Ugrás tartalomhoz

Fotó

Aliens versus Predator 2

• Válasz írásához lépj be
355 hozzászólás érkezett eddig

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2059 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.11, 19:48

Mivel a multi setup képernyőn be lehet állítani az 56K-s sebességet is, nem hiszem, hogy bármiféle ilyen gondod lenne. Alternatívaként akár a Gold verzióban is gyilkolászhatunk, ott legalább van alien bot. :sor:
Az viszont már biztos, hogy erre a hamachira, mindenkinek szüksége lesz. :leborul:

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.11, 19:04

Hali!

Nekem otthon folyamatban van a netelérés (vagyis még nincs, de folyik a szülők-nagyszülők puhítása :D )...
Szóval az volna a kérdésem, hogy milyen minimum required van a netes játéknál... hogy ne legyen képregény... :leborul: ??? (gondolok itt főleg a hálózat "teherbírására" elsősorban, mert a gépem ugyan bitang sz*r, de az AvP2-t eddig jól elvitte... ;) )

(OFF) Aleister: Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem :titok: :eeek: már értem, hogy miért reagáltál olyan érzékenyen az ilyen szám.tech. dolgokra... :P :sor: idegesítő lehet naphosszat az értetlenséget hallgatni :punny: (/OFF)

Üdv!

Timi

Baka

Baka

Elementalista

• Fórumita
  • 979 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.11, 18:55

Egy próbát megér akkor :sor:
Majd beesek amikor a fórumon kiírtok egy időpontot egy játékra ;)

Hamachit azt nem tudom érthetően el tudom e magyarázni, de lényegében egy olyan progi amivel neten keresztül hálózatba lehet kötni gépeket IP cím alapján, ergó törtjátékokkal is lehet nyomulni :D
Mivel a baráti kör is olyan sóher mint én, ezért mi nagy hasznát vettük :leborul:

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2059 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.11, 18:46

Hamachi, az mi? Az enyém is másolásvédelmellenes változat, :leborul: de simán fel tudtam rakni a 096-os patch-et és a PH-t is végigvittem, szal nem hiszem, hogy gond lenne vele.

Baka

Baka

Elementalista

• Fórumita
  • 979 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.11, 18:43

Mivel nekem csak kalózverzióm van meg az avp2 ( :leborul: ) ezért csak olyannal tudok játszani, akinek szintén megvan a hamachi nevű förtelem a gépén. :sor:

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2059 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.11, 15:46

Lenne egy javaslatom, az OFF-olás beszüntetésére: egyezzünk meg egy időpontban, hogy ki mivel játszik, melyik pályán, milyen módban, a host U2U-ban elküldi az IP-t, és mehet a gyilkolás. Nem annak lesz igaza, aki a legtöbbet öl, de legalább jól fogunk szórakozni. :leborul:

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.10, 21:57

:felvon:
Közben én is elvesztettem a fonalat...  :felvon:
Sebaj...
Aleister: Ne vedd sértésnek, de ez elég ködösen hangzott, majdnem úgy, mint az "operátor a klínerben"  :lol: (OK, ez csak vicc volt...), csak én dilettáns vagyok és nem látom át, mivel is foglalkozol tulajdonképp, bár nincs is közöm hozzá, és ha nem akarsz, ne válaszolj, csak ha már így elkaptad a labdát...  :rohog:
Üdv
Timi

(OFF)Az utazási irodának a honlapját fríssitem, illetve a belső hálózatát felügyelem ... néha becsúszik egy-két nyomdai munka is (pl: utazási katalógusok).
Az Invitelnél a helpdesk annyit tesz, hogy az internetes előfizetők technikai problémáját segítek megoldani telefonon keresztül. Tipikusan ilyen a "nem tudok internetezni", illetve a "miért nem megy a levelezésem".
Röviden ennyi. :D
Elnézést a két külön hsz-ért, de már nem tudtam a kettőt egybejavítani.(/OFF)

Módosította Aleister: 2006.05.10, 21:58

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.10, 21:18

Timi:
Nem is kell szégyelni semmiféle nevet, ezt én egy szóval nem mondtam, csak -ismétlem- szokatlan volt a polgári név használata.
Azt pedig, hogy AvP-zel szintén nem baj, és miért is lenne furcsa? Én most tényleg nem tudom, hogy ezeket honnét veszed, mert meglátásom szerint, az itt felszólalók közül senki sem különböztet meg negatívan azért, mert lány lennél. Direkt jó, hogy van itt egy 'nem fiú' is :felvon: ...úgyhogy tessék leállni az összeesküvés elméletekkel! :felvon:

Max Damage:
Rendben.

Üdv!

