erre, és lenne egy-két hozzátennivalóm:

1.
A Gold-ot ne vegye meg senki. Egy rakás trágya az egész. Senki nem használja. Egy single player campaign-en kívül semmi pozitív nincs benne. Az AvP2-t eredetiben megvenni viszont megéri. Még most is több százan nyomják minden pillanatban a neten.

2.
A Queen-t valóban lehet játszani multiban, Gold nélkül is, de nem az Alien Lifecycle opciót kell bekapcsolni (ez az arctámadó-kispőc-kifejlett alien életciklust engedélyezi, és itt a felnőtt egyed típusa attól függ, hogy kibe raktad a tojásod: Corp -> Runner; Marine -> Drone; Predator -> Predalien. Praetorian nincsen). Ami neked kell, az az a Queen molting kills: itt kell megadni, hogy hány egymásutáni gyilok után válsz Queen-né.

3.
A Queen egyáltalán nem szívás. Gigantikus, nagyon súlyosan osztja a pofonokat, a farka a leghosszabb és legkeményebb, rettentően kemény páncélja van (csak páncéltörő fegyverrel lehet igazán megsebezni), nagyon gyors!!!, hatalmasat ugrik!!! Általában full tűz ellen is lebír min. 3 tengerészgyalogost, amit ugye a többi nem tud. Igaz, kell hozzá szabad terep is, de ott működik. Ismét mondom, nagyon gyors. Csak a magasabb nézőpont miatt nem tűnik olyan gyorsnak (ugye a Runner feje a földön van, felszed az mind sz@rt a földről...), de hidd el, nem lassú.

A Preatorian detto. Különösen Survivor módban játszva kellenek ilyen monstrumok, akik felfogják az egy helyre behúzódott tengerész-katonák zárótüzét. A Runner és a Drone itt hullani szokott, mint a pelyva. Próbálkozni sem érdemes egy "keményebb haver" nélkül.

Van egy cheat, vagy mifene amivel be lehet egy-két dolgot hozni játék közben. Van egy sebességmérő is, amivel megnézheted, hogy melyik alien mit tud. Azt hiszem a gamewinners.com oldalon elérhető. Most szólok, hogy más a sebesség állva, guggolva és kapaszkodva/mászva.

4.
Én szinte mindig Drone-nal nyomulok. A runner túl gyenge és világít a sötétben. A sebességkülönbség nem jelentős, viszont sebezni nem tud akkorát, mint a Drone. Na persze úgyis a pounce ugrást fogod használni, de van hogy nem tudod.

Ha ember vagyok, szeretem a sóspuskát használni, itt a Runner-nek nincsen sok esélye. Főleg, mert a nagy feje elöl van, így egy szinte csak headshot-tot kap. (egy jól célzott puskalövés, és a Runner egy tocsogó savas kitindarálékká alakul át)

Még egy szubjektív rossz pont a Drone-nak: a plafonon lógva igyen nehéz head-bitetal kiszűrcsölni az agyvelőket, mivel a Runner feje is a plafonhoz tapad.

Persze stílus és ízlés kérdése.

5.
Amit viszont az évek alatt nem sikerült megtanulnom, az a Predalien-nel való zúzás. Ebben ki a májer?

Módosította Calengil: 2007.01.05, 18:23

Mr_Johnson

Mr_Johnson

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.19, 18:02

:punny:
Hy mindenkinek.
Az alien vs predator 1 el lenne gondom.
Mikort be akarom tölteni valamelyik pályát kiírja,hogy a videókártyának nincs elég memóriája és változtassak a képernyő beállitáson.
Az összes beállításnál ezt csinálja.
Mi a megoldás?
Gefoce 6600 256mb-os,gépben 1 gb ram xp sp2 3.2ghz p4
Kösz
:) :rohog: :D :D

Romeo

Romeo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 549 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 14:35

Üdvözlet mindenkinek!
tudna valaki nekem segiteni? szükségem lenne egy AVP2 Cd key-re.
ha valaki tud irjon nekem 1-et. előre is kösz

_artanis (NPC/NJK)

_artanis (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.20, 11:39

Hello mindenki. Nem tudom hogy ismeritek-e ezt a linket: http://headcollectors.uw.hu/

Szokott lenni serverük is: headcollectors.uw.hu néven.
Itt rengeteg magyar játékos szokott előfordulni. Szívesen várunk mindenkit .

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2051 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.15, 15:05

OK, emberek, aki szeretne játszani, az kettővel kijebb a Party topicban jelentkezzen. :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]