Ugrás tartalomhoz

Fotó

Aliens versus Predator 2

• Válasz írásához lépj be
355 hozzászólás érkezett eddig

Deady

Deady

Sorscsapás

• Archívum
  • 601 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.03, 18:53

Romeo te a Runnerről beszélsz minden valószínűséggel..imádom nekem is az a kedvencem..egyedül a mindeféle követős fegyverekkel lehet megszivatni:d rengeteget nyomtam multiban Runnerrel :titok:

Romeo

Romeo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 549 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.03, 17:43

en csak a 2-vel multiztam. abban van egy ilyen pici alien mar nem tom mi a neve, de nekem az volt a legjobb. a kiralyno is jo, alig sebeznek a kisebb fegyverek, de nem lehet vele falon maszni+ raugrnai a predara. :titok:

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.03, 16:45

Én a 2.-al nem is játszottam még, pedig az elsö része nagyon nagy favorit nállam, állandóan a gépen van.

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.03, 16:09

Aha... nekem a Praetorian tetszett a legjobban. Megvan a Primal Hunt kieg is, és akkor lehet királynővel is lenni... nagyon süti! :titok:

Romeo

Romeo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 549 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.30, 13:58

aha!
szo sok jelentusege akkor nincs. :party:
amugy en multiba inkabb az alient dijjazom. nekem az jott be a legjobban. :sor:

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 21:53

Romeo: Akkor van jelentősége, ha beállítod, hogy fajspecifikus fegyverekkel induljatok. Mert akkor pl. a light predator-nak van a penge, a korong, meg a nyílpuska... meg ilyenek. az assault-nak azt hiszem, hogy a vállról indítós, meg a bot, meg ...mittomén. Ezért van annyi féle. Nem csak azért, mert lassabban/gyorsabban mozog, meg több élete van...

Romeo

Romeo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 549 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 18:55

hy!
ha multiban jatszok, van valami jelentosege h. melyik predatort valasztom. vagy csak a fegyverek? es a skin mas?

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.03, 22:12

Elvileg, mivel Crackelt, nem is fog. Vedd meg. Már régi, ezért már olcsó....

GOtto

GOtto

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 365 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.03, 07:58

Halihó!

Neten nyomnám az avp2-t (crackelt), de sehogy se megy. Nincs valakinek valami ötlete? Az All Seeing Eyes valamiért nem ismeri fel, pedig fenn van a listán, csak servert nem jelenít meg.

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.20, 16:42

Jáááj hát siralmas énnéköm, mert a sulinetre anno a celeronos gépet raktuk össze, vettünk egy szkennert, most meg egy színes lézer nyomit, meg egy digitális fényképezőmasinát. :para:

Hát azért jó a Kingstone, mert a samsung 4900.- mígy a Kingstone 5000.- szal szerintem megér 100 Ft-ot... :lol:

Jó géped van amúgy. Bár Párom esküszik a GeForce-ra, de megbeszéltük, hogy széria válogatja, mert van jó meg rossz ebből is, abból is. A tied jó. És az Övé is jó... volt. Béke poraira. :gyagya:

Tudom én amúgy, hogy lehet jó gépet összerakni, attól hogy nincs valakinek nyócmillió dolbárja. Nekem is tudják hozni nagykerből, viszont magam kell állnom az egészet, nem fizeti az állambá'... Szal ez van. Apránként gyűjtögetek... bár most ment el a pénzem (20ezer dolbár) esküvői ruhára, úgyhogy egy ideig még nem lesz szó számítógépről... :) Pedig Pistám mellett tökre belejöttem a számítógép-buherálásba... :lol:

Módosította Ebony_Benetnash: 2005.06.20, 16:43

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.20, 09:33

Én ezt úgy oldottam meg, hogy anno bizonyos cuccokat (19 colos moncsi, printer, rádiós bili & egerentyű, dvd író, vinnyogó, stb) a sulinettől szermányoltam be -ez anno még ingyen volt. A többit pedig egy kontaktom hozta nagyker áron. Így elég olcsón sikerült hozzájutnom a picihez. Sajna az elmúlt majd 2 év lassan elavulttá teszi a gépem, de ha valaki rendszeresen olvassa az idevonatkozó hardver fórumokat, akkor tudja, hogy milyen bios frissítést, alaplapi drivert, detonátort, stb... kell használnia ahhoz, hogy értékes többletteljesítményt nyerjen. Sz'al nem minden gagyi, ami nem felsőkategóriás, csak érteni kell hozzá. ;)

Ja, és a Kingstone ramot szerintem ne eröltesd. Nagyon jó márka, de jóval olcsóbban is lehet jó memóriához jutni (Samsung, Hynix, Infineon). Az XP igazából 1 gigán érzi jól magát, de végülis elzötyög 512 MB rammal is, ezalatt már eléggé vissza van fogva az oprendszer.

Módosította Aleister: 2005.06.20, 09:39

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.17, 23:14

Hehe, most néztük a http://www.gepbolt.hu -n, meg a http://www.depo.hu -n: Abit NF7-S2 -> 13e Ft,
AMD Athlon (Barton magos!) 2400+ Socket A -> 15e Ft,
Memó egy 256Mb-os Kingstone 5000 Ft,
és ezek még az olcsóbbak, videokártya meg inno3D GeForce FX57000 128Mb 20e Ft.

