Ugrás tartalomhoz

Fotó

Shadowrun írások, magyaroktól

shadowrun sci-fi fanfiction fantasy

• Válasz írásához lépj be
2 hozzászólás érkezett eddig

mipet5

mipet5

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 70 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.13, 20:18

Sziasztok,

Elnézést, nem voltam egyértelmű: a folytatások hetente érkeznek, vasárnap vagy hétfő estére. A linkek ugyanazok, a tartalom frissül mindig.

Remélem, hogy lesz más is, aki történeteit belinkeli majd hamarosan.

Jó olvasgatást!

Ignotus

mipet5

mipet5

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 70 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.26, 16:45

Üdv ismét!

A folytatás elkészült, a második rész elérhető. Próbálom majd heti rendszerességgel készíteni a sorozatot.

Egész eddigi történet:Rozsda regéi - a hatodik világ vadászmezejéről összes.

Az utolsó rész: Rozsda regéi - a hatodik világ vadászmezejéről legutóbbi.

mipet5

mipet5

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 70 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 19:40

Sziaszok!

Két okból nyitottam e témát: saját interaktív novella sorozatom közzétételére (mivel az Írások részen nem találtam lehetőséget) és, hogy legyen egy hely, ahol mindenki megoszthatja saját műveit.

Interaktív novella sorozat?

A történetet befolyásolhatják azok az olvasók, akik szavaznak. Egy pár oldalnyi történet után egy szavazó oldalon van lehetőségetek, hogy a főhős sorsának szálait kicsit megbolygassátok. Lehet, hogy csak kis mértékben, de akad majd olyan is, ami szinte azonnali és komoly hatással bír majd. Ki tudja, ha megbánt valakit talán később épp őrajta múlik az élete?

Én két részben osztom majd meg: egy összesített fájlt és egy, legutolsó részt tartalmazót. A link segítségével lehet hozzáférni.

Szavazás!

Bevallom, nem kerestem sokáig a különböző oldalakon, így a jelenlegi 50 szavazatos korláttal működik. Aki ismer hasonló oldalt, itt küldje el a címét. A lényeg, hogy képekre lehessen szavazni.

Úgy terveztem, hogy a képekkel utalok a következményekre, nem közvetlenül a hatásra kell szavazni, de azért lesz köztük összefüggés.

Kiről és kinek szól?

A történet egy karakterem, Rozsda (alias Bernard Longtail) kalandjait kíséri majd, lesznek olyan részek, amik lejátszott kalandokból maradtak meg, de ezeket is nagyban módosítják majd a Ti szavazataitok. Rozsda egy róka alakváltó, sámán. Igazán különc alak.

Ajánlom mindazoknak, akik szeretik a Shadowrun világát és a sci-fi kedvelőinek. Aki a világképet nem ismeri, annak lesznek sötét foltok, szívesen válaszolok a fórumon. A külföldi regényekhez hasonlóan itt sem minden a szabályok szerint működik, vannak saját és másoktól kölcsönkért szereplők és helyszínek.

A novellában korlátozottan lesz szex, drog, vér, káromkodás stb. , aki ezeket nem bírja, kérem ne olvassa... 16-os karika :)

Nos, remélem, hogy sikerül szórakoztató órákat szereznem mindenkinek és sokan csatlakoztok, hogy a Ti írásaitok is elérhetők legyenek.

Várok minden kritikát, amit kérlek, hogy privátban közöljétek. Ha valamit sokan megírtok, azt közzéteszem úgyis.

Rozsda regéi - a hatodik világ vadászmezejéről összes.

Rozsda regéi - a hatodik világ vadászmezejéről legutóbbi.

Üdv,

Ignotus

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]