Ugrás tartalomhoz

Fotó

Aliens versus Predator 2

• Válasz írásához lépj be
355 hozzászólás érkezett eddig

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.06, 19:31

Azért most már nem 16 buznyák egy AvP1-2.
Szívem szerint én is eredeti játékokat vennék, de mindig akad valami más, amire tudok kiadni. Kb 10 éve elhatároztam, hogy minden évben megveszek egy eredeti gémet -ezzel támogatva a kedvenc szoftvergyártóimat. Nos, bevallom...nincs 10 jogtiszta játékom otthon. Igaz, mostanában nem is igen van kedvem játszani. A DungeonSiege 2 kerít hatalmába (rendszeresen félévente), de mivel meghalt a szévgémem, szerintem ezt is hanyagolom egy ideig.

Baka

Baka

Elementalista

• Fórumita
  • 979 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.06, 18:05

másrészt az írott CD/DVD nem őrzi sokáig az adatot  (valszeg mindnyájunkat ért már ilyen jellegű csalódás),

Tudom hogy offtopic, meg hogy milyen disznó vagyok hogy kalózverziókon játszok, de egyszerűbb három-négy évente kiírni a játékot egy új cd-re, ahelyett hogy megvegyed mondjuk 16000 Forintért, nem gondolod? :vitatkozik:

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.04, 20:21

Hát én nem hinném, hogy nagy általánosságban és teljesen természetes, bevett szokások és eszközök alkalmazásával valami fertelmesen jó vélemény lenne ezekről az adattárolási formákról...
Egyébként én is tudok ilyen szuper-adattárolót: Maxell Holodisc-nek hívják és állítólag fenomenális, nos én elhiszem, de egyelőre senkinek sincs, és egyhamar nem is lesz... lehet, hogy addigra, mire elterjedt lesz, nem lesznek elérhetőek az én CD-re és DVD-re kiírt adataim... :D :D :rohog:

Kukucs ide: http://www.sg.hu/cikkek/41024

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.04, 20:09

másrészt az írott CD/DVD nem őrzi sokáig az adatot

Na! Ez azért, így, ebben a formában nem igaz. Létezik egy rakat adatrögzítési technológia (fázisváltásos, szerves festékes, optoelektronikai), írási módszer(CAV,CLV,PCAV,ZCLV), egy rakat szabvány (+, -, RAM, ilyen-olyan book), kismillió fajtájú író. Meg kell találni a megfelelőt. Igen vannak olyan diszkek, amik akár már egy év múlva is adatvesztenek, de nem ez a jellemző.

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.04, 18:39

Üdv Mindenkinek! ;)

Én úgy tudom, hogy az 576 háza táján egyben meg lehet venni az AvP1-et a Golddal, a 2-t,... azt nem tom, hogy a Primal Hunttal, vagy anékül, de egész baráti áron...
Ha nem mondok vele rosszat, akkor kifejezem az őszinte örömömet és lelkesedésemet, hogy végre rájöttek, hogy az egekig szökő CD/DVD-árak nem mindig a legkifizetődőbbek, és így, hogy jobb ajánlatokat tesznek, még a notórius fájltöltögetők is elgondolkoznak azon, hogy inkább eredetiben veszik meg a dolgokat, mert több előnye is van, egyrészt internetes játékra csak gyári kóddal enged föl, másrészt az írott CD/DVD nem őrzi sokáig az adatot :D (valszeg mindnyájunkat ért már ilyen jellegű csalódás), és nem utolsó sorban szebb is, jobb is az eredeti, meg olyan jó érzés, hogy megvan... :rohog: :D :D (az esetleges extrákról nem is beszélve, ugye...)

Csók

Timi

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.25, 14:37

lol

Tényleg az. :D

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.24, 17:11

(OFF)Hm, barátom. No offense, de szerintem olvasd el a súgót mielőtt ilyeneket írsz :D .(/OFF)

_Dexantreal (NPC/NJK)

_Dexantreal (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.24, 17:01

-= Moderálva =-
Egy kis kultúrát, ha szabad kérnem!

Selion

Módosította Selion: 2006.04.30, 11:53

Darkmore

Darkmore

Marine

• Fórumita
  • 1838 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.24, 13:28

Na, lehet hogy az első hozzászólásodat kapásból moderálni fogják :D

Máskor küldjél u2u-t inkább...

_Dexantreal (NPC/NJK)

_Dexantreal (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.23, 22:16

hy all!

na emberek, véletlen a googlebe akadtam erre a fórumra,pedig játszom ám a Thrillion kincsein, csak die nem néztem fel a fórumra :D...na de most ez is megvan és regeltem. Én is Alien fan vagyok, olvasgattam a topikot most és már naon régóta szeretném megszerezni a géjmet

// Dexantreal: Ez nem egy warez-fórum!!!
Kérlek, hogy tartózkodj az ilyen jellegű kérésektől, kérdésektől! // (Selion)

Módosította Selion: 2006.04.30, 11:51

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.23, 08:53

Ő úgy értette, hogy multiban. (Ergo lehet lenni vele.) Elm. van olyan opc. hogy bizonyos számú gyilok után átváltasz kvínre (Primal Hunt), de nekem soha nem csinált semmit.