Ha az egész gépet akarnám összeszedni, akkor kb. 90-100ezer Ft lenne. Annyim nincs. És nem is lesz. Amit meg használtan nem érdemes venni, az meg a proci, az alaplap, a memória, vagyis semmit. Mert nem megbízható. Meggyőztek róla. Mert ami jó, azt nem adják el, ami meg elavult, azt minek vegyem meg, ha hozzáteszek pár ezer forintot, mondjuk 4-5ezret, és veszek egy újat. Ugyanis a kolifórumon is körülnéztünk, és elég szegényes felhozatal mellé irreális árak mennek... hát hiába, senki sem akar veszteséges üzletet... :punny:

Mindegy. Játszógépem nem lesz egyhamar, amit érdemes megvenni (és amir még futja) az a winyó, se SATA!!! mert ugye az IDE-sek kifutnak, a ház, midi torony, hogy bármi beleférjen, meg a monitor. Illetve bocs, a moncsira már így sem jut. Szóval gyűjtögetek... :rohog: Remélem jövő ilyenkorra meglesz az egész gép :buszke: :felvon:

Módosította Ebony_Benetnash: 2005.06.17, 23:17

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.17, 22:57

Abit NF 7-s v2.0 MBO
AMD Barton 3000+
Radeon 9600
2*512Mb 400 Mhz Hynix ram

Ezek mind olyan cuccok, amik márkásak, de nem a legdrágább kategóriából kerülnek ki. Az Abit deszka a legjobb tuninglap, és mind a Barton, mind a Hynix túlhajtható jópár mhz-vel.A Radeont már kiveséztem. A konfighoz kell egy jó Zalman hűtő, és határ a csillagos ég. Továbbá készülj fel rá, hogy az amdhez legalább 400 wattos táp kell.
Ha meg lóvéd van, vegyél 64 bites AMD-t! Az lemos mindent. :buszke:

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.17, 18:37

Hát itt a kolifórumon is van sokminden, csak arra lennék kíváncsi, hogy Ti milyen konfigot javasolnátok.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.17, 18:04

Igen, az RTS-ek (főleg ezek a 2d-sek) leginkább procifüggőek. Bár manapság már ez sem számít, mert a régi 433as Cel-en is tökéletesen futott.

Egyébként a kulcsó: keresni. Ott van az apronet, hwsw vagy prohadver fórum. Ott megtalálsz mindent, mi szem-szájnak ingere.

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.17, 15:36

Quirrta: Ja... bocsesz azt nem említettem, hogy rendes számítógép kéne... szóval amin minden mást is lehet csinálni, csak az lenne az Egyetemi gép... szóval fölhoznám Miskolcra a tanévben. Otthon van a Celka. Az csak Word, Excel, meg ilyenek... zenehallgatás, filmnézés, stb. De itt a többiekkel gyakran játszunk hálóban. Otthon én nem nagyon játszom, csak itt. No. Erről van szó. Szoval rendes számítógép, de amin elég tűrhetően futnak a játékok: pl. XPand Rallye, AvP1-2+Primal Hunt, NFS-Underground, C&C Generals, StarCraft (bár az utóbbi kettő inkább procifüggő). Értitek már? :buszke:

Quirrta_Khinn

Quirrta_Khinn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 345 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.17, 14:07

Viszont azt is említettem, hogy szeretnék egy olyan gépet összerakni, ami direkte játszós gép lenne. Ezért kérdeztem, hogy mit javasoltok.

Vegyél xboxot. :punny: :felvon:
Olcsóbb, időtállóbb... :buszke:

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.17, 10:43

:ugri: Hááát, azon én is csodálkoznék, ha Párom videókártyája futtatna bármit is normálisan, mivel tönkrement. :sor:

Az enyém meg futtatja az Underground2-t, csak anti-aliasing, fog, meg fények ilyesmi nélkül. :D

Jajj, hát elhiszem, hogy régi, de pl. az enyémet egy éve vettük sulinetre, ott ugye nincs nagy választék, és nekem nem is játszani kell az a gép. Ezt is említettem már. Viszont azt is említettem, hogy szeretnék egy olyan gépet összerakni, ami direkte játszós gép lenne. Ezért kérdeztem, hogy mit javasoltok. :rohog:

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.17, 07:32

Ebony:

Mit vársz egy majd három éves Radeon 9200-tól, annak is a butított verziójától. Csoda lenne, ha futtatni tudná a z NFSU2-t. De az is csoda lesz, ha a párod Geforce3-asa majd normálisan képes lesz futtatni a Most Wantedet...
A Radeon 9200-nál meg technikailag ugyan jobb a Geforce3, de már az is gyenge kártya napjainkban, és az új játékoknál mindkettöt el lehet felejteni...

Ebony_Benetnash

Ebony_Benetnash

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.16, 17:30

Na de hol és kitől? Én nem tudok jelenleg eladót, de ha Te tudsz, sikíts! :rohog:

Egyébként pont azért kérdeztem, hogy tudtok-e használtan jót (és viszonylag olcsót), mert én nem tudok.

Ja, és az igaz, hogy a legújabb játékok már szaggattak a GF3-mon, de azok az enyémen tényleg el sem indulnak. Mindegy, valszeg a nem butított Radeon sokkal jobb, mint az enyém.

És a GF FX 6800 ultra? Az süti!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]