Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Shadowrun Returns: Dragonfall – trailer érkezett

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

adamsky

adamsky

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 58 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.11, 14:36

Petrus, vissza lehet tekerni (rewind) bármelyik pályára a mentésedet, nem kell a legelejéről nekifutnod.

Érdekesség: ha csak két karaktered marad, a legvége előtt újra csatlakozik hozzád Harlequin meg a zöld elf. (Pedig én már elszántam magam az öngyilkos küldetésre a maradékkal...)

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4184 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.30, 17:36

Én ott rontottam el a végét, hogy nálam egy bér-szami hullott el a végén a 2. helyszínen és továbbmentem, majd az utolsó részben (ahol nem volt lehetőség utánpótlásra) már a szami fő karakter és egy varázsló nem bírt el az oda-vissza változó szellemekkel. Reload sem segített, mert az autosave a pálya elején volt, a bér-szami halála után, szóval rendesen elakadtam, kezdhetem majd újra előlről. :)

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1010 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.30, 10:02

Az alapjátékot imádtam, bár túl könnyű volt még az érdekes mentési rendszer és a vége felé megjelenő hirtelen nehézség növekedés ellenére is.
A fő karakterem sosem halt meg, a varázslómat viszont elveszítettem a bogárszellemek ellen vívott végső ütközetben. Három újratöltés, és három "kizárólag a varázsló hal meg a csatában" után úgy döntöttem leírható veszteség.

A Dragonfall nehezebbnek tűnik. Érdekes kihívás lesz. :)

zsolln08

zsolln08

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 225 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.29, 20:58

Érkezzen is nagy erőkkel! :D Remélem nehezebb lesz mint az alap, mert amúgy mással nem volt gond

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8001 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.29, 19:33

Bár én népharaggal nem találkoztam, ha mégis lenne, szerintem ez a videó nem lesz elég az enyhítésére. :)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6371 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.29, 19:33

Az eredetileg 2013 novemberére bejelentett, majd januárig csúsztatott, végül az ígéretek szerint február 27-én érkező kiegészítő Berlin városában fog játszódni, ahol – ahogy az a Shadowrun univerzumában már csak lenni szokott – egy illegális munkákat végző alvilági figura, egy árnyvadász bőrébe bújva kalandozhatunk majd...

Shadowrun Returns: Dragonfall – trailer érkezett

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]