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.10, 21:06

Közben én is elvesztettem a fonalat... :felvon:
Sebaj...
Aleister: Ne vedd sértésnek, de ez elég ködösen hangzott, majdnem úgy, mint az "operátor a klínerben" :lol: (OK, ez csak vicc volt...), csak én dilettáns vagyok és nem látom át, mivel is foglalkozol tulajdonképp, bár nincs is közöm hozzá, és ha nem akarsz, ne válaszolj, csak ha már így elkaptad a labdát... :rohog:
Üdv
Timi

_Max Damage (NPC/NJK)

_Max Damage (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.10, 20:59

Aleister

Szerintem hagyjuk ezt a beszélgetést mert már volt ilyenben részem és csak meddő vita lemme belőle.

Üdv!
NME Pistás

Módosította Max Damage: 2006.05.10, 21:04

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.10, 20:56

Aleister: Hát pedig szerintem elég diplomatikusan fogalmaztam... :felvon:
vagy pont ezért értettetek félre... :rohog: ...mindegy.

Legyen elég akkor ennyi.

A nevemet meg nem szégyellem, és azt sem, hogy lány vagyok, lehet, hogy furcsa, hogy szeretek játszani az AvP-vel (és nem is vagyok ügyetlen!!!) :felvon: :D de semmiképp sem egyedülálló jelenség... :D

Na üdv és jóccakát mindenkinek!

Timibaba (ha már itt tartunk... :P )

U.i.: Praetorian rulezz ...köze van amúgy Praetorius-hoz??? ...mondjuk gondolom nem, de azért mégis... :lol:

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.10, 20:43

Sajnos amikor elkezdtem írni az üzenetet, még nem volt hsz Timi után, időközben született két komment.

Max Damage:
Mert kérdezted ... gépgyártástechnológiai és számítástechnikai technikus, illetve médiatechnológusi diploma. Egy utazási irodánál vagyok informatikus, valamint az Invitelnél helpdeskes. Persze ezek semmit sem érnek, ha nem értenék hozzá, ezt pedig egyedül a munkáltatóim tudják megítélni. DE!, mivel cd írásról volt szó, ugyanennyit vett latba egy munkanélküli számtechőrült 5-10 éves tapasztalata, aki lehet, hogy nem fog szakszavakkal dobálózni, de tudja jól mi a frankó (mert ugye tapasztalata az van). Így nem értem mire fel volt ez a végzettségesdi, de tessék ...hev fán!
Ellenben arra viszont nyomatékosan megkérlek, hogy idézz be (mondjuk tőlem) valamit erről a topicról, ami a parasztságot veregeti! Amennyiben azt az árva "Timcsikét" tudod felhozni, akkor ne fáradj! :felvon:

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.10, 20:29

Ácsi ácsi!

Bocska, nem akartam ekkora balhét...

Pistás, köszi, hogy megvédsz, én mondjuk nem véltem parasztságnak a megynyilvánulásokat, bár volt, ami nem esett túl jól, de már megszoktam... mielőtt ebből is balhé lenne: nem TŐLETEK szoktam meg, hanem csak úgy... és nem panaszképpen.

Baka: Semmi gond, van az úgy, hogy félreért az ember valamit... :felvon:
Amúgy a feltörtekben is van olyan, amiben minden benne van, de pont azért mondtam, hogy mennyi gond lehet az illegális cuccokkal, hogy ez a BestSeller sorozat mi tök jó! :rohog:
Tudod, ez itt a reklám helye... :felvon:

Én meg is fogom venni, vagy rendelni a kedvenc játékaimat, amint lesz egy kis zsé-m.

Halli!

Tímeja

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.10, 20:21

Elnézést, ha úgy ment át, hogy Neked estem volna. Nem volt ilyen szándékom.
De ebből:

Hát én nem hinném, hogy nagy általánosságban és teljesen természetes, bevett szokások és eszközök alkalmazásával valami fertelmesen jó vélemény lenne ezekről az adattárolási formákról

..és ebből...

...ráadásul elrontod írás közben a felét (na jó, ez túlzás, de akkor is)...

...én oly fokú anti cd-s attitüdöt véltem kihallani, hogy jeleznem kellet, hogy azért vannak páran -köztük én is- akik nem látják ilyen borúsan a helyzetet, sőt!

Ha esetleg a Timcsikét érezted sértőnek, szintén elnézésed kell kérnem. Egyrészt napi kapcsolatban vagyok egy Timcsikével, és megszoktam; másrészt a fórumon oly szokatlan dolgot tettél (keresztnév használata nick helyett), amitől felhatalmazva éreztem magam egy ilyen kis, mókás becézésre. :felvon:

Baka

Baka

Elementalista

• Fórumita
  • 979 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.10, 19:49

Hékás!

