Ugrás tartalomhoz

Fotó

Offtopic #3

• Válasz írásához lépj be
1028 hozzászólás érkezett eddig

fisha

fisha

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 899 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 22:44

A topicon belül, fent az "ugrás az első olvasatlan hozzászolásra" sokat segít a dolgon.

kerlac

kerlac

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 377 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 21:47

Sziasztok!

Hát most meglepődtem, elég érdekesen a legrégebbi hsz-nél indul 1-1 topik, remélem vissza lehet ezt valahogy állítani, mert ez így übergáz... Szóval, valaki tudja hol tudom beálíltani, hogy 1-1 topikra kattintva a legfrissebbtől haladjak visszafelé?

köszöntem!

Jelenleg nem lehet visszaállítani.

Akkor ez így jelenleg elég kényelmetlen, mert baromi macerás lentről fel visszatekergetni....

guszty

guszty

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 21:41

Sziasztok!

Hát most meglepődtem, elég érdekesen a legrégebbi hsz-nél indul 1-1 topik, remélem vissza lehet ezt valahogy állítani, mert ez így übergáz... Szóval, valaki tudja hol tudom beálíltani, hogy 1-1 topikra kattintva a legfrissebbtől haladjak visszafelé?

köszöntem!

Jelenleg nem lehet visszaállítani.

kerlac

kerlac

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 377 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 21:34

Sziasztok!

köszöntem!

Kis_Szabo

Kis_Szabo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 715 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 19:16

Nem szoktam panaszkodni ilyenek miatt, de ez az új fórumos frissítés majdnem használhatatlanná tette az oldalt.

Tényleg nem lehet beilleszteni a vágólapról szöveget a komment írásakor?!

Ha linket szeretnék megadni egy szöveghez, akkor a felugró ablakot egyszerűen NEM lehet bezárni sem okéval sem mégsemmel?! Csak a browser bezárásával lehet megoldani (és így persze elveszik az összes szöveg a kis ablak mögött, amit eddig gépelem). :szomoru:

Ez hogyan lett letesztelve?!

szerintem ez nem a vegleges vagy nem tudom, nekem erosen betanak tunik. en eleve azt hittem h vmiert beszart az oldal kb :D

fki

fki

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 295 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 17:16

Nem szoktam panaszkodni ilyenek miatt, de ez az új fórumos frissítés majdnem használhatatlanná tette az oldalt.

Tényleg nem lehet beilleszteni a vágólapról szöveget a komment írásakor?!

Ha linket szeretnék megadni egy szöveghez, akkor a felugró ablakot egyszerűen NEM lehet bezárni sem okéval sem mégsemmel?! Csak a browser bezárásával lehet megoldani (és így persze elveszik az összes szöveg a kis ablak mögött, amit eddig gépelem).  :szomoru:

Ez hogyan lett letesztelve?!

WCB

WCB

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 436 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.17, 21:06

Találtam itthon két darab piros 6 oldalú dobókockát, de az oldalaik nem szokványosak: 2,3,3,4,4,5. Nem tudjátok véletlenül, hogy melyik játékból valók?

Köszi

Ui.: Az itthon fellelhető társasjátékokból nem hiányoznak, ezért nincs tippem.

Average Dice-nak hívják, wargamekben használják néha, de gyakran lecserélik vele más játékokban is a D6-ot, hogy ne adjon annyira extrém eredményeket.

hpeti2

hpeti2

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.01.17, 20:41

Találtam itthon két darab piros 6 oldalú dobókockát, de az oldalaik nem szokványosak: 2,3,3,4,4,5. Nem tudjátok véletlenül, hogy melyik játékból valók?

Köszi

Ui.: Az itthon fellelhető társasjátékokból nem hiányoznak, ezért nincs tippem.

winnie

winnie

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 777 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.15, 10:01

Van vkinek tapasztalata a fenti oldallal kapcsolatban?

nem hiszem, hogy túl sokan spanyol nyelvű kickstartereket támogatnának:) de az oldal teljesen legit, bár nyilván az beszédes, hogy fent hagyják a már 2 vagy 3 oldalról is levett projektet.

igazából nem az oldallal kapcsolatban kell kérdezni, hanem azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy oda akarod-e adni a pénzedet a hero quest-hamisiítvány gyártóinak. az, hogy lesz-e belőle valami, az nem az oldal felelőssége.

nyilván az, hogy hamis-e a játék vagy sem, a játékélményt nem fogja csökkenteni, tehát jól is lehet járni (az embert nem hiszem, hogy zavarná, hogy mi törvényes) - a dilemmát a pénz csalóknak történő odaadása kell, hogy kreálja. jó eséllyel nem lépnek le vele, de aki fizet, az vállalja ennek is a kockázatát.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]