Engem 1ébként érdekelne ez a hitachi-s cucc. Eddig csak (sima) Lan-on nyomtam haver ellen, de ha én voltam az alien-el, s neki sikerült felvennie a lángszórót, akkor 10ből 9szer fingatott. (Mivel ha begyulladtam szart se láttam belőle, s ugyebár villámgyorsan hamuvá ég Praetorian alatt minden.)

Ui: igen, a runner a kutyusos.

A queen-hez egyrészt be kell kapcsolni az alien lifecycle opciót a multiplayer beállításokon belül, másrészt fel kell rakni az 1.09-es patch-t (régen játszottam már a játékkal, de azt hiszem ez a verziószáma). A peccs után lesz két checkbox, amikkel a marine harci páncélzat mellet engedélyezni lehet a queen-t is. Ha nem sikerül, olvass utána ebben a topicban, mert már volt róla szó.
Egyébként a queen semmi más, csak egy oltári nagy szopás ... pontosabban akkor, ha nincs mellette pár mezei alien. Ugyanaz a szitu, mint a városi harcban a harckocsi, gyalogsági támogatás nélkül: nagy tűzerő, nagy páncélzat, de lomha.
Az idegenek közül a legjobb "arc" az arctámadó. ;)

Darkmore

Darkmore

Marine

• Fórumita
  • 1838 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.17, 09:04

Valakinek valami hír, esetleg az Avsp 3 -ról ?????? :sor:

Megmondom őszintén, hogy én bíztam a Sierrában, hogy azt mondja:
AvsP 3 2006 és Source engine :sor:
...de nem :)

Pen-Anwn

Pen-Anwn

alias Arsenic

• Fórumita
  • 192 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.17, 00:49

Ő úgy értette, hogy multiban. (Ergo lehet lenni vele.) Elm. van olyan opc. hogy bizonyos számú gyilok után átváltasz kvínre (Primal Hunt), de nekem soha nem csinált semmit.

Engem 1ébként érdekelne ez a hitachi-s cucc. Eddig csak (sima) Lan-on nyomtam haver ellen, de ha én voltam az alien-el, s neki sikerült felvennie a lángszórót, akkor 10ből 9szer fingatott. (Mivel ha begyulladtam szart se láttam belőle, s ugyebár villámgyorsan hamuvá ég Praetorian alatt minden.)

Ui: igen, a runner a kutyusos.

Conquerorx

Conquerorx

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 650 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.01, 16:20

Ja, amúgy látom, nem csak én vagyok itt runner fan. :pirul: Egyébként a runner az az, amelyik a kutyából kelt ki a 3-ban? Szerintem kicsit túl táp néha, úgy szalad, mint a mérgezett egér. :pirul:

Egyébként igenis van királynő a sima AVSP2-ben, nem csak Praetorian. Csak játsza végig marine-al, vagy predatorral, aki nem hiszi. De aliennel játszva is lehet látni egyet.

Conquerorx

Conquerorx

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 650 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.01, 16:05

Hali!

Szerintem nemigazán lehet botokat berakni sajnos.

Amiért ide írok, az az, hogy itt talán találok másokat, akik szeretnének online AVSP2-t játszani. Nem sima online játékot, azonban. Nem tudom, hogy ismeritek-e, de van egy Hamachi nevű program, amivel létre lehet hozni mini-hálózatokat az interneten keresztül. A hálózatban tartózkodókat a játékok egy LAN-hálózat részeinek érzékelik. Tehát lehet LAN-olni a neten keresztül. Eddig ki lett próbálva Panzersen, AVSP2-n, haver kipróbálta már Red Alert 2-vel, Age of empires-el, de elvileg akármilyen játékkal megy.

Itt a program: http://www.hamachi.cc/download

Sajnos nehéz olyat találni, akit érdekel az AVSP2, mert mindenki a FEAR-re, Bf2-re, meg ilyenekre van ráizgulva, de akkor sincs még egy ilyen király feelinges játék, ahol ilyen cool monsztákkal is lehet lenni.

Nem tudom, érdekelne-e valakit az ilyen online játék?

Tantris

Tantris

Lovag

• Fórumita
  • 729 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.28, 22:31

Hi!
AvP2-nél lehet olyat, hogy multiplayer pályára rakok be botokat? Ha igen, akkor hogyan?
Ez esetleg működne úgy is, hogy csak én vagyok "élő" a pályán, a többi játékos a gépé (tehát bot)?

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.08, 17:44

Ja, mennyit kérsz érte?

Drone

Drone

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 829 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.08, 15:20

AvP1 Gold-om van eredeti ha kell...

_slobelt (NPC/NJK)

_slobelt (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.11.08, 06:48

Sziasztok. még mindig keresek cd-kulcsot az avp 2höz.
És játszó társakat is. (multi´) :kungfu:

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.07, 01:37

Ebony: köszi, de nekem eredeti kellene, merthogy az AVP 2 is eredetiben van meg, megírva egy haveromnak is van, csak gondoltam megkérdem, hátha valaki megválna tőle, én meg adnék érte jó pénzetet. :dilis:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]