Előszőr is részemről is nem volt semmi lehurrogás. Csak kijavítottam a hölgyet egy két dologban , amivel nem értettem egyet. Ha bunkó hangnemben tettem, elnézést, nem volt szándékos.

4. Egyébként meg csak javasoltam egy (szerintem) tök jó dolgot, megindokoltam, hogy szerintem miért jó, nem értem akkor, hogy miért kelle egyből nekem esni...

Amit javasoltál azzal számomra semmi probléma, a többit meg lásd fenntebb.

_Max Damage (NPC/NJK)

_Max Damage (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.10, 19:40

Halihó,
Ha hozzászólhatok laikusként a témához nem tudom minek kell szegény Timit lehurrogni mikor tényleg nem mondott semmi rosszat. Nem szeretem mikor valaki túl okosnak hiszi magát. Lehet, hogy értetek valamicskét ehhez a témához de attól nem kellene senkinél jobbnak gondolnotok magatokat.

Egyébként kiváncsi lennék mire az a nagy okosság az ilyen nemű megnyilvánulások mögött mondjuk, hogy ha valaki intelligens, nem biztos, hogy az okoskodó beszólások pont erre utalnának. Az ilyenektől nagyon ki tudok akadni úgyhogy ha nem vagyok indiszkrét és nem szégyenlitek a végzettségetek nyugodtan be is írhatjátok mert ez már a parasztságot veregeti ami itt megy.

Üdv!
Pistás

Utóirat akinek nem inge ne vegye magára!

Módosította Max Damage: 2006.05.10, 19:47

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.10, 19:16

//off//
1. Kedves Aleisterecske! Egy szóval sem mondtam, hogy én elrontottam volna akármit is, elég, ha hallok ilyesmit. Nem kell egyből a "hülye nő"-effektusra gondolni. :felvon:

2. ASUS DVD-íróm van, megy egy régi LG, de azt nem nagyon használom, amúgy is frame-et kéne frissítenem rajta. Amúgy az ASUS-on is... mind1.

3. Ami nekem elvesztette az adatot, az 2db Princo DVD volt, nem is vártam tőle túl sokat, egyébként is ajándékba kaptam őket, és vészhelyzetben lett fölhasználva.
Amúgy szinte csak Verbatim-okat használok, és azokkal (kop-kop) nem volt még baj.
//off//

4. Egyébként meg csak javasoltam egy (szerintem) tök jó dolgot, megindokoltam, hogy szerintem miért jó, nem értem akkor, hogy miért kelle egyből nekem esni...

Hali

Timikécskécskécske :lol: :rohog:

Módosította Ebony_Benetnash: 2006.05.10, 19:19

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.09, 09:03

Én eddig (kb 5 év alatt) össz-vissz egy dvd írást rontottam el, pedig amíg discmanem volt 2 naponta írogattam az RW CD-ket. Szóval Timcsike, nemtom Te mivel/mire írsz, de a megnyilatkozásaidból azt vezsem ki, hogy elég szélsőséges esetet képviselsz. :rohog:

Baka

Baka

Elementalista

• Fórumita
  • 979 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.08, 20:49

A 2000-3000 Ft-os játékokkal semmi probléma. Annyit hajlandó vagyok kiadni értük.
Hány cd-t írtál életedben? Én kb 30-40-et az utóbbi fél évben, de egyet sem rontottam el. Körül kell nézni, és nem szar cd írót, meg cd-t venni :ugri:
Nincs videó? Tudod törtverzióban is vannak olyan játékok amikből direkte kiszedték az ilyen "fölös" dolgokat, lévén jóformán csak multizásra használatosak. Örülj hogy van mellette hang meg campaign játékmód :rohog:
Lehet hogy itt is körültekintőbbnek kellett volna csak lenned...

Mindegy, részemről befejeztem az offolást...

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.08, 19:57

Az 576-on 2000-3000 Ft az AvP 1 a Golddal együtt. Nem az az eredeti, amit megkapsz a számtech boltokban, ez egy speciális, ún. "bestseller" kiadvány, de mégis eredeti és jogtiszta. Ha a Cd-ket boltban vásárolod meg és nem mondjuk Szlovákiából, akkor 3000 Ft-ot úgy otthagysz, hogy az csak na, és ráadásul elrontod írás közben a felét (na jó, ez túlzás, de akkor is). Én a magam részéről meg fogom venni az 1-et, a 2-t MÉG nem biztos, de előbb-utóbb azt is, meg a StarCraft-ot, mert az nekem csak egy trágya feltörtben van meg, és nincs benne videó. Szóval fos.

Ennyi.

Csók

Timi